Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ?

  • 130 830
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
От скоро пия NAC , но ми става много зле след приема му. Киселини, и рецепторите на езика ги чувствам все едно съм пила много горещ чай.Толкова ми става кисело, че го чувствам като изгорено.
Това нормално ли е?
Имал ли е някой подобен проблем?

# 736
  • София
  • Мнения: 35 946
От скоро пия NAC , но ми става много зле след приема му. Киселини, и рецепторите на езика ги чувствам все едно съм пила много горещ чай.Толкова ми става кисело, че го чувствам като изгорено.
Това нормално ли е?
Имал ли е някой подобен проблем?
Цистеинът /NAC/ е най-киселото нещо, което някога съм пила Simple Smile
Пила съм го и на прах / задължително се приема с плодов сок, защото по-друг начин не може да се приема/
На капс. не би трябвало да го усещаш, но може да е попаднал прах от него в кутия / полепнал по капс./
Опитай да го пиеш с плодов сок /портокал/

# 737
  • Мнения: 300
Здравейте, витамин Е само след О ли се пие и защо  newsm78 благодаря предварително  Flutter

# 738
  • София
  • Мнения: 35 946
Здравейте, витамин Е само след О ли се пие и защо  newsm78 благодаря предварително  Flutter
Не
Може да се пие от М до М

# 739
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Все се каня да попитам и забравям NAC и Л аргинин знам, че се пият на гладно и че когато ги пия в комбинация с Исинотол трябва да е далече от кафе, но ако ги пия сами влияе ли кафето ?

Използвам възмножността и да пожелая на Денис една чудна Коледа и щастлива НГ 2015 ! Благодаря ти Денис за всичко   bouquet !

# 740
  • София
  • Мнения: 35 946
Все се каня да попитам и забравям NAC и Л аргинин знам, че се пият на гладно и че когато ги пия в комбинация с Исинотол трябва да е далече от кафе, но ако ги пия сами влияе ли кафето ?

Използвам възмножността и да пожелая на Денис една чудна Коледа и щастлива НГ 2015 ! Благодаря ти Денис за всичко   bouquet !
Честита Коледа! Hug
Здраве, щастие и сбъдване на всички желания Simple Smile

Инозитол се приема далеч от кафе, защото кафето го унищожава.
За Аргинин и NAC  - няма проблем

# 741
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Благодаря Денис като нямам време да чакам пия само от другите две .

# 742
  • Мнения: 13 929
Денис, и аз щях да питам за  NAC и Л-аргинин, кога трябва да се направи почивка от тях и колко дълга, много дълго време ги пия вече, с почивки само за ин-витро процедурите  Rolling Eyes

Весели празници и от мен   bouquet

# 743
  • София
  • Мнения: 35 946
Денис, и аз щях да питам за  NAC и Л-аргинин, кога трябва да се направи почивка от тях и колко дълга, много дълго време ги пия вече, с почивки само за ин-витро процедурите  Rolling Eyes

Весели празници и от мен   bouquet
Не е проблем да се приемат дълго време - това са АК.
Ако искаш на 5-6 месеца направи почивка поне 1 месец

# 744
  • София
  • Мнения: 8 131
Какво е действието на този NAC?
Предния път забременях в месеца, в който пих добавки. Сега вече два месеца не става и май пак ще започна...

# 745
  • София
  • Мнения: 35 946
Какво е действието на този NAC?
Предния път забременях в месеца, в който пих добавки. Сега вече два месеца не става и май пак ще започна...
Подпомага О. - растеж и развитие на Граафовия фоликул /доминантен/, самата О. /спукване на фоликула/ и оптимално развитие на Корпус лутеум  /ЖТ/
ПП.
Аргинина - подпомага развитието и преобразуването  и на МЛ / освен на овариалната функция/

# 746
  • Мнения: 611
Денис,

Искам да те попитам за Инофолика. След колко време мога да пия кафе, и мога ли изобщо след прием на Инофолик? По принцип пия сутрин и вечер по едно саше.Благодаря предварително   bouquet

# 747
  • София
  • Мнения: 35 946
Денис,

Искам да те попитам за Инофолика. След колко време мога да пия кафе, и мога ли изобщо след прием на Инофолик? По принцип пия сутрин и вечер по едно саше.Благодаря предварително   bouquet

Поне 1 час да има интервал между двата приема.
Напр. пиеш кафе и след час - Инофолик
Закусваш  поне 30-40 мин след Инофолика

# 748
  • Мнения: 611
Благодаря ти   bouquet Весело посрещане на Новата 2015 година   bouquet

# 749
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря, Денис.
Този добър ли е: http://www.iherb.com/Now-Foods-NAC-N-Acetyl-Cysteine-600-mg-100- … sr=null&ic=16
Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт