За Българските сериали

  • 1 140
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 129
Здравейте Simple Smile Реших да пусна една темичка за БГ сериалите, все пак нали им е сезон. Какво е мнението ви за "Забранена любов", "Стъклен дом", "Столичани в повече", "Под прикритие"? Смятате ли играта на нашите родни актьори за добра или клони повече към преиграване? Интересни ли са ви сюжетите? Какво мислите за работата на сценаристите? Следите ли изобщо някой от тези сериали? Мислите ли за типично българско излагането на хората, когато станат сравнително известни? Въпроса е по повод скандалите най-вече около актьорите от "Стъклен дом", голи снимки на Сияна - Радина Карджилова, снимки по време на орална любов на Хари - Явор Бахаров и разбира се най-нашумялата новина Боряна - Елена Петрова е карала пияна с 1,2 промила алкохол в кръвта. Та...общо взето нека поклюкарстваме Simple Smile

# 1
  • Мнения: 599
За 4 месеца, не разбра ли коя тема за къде е?
За българските ( и не само ) сериали и филми си има цял подфорум - Кино и телевизия му се вика.

# 2
  • Мнения: 1 129
Усещам някаква нотка на сърказъм. Явно щом съм пуснала темата в неправилния подфорум не съм разбрала, че не е за тук. След 1 години пак може да не съм. Извинявам се за грешката, но попринцип може и малко по-учтива забележка.  Peace Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт