Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 20

  • 28 345
  • 711
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 12




          Тук като , че ли я прегърнал или "гладна кокошка просо сънува"..!? newsm78 Joy Joy Joy

# 661
  • Мнения: 115




          Тук като , че ли я прегърнал или "гладна кокошка просо сънува"..!? newsm78 Joy Joy Joy
и аз го виждам тва, Мац, ама аз по принцип съм "Гладна кокошка", както знаеш  Grinning

# 662
  • Мнения: 12


               Гери , определено се гледат влюбено , това никой не може да отрече..!? Naughty Naughty Naughty


             Кермко си го знаем , но нейния поглед е различен и "влюбено си го гледа"..!?  newsm10

# 663
  • Мнения: 12


            А това момче как  играе , просто не е истина !? :ooooh: Rolling Eyes

             Как се "играе" поглед на влюбен ...!? newsm78 newsm78 newsm78

# 664
  • Мнения: 11 984
Аз пък чак такава лИбоФ в погледа и невиждам,така влюбено бих гледала и някой страхотен шоколад с марка "Керим'',но той е друга работа Crazy

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
http://www.dailymotion.com/video/xcqedx_mardin-bir-bulut-olsam-dizi-seti_news

Как са правени снимките - зад сцена - Енгин в ролята на Мустафа.

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
Като видите клипа на Енгин от предният пост - пустите му ръце....

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Ръката му е на стола зад нея - дали ще я сложи някъде другаде....

# 668
  • Мнения: 11 984
Eнгин Акуарек знае как да си служи с ръцете като изразно средство Wink.А какво ли е да попаднеш в ръцете му Sick

# 669
  • Мнения: 115
Eнгин Акуарек знае как да си служи с ръцете като изразно средство Wink.А какво ли е да попаднеш в ръцете му Sick
Славена, пак ме разхлопа, душо, сега как да правя вечеря, детето гладно ли да оставя?  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
Eнгин Акуарек знае как да си служи с ръцете като изразно средство Wink.А какво ли е да попаднеш в ръцете му Sick
Славена, пак ме разхлопа, душо, сега как да правя вечеря, детето гладно ли да оставя?  Laughing Laughing Laughing Laughing

Ами как може да има такива ръце?...И аз като го гледам - нали съм му голяма кака....
Страхотни ръце....

# 671
  • Мнения: 115




          Тук като , че ли я прегърнал или "гладна кокошка просо сънува"..!? newsm78 Joy Joy Joy
Добре, сега, тва можем ли да го приемем за първа прегрътка? А Фатмето как стои? А Керим колко ли е развълнуван? Незнам за вас, ама аз се развълнувах.

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Да не си полегнахте като Керим?...

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044


Знаете ли, че тук може да пеят.....

# 674
  • Мнения: 115


Знаете ли, че тук може да пеят.....
ами така пише във Фейса, че ще пеят тук.

Общи условия

Активация на акаунт