Соларна лампа за двор

  • 8 861
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 651
Трябва ми такова чудо. Има различни видове в Практикер/ Бриколаж, обаче приличат на фенерчета и като им гледам размера на соларното нещо, едва ли ще светят много.  Има ли нещо по- сериозно на пазара?

Благодаря!

# 1
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Светят доста добре според мен

# 2
  • Мнения: 4 651
Светят доста добре според мен

От къде си ги купувала? Това е първото положително мнение, което чувам. Ще ти бъда благодарна, ако можеш да ме посъветваш за магазин и марка.

# 3
  • Мнения: 24
Можеш да ги ползваш единствено за маркери, но не и за осветление!

# 4
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Светят доста добре според мен

От къде си ги купувала? Това е първото положително мнение, което чувам. Ще ти бъда благодарна, ако можеш да ме посъветваш за магазин и марка.
Марка не мога да кажа,но за да светят по добре трябва да са с 3-4светодиода.

# 5
  • Мнения: 2
Ето тук има много интересни модели соларни лампи, има и с по 4светодиода, но са по-скъпи - 29лв/бр.- водят се ярки соларни лампи. На мен ми харесват и моделите с форма на цветя, но със сигурност не светят ярко, а са само за украса:
http://www.sterado.biz/products.php?cat=6

# 6
  • варна
  • Мнения: 229
има и много евтини  около 3.50 лв за бр ,не зная как светят  .продават ги в големите магазини от типа :бриколаж ,практикер ,алати  в градинския сектор

# 7
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
тези от 3,50 със сигурност няма да осветяват добре.

# 8
  • Мнения: 4 651
Гледах и в сайта и в магазините. Всички ми се струват декоративни или като играчки Simple Smile.
Май ще ми пропадне идеята да се осветява градинска пътека с тях..
Благодаря ви за идеите.

# 9
  • Мнения: 1
аз си закупих  от Практикер ,но не светят.Евтини са , но са пълен боклук

# 10
  • Мнения: 10 542
Големи соларни лампи съм виждала в парковете, като другите са високи, осветяват добре, но нито знам марка, нито къде се предлагат. От тези малките и аз вземах за саксиите, само една поиздържа до края на лятото.

# 11
  • Мнения: 4 424
Тъкмо и аз за големите щях да пиша. Grinning
Погледни в английския Амазон .Има даже и отзиви по които човек да се ориентира а и избор.
Имай в предвид че тук има много повече слънце от там и резултата ще е несравнимо по-добър. Peace

Общи условия

Активация на акаунт