Какъв крем за лице използвате - тема III

  • 90 383
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 198
Взех си сега новия хидратиращ на Нукс, без парабени и не знам защо е и по-евтин от другия хидратиращ, предната серия. Взех и околоочен с шипка на Веледа. Окаza se, че този с нар е много силен, за над 40. Ще дам отзиви, аз съм с доста суха кожа.

# 242
  • Мнения: 5 647
А за Лумен какви са ви впечатленията? Гледам серията с вит.С, но не всички дневни кремове са им с фактор. Серията със стволови клетки и тя няма фактор, но ми се струва за по-зряла кожа, а те ги дават за 30+.
Имате ли отзиви са тези два крема:
http://www.olcombg.com/lumene/catalog/skincare/vitamins/2.php
и
http://www.olcombg.com/lumene/news/lumene_Protecting_Day_Cream_SPF15_2.php

# 243
  • Мнения: 1 952
Аз в момента ползвам една мостра от този с вит. Ц, но балансиращия, който е за проблемна кожа. Доволна съм и се чудя дали да го купя.

# 244
  • Мнения: 5
Аз ползвам един крем подарък от тъщата, преати ми го от щатите. Казва се Hydroface, против бръчки е. Много съм доволна, кожата изглежда много по свежа и млада. Пише, че е от натурални съставки, за сега съм очарована, нататък ще видим.

# 245
  • Мнения: 4 428
И аз се заглеждам по балансиращия на Lumene- дневния и нощния Не знаех, че имат мостри. Навсякъде ли, където продават марката, мога да си взема мостра  Rolling Eyes Иска ми се да го пробвам преди да купя цяла опаковка.
Чедя се и на още няколко - SVR, Thalac, Bioderma Но нямам впечатления от тях  Rolling Eyes

# 246
  • Мнения: 1 952
Ами би трябвало навсякъде да има мостри на Лумене, нали дистрибутора е един, сигурно им дава мостри. Аз си ги взех и двата, засега съм доволна, мекичко и приятно ми е на кожата, не ми мазнеят. А нощен ползвам за пръв път.

# 247
  • Мнения: 1 645
Новата ми дневна грижа е 3-те стъпки на Клиник + новия Идеалист на ЕЛ и ДейУеър крема на ЕЛ.
За вечер слагам различно,но сега мисля да слагам Идеалиста и вечер защото така препоръчват.
Много съм доволна,но искам да видя след по-дълго ползване още по добри резултати за тези пари.

# 248
  • Мнения: 2
Здравейте
на Lumene съм ползвала и хидратиращата серия и тази с витамин Ц. Много съм доволна и от двете. Вече от три години не ги сменям, но в момента се чудя дали да не пробвам на Clinians също с витамин Ц. А за мостри на Lumene трябва да имат навсякъде където се продава козметиката. Ще съм благодарна, ако някой изкаже мнение за козметиката на Clinians. Благодаря предварително.

# 249
  • Мнения: 0
Напоследък се налага да въртя няколко крема за лице, просто работата го налага.
Сега съм с алое вера - дневен(• Мек и нежен дневен крем с 55 % Алое Вера
• Интензивно овлажняване в дълбочина
• С UV филтър, витамин E, екстракт от маточина
• Тенът на лицето изглежда добре поддържан, кадифен и свеж), нощен (• Обогатен нощен крем с 55 % Алое Вера
• Интензивно овлажняване и подхранване
• Витамин E подпомага естествената бариера на кожата
• Сутрин се събуждате със свежа, отпочинала кожа) и околоочен (• Лек, прозрачен крем за лъчезарен поглед
• Специална грижа за чувствителния околоочен контур
• С 55 % Алое Вера и подбрани съставки за интензивно овлажняване
• Облекчава и освежава тънката кожа на околоочния контур).

Докато имаше слънце, използвах дневен крем със златни наночастици и коприна.
А сега от време на време използвам и крем след солариум с алое вера. Допълнително овлажнява кожата ми и ухае страхотно.
Фирмата, на която съм привърженик в момента, се нарича Blue Nature.

# 250
  • Мнения: 4 176
От известно време ми се появяват малки люспички по кожата на лицето, виждат се повече с фдт. По-принцип имам мазна кожа, запушени пори, понякага пъпки и ползвам гел със салицилова киселина и Виши Нормадерм крем. Та с крема е по-добре, но пак си личат. Това значи ли, че кожата ми е пресушена?  Thinking Препоръчайте ми нещо, но да не е мазно  Hug  bouquet Hug, сложих си малко обикновена Нивея, която е страхотна за тяло, но в лицето заприличах на мазен тиган.  Sick

# 251
  • Мнения: 1
Люспенето и пресушаването най-вероятно се дължат на салициловата киселина.
Салициловата киселина по принцип се използва и при състояния на кожата, при които се цели излющване (акне, псориазис, ихтиоза и др.), така че не необичаен този ефект. Разреди употребата на гела и виж дали няма да има подобрение.
Може би не е зле 1-2 пъти в седмицата да ползваш и някакъкв нежен ексфолиант, за да се отстрани мъртвия слой кожа. А за крема - пробвай някой хидратиращ флуид за проблемна кожа, те са специално създадени за целта и имат матиращ ефект.

# 252
  • Мнения: 4 176
Люспенето и пресушаването най-вероятно се дължат на салициловата киселина.
Салициловата киселина по принцип се използва и при състояния на кожата, при които се цели излющване (акне, псориазис, ихтиоза и др.), така че не необичаен този ефект. Разреди употребата на гела и виж дали няма да има подобрение.
Може би не е зле 1-2 пъти в седмицата да ползваш и някакъкв нежен ексфолиант, за да се отстрани мъртвия слой кожа. А за крема - пробвай някой хидратиращ флуид за проблемна кожа, те са специално създадени за целта и имат матиращ ефект.
Благодаря за отговора и аз си мислех, че е от гела, а ексфолианта е чудесна идея.   bouquet

# 253
  • Мнения: 1
Дано да има добър резултат. Само не се прежулвай прекалено много с ексфолианта - гледай да не са много груби частиците и повече от 2 пъти в седмицата не го ползвай.
Аз съм много доволна от пилинг маската с бяла глина на Cattier - ползвам я като ексфолиант и мога да ти я препоръчам.  Peace

# 254
  • Мнения: 63
И аз си купих крем на Еvelin,като този на p-r-o-l-e-t, доволна съм. Чувствам се комфортно с него.

Общи условия

Активация на акаунт