КАРТИ ТАРО - 10

  • 53 492
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5
излиза че Кулата за отношения от нашия опит  е много сексуална карта ...............

# 151
  • Мнения: 5
здравейте, изтеглих 3 карти на въпрос - Какви са ми шансовете скоро да започна нова работа или самостоятелен бизнес?
отговор - умереност
коментар -крал пентакли
съвет -кралица пентакли
Аз го тълкувам така - да съм умерена, да не изпадаам в крайности, така да се каже да намирам златната среда от ситуацията. Коментар - да откривам възможности на всякъде, вярвам в себе си и задвижвам свойте идеи за постигане на успех. Съвет - да съм като кралица пентакли - лоялна, стабилна, находчива, сигурна в себе си и обстановката, добронамерена.
Как се справям, накой иска ли да се включи?

# 152
  • Мнения: 307
zimma, радвам се да те "чуя"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Радвам се,че темата се съживи.

Teia78, имаш два въпроса ( един за работа и един за бизнес) и един отговор от картите Умереност. Според мен още тази карта ти казва,че трябва да избереш едно от двете.

# 153
  • Мнения: 5
Луан, мерси за помощта. Изтеглих първо за нова работа 3 карти - 7 чаши , 5 жезли, 2 пентакли - Аз да ви кажа като ги гледам тия карти /без да си помагам с книжката/ нещо не ми харесват - някаква конкуренция, като че ли някаква илюзия, заблуда, а тази 2 пентакли все едно жунглирам между две неща.
И за втория въпрос - Имам ли шанс скоро да започна собствен бизнес? колесницата, 6 мечове, 10 мечове. като че ли задвижване в някаква напълно нова посока , но и съпроводено от моя страна от вътрешни терзания

# 154
  • Мнения: 42
за биснеса картите са хубави.колесницата имаш цел,посока,някой вече нещо ти е ''подсказъл''.можеби имаш още малко  до завършване на идедята, вероятно седем чащи от горното питане трябва да се изчистят,и полека лека нещата дасе доведат до края ,до 10 меча.

новата работа - тя май не е факт,заобиколена си от какви ли не мечти,желания.понякога се съпротивляваш,понякога повечко си в облаците на седмицата,ще се случат някои срещи,разговори и увещания,предложения,ще ти е нужна помощ колеблива си.

# 155
  • Мнения: 5
Здравей Лу ,,, радвам се че поддържате огъня !
По питането на Тея , ще коментирам само първата , защото стават много еднакви питанията .... макар че за нова работа за мен не са толкова лоши картите ,силно желание да започнеш нова работа , конкуренция и накрая двойката може да показва ,  характера на работата / като на игра  /, или просто претегляне на обстоятелства , зависи от колодата понякога е и партньорство .

а умереността като отговор на въпрос , показва хармонично развитие , макар и понякога не толкова близка като резултат.Все пак  въпроса е какви са ми шансовете , Умереността ми звучи като доста добри шансове и сбланисираност.Коментара  ми прилича на спонсор , или помощ от мъж .Съвета за мен е да се пробваш.
Само искам да уточня , че въпросите ти са зададени много "по принцип" , хубаво е да се поставя срок и така ще е по ясен отговора, също така друга формулировка на въпроса с шансовете ..... Примерно
Ще започна ли нова работа до 2 месеца ? / собствен бизнес ?

# 156
  • Мнения: 5
а 10 мечове може да показва просто промяна , внезапна ,желана /насилствена /особенно с предишните две карти , които са също в движение .

# 157
  • Мнения: 5
Zimma, Megi i dvete mi kazahte neshta za men koito sa verni. Za da iziasnia situaciata - imam jelanie za promiana kato zapochvane na nova rabota ili biznes. Do tozi moment opitite mi sa nasocheni v nasoka nova rabota, a za biznes po skoro e mechta, zashtoto oshte ne san izmislila kakvo moga uspesho da pravia  Simple Smile Blagodaria za komentarite vi!

# 158
  • Мнения: 1
здравейте, изтеглих 3 карти на въпрос - Какви са ми шансовете скоро да започна нова работа или самостоятелен бизнес?
отговор - умереност
коментар -крал пентакли
съвет -кралица пентакли
Аз го тълкувам така - да съм умерена, да не изпадаам в крайности, така да се каже да намирам златната среда от ситуацията. Коментар - да откривам възможности на всякъде, вярвам в себе си и задвижвам свойте идеи за постигане на успех. Съвет - да съм като кралица пентакли - лоялна, стабилна, находчива, сигурна в себе си и обстановката, добронамерена.
Как се справям, накой иска ли да се включи?
Po tazi kombinaciq i az kakto ostanalite smqtam,че въпросът е мако  не точне. Умереността според мен показва твойто огромно желнаие за промяна,но ситуацията зависи от някой друг ,според мен мъж-покана , одобрение ,помощ ,не знам какво точно, и съвета е за теб да ги направиш нещата по-най добрия начин.

# 159
  • Мнения: 1
Луан, мерси за помощта. Изтеглих първо за нова работа 3 карти - 7 чаши , 5 жезли, 2 пентакли - Аз да ви кажа като ги гледам тия карти /без да си помагам с книжката/ нещо не ми харесват - някаква конкуренция, като че ли някаква илюзия, заблуда, а тази 2 пентакли все едно жунглирам между две неща.
И за втория въпрос - Имам ли шанс скоро да започна собствен бизнес? колесницата, 6 мечове, 10 мечове. като че ли задвижване в някаква напълно нова посока , но и съпроводено от моя страна от вътрешни терзания

Тука самите карти показват твойта  хаотичност- много цели ,мнго неща искаш ,много се палиш,а добре е да отсееш нещата.  Да седнеш и да помислиш ,да сложиш нещата на кактнар и прецениш кое е наистина значимо за тебе и за кое имаш възможност.

# 160
  • Мнения: 5
Здравей Шопке, много точно казано

# 161
  • Мнения: 1
Да дам знак ,че съм тук Wink
Задчка-закачка:
5ж (0)+ 3ч(0)+ 7м- ще отговори ли някой на запитването ми,което беше провокирано  от размириците по улиците?
   

# 162
  • Мнения: 42
шопи - ако очакваш личен отговор , искрен - няма да е точно този. някак  служебни пратки виждам...
5ж об , и 7 меча- затишие,след шум, според седмицата в друиди обаче - ми се струва  че ще имаш отговор(писания), но са слаби,и  интуицията ми казва че ако получиш отгор ще е копи-пейст,като на други питащи....

# 163
  • Мнения: 5
и така - справедливост, императорът и любовниците. Все големи аркани, понеже аз ще инициирам разговора ще гледам да съм справедлива и напълно открита, че по принцип малко ме е страх да си показвам чувствата  Blush императора го тълкувам като установяване на принципните и правилата за в бъдеще и любовниците - избор надявам се за мое добро Simple Smile в положителна посока като съзаване на връзка Simple Smile

# 164
  • Мнения: 198
Аз исках и да питам дали има някакво значение картите в каква посока са обърнати при тегленето? На една картинка по-горе ги видях две наопаки и една нормално и се замислих.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт