Гласът на България

  • 36 110
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не го е срам тоя Слави. Не знам как още не е осъден за престъпления към човечеството и екстрадиран на някой самотен остров. Нека му, да го видим как ще продуцира риалитита с маймуните и ще им обещава договори с компании. И ще си ги нагласява, понеже навиците умират трудно. Той Слави бил по лош и от големия лош вълк, бе. Тц тц тц...

# 736
  • Мнения: 11 674
Не вярвам да е нагласено.
Форматите на Слави ми допадат.
Особено "Бягство към победата" Още тая надежда за втори сезон  Heart Eyes

За мен фактът, че в повечето предавания от подобен тип (риалити) имам поне по един познат, за който никога не бих се сетила сама ме навежда на мисълта, че все пак не всичко е нагласено  Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 136
Не го е срам тоя Слави. Не знам как още не е осъден за престъпления към човечеството и екстрадиран на някой самотен остров. Нека му, да го видим как ще продуцира риалитита с маймуните и ще им обещава договори с компании. И ще си ги нагласява, понеже навиците умират трудно. Той Слави бил по лош и от големия лош вълк, бе. Тц тц тц...


Драматизираш , Малка Госпожице , ама няма нужда от това ! Просто , когато са определени и възприети правила се очаква да се спазват , за да се знае реда . Как един ще го мериш с летва , а другият с пергел ?! Щото нали се сещаш , че по - лесно е да надскочиш пергел , отколкото летва ! 

# 738
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам, никога не съм се опитвала да надскачам никакви пергели. Те не са ли за чертане на кръгчета?

Иначе аз иронизирам, ти драматизираш. Като не те кефи и мислиш, че е нагласено, не гледай. Не е трудно. Иначе, освен ако нямаш някакви сериозни доказателства за твърденията си, мисля че е излишно да ни ги натрапваш по такъв начин. Да не мислиш, че първа ти откриваш топлата вода в Америка, а ние тука патки пасем, та не знаем как се уреждат такива неща? Досега никой не ми е представил едно доказателство за уреждането на което и да било предаване. Фаворитите ми обикновено печелят или са на челните места, така че или аз имам нюх да нацелвам участниците, които са хора на някого, или, о, ужас, може и да не е нагласено. Представи си. Но! Слави трябва да е виновен. Дори за предаванията, с които няма нищо общо. ОСОБЕНО за тях. Въпроса е принципен, нали така?

# 739
  • Мнения: 14 830
Не вярвам да е нагласено.
Форматите на Слави ми допадат.
Особено "Бягство към победата" Още тая надежда за втори сезон  Heart Eyes

За мен фактът, че в повечето предавания от подобен тип (риалити) имам поне по един познат, за който никога не бих се сетила сама ме навежда на мисълта, че все пак не всичко е нагласено  Rolling Eyes
  тук съм съгласна. И аз харесвах " бягство към победата " и наистина би било хубаво ако има втори сезон. Относно това дали са нагласени нещата - ще видим . Ако ноистина участва дъщерята на Ивана- вие мислите ли че майка и не знае

# 740
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
djina 222, не виждам да има нещо общо между кавър и имитация.
Кавър е друг поглед, друг вариант, друго изпълнение на някакво произведение, докато имитация е на глас, на мимики, жестове, походка, на поведение на човек (или група хора). Две съвсем различни понятия са си.
Да, могат да съществуват едновременно, но не е задължително.
Тъй че... недей да ги наслагваш толкова едно върху друго и да слагаш под знаменателя "имитатори" всички, които изпълняват кавъри. Примери, че не си права, мога да ти дам безброй, но едва ли е необходимо...



Освен това - извънредно е важно колко е голям "разкрачът" на пергела и колко - летвата
Тъй че - нещата са доста относителни.
И в крайна сметка всеки си има своето измервателно средство, своя критерий и своето решение.

И още нещо...
То като тръгне модела , всички карат по тертипа ! На тях пък кой им измисли пък опосуми , бе ?  Thinking
Не виждам какво общо има измисленото обръщение към Иван и Андрей с формàта. Пък и тоя изказ...

# 741
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Каквото и да си говорим, България е малка държава и все някой някого познава, от един край са, учили са в едно училище (по различно или едно и също време), имат общ учител или каквото искате там..... Ами след като сме една шепа хора винаги ще има съмнения, че нещо е нагласено, няма начин просто. За това аз лично не се влияя, не търся под вола теле и си гледам без притеснение. И само да споделя, че точно тези гласове, които на мен ми допаднаха най- много, се обърнаха и четиримата треньори. Пък нека да е нагласено.

# 742
  • Мнения: 136
Не знам, никога не съм се опитвала да надскачам никакви пергели. Те не са ли за чертане на кръгчета?

Иначе аз иронизирам, ти драматизираш. Като не те кефи и мислиш, че е нагласено, не гледай. Не е трудно. Иначе, освен ако нямаш някакви сериозни доказателства за твърденията си, мисля че е излишно да ни ги натрапваш по такъв начин. Да не мислиш, че първа ти откриваш топлата вода в Америка, а ние тука патки пасем, та не знаем как се уреждат такива неща? Досега никой не ми е представил едно доказателство за уреждането на което и да било предаване. Фаворитите ми обикновено печелят или са на челните места, така че или аз имам нюх да нацелвам участниците, които са хора на някого, или, о, ужас, може и да не е нагласено. Представи си. Но! Слави трябва да е виновен. Дори за предаванията, с които няма нищо общо. ОСОБЕНО за тях. Въпроса е принципен, нали така?

Ставаше дума за " мерилото " , не за кръгчето / то някои все около кръгчето се въртят / !
Не натрапвам нищо на никого , не те карам да ми четеш постовете и да се " дърлиш " тука . Споделила съм впечатленията си , както и другите съфорумки тук ! Не мисля , че откривам топлата вода , аз не съм такава нюхарка като теб . Ти с тоя нюх на ловджийска хрътка ще вземеш да откриеш хладката вода зимъс .
Хвана се като за сламка , че Слави не е продуцирал Мюзик Айдъл , ама трябва да ти кажа , че Джанаварова си беше добра в сравнение с онова Маги от Плевен , землячката , дето трябваше да се слуша фалшивото й пеене в четири предавания !!! Ти май не си на ясно , че ако си Слави Трифонов хората ще имат големи очаквания за това , което правиш .

# 743
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Нова тема,момичета  -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=600040.new#new

# 744
# 745
  • Мнения: 136
djina 222, не виждам да има нещо общо между кавър и имитация.
Кавър е друг поглед, друг вариант, друго изпълнение на някакво произведение, докато имитация е на глас, на мимики, жестове, походка, на поведение на човек (или група хора). Две съвсем различни понятия са си.
Да, могат да съществуват едновременно, но не е задължително.
Тъй че... недей да ги наслагваш толкова едно върху друго и да слагаш под знаменателя "имитатори" всички, които изпълняват кавъри. Примери, че не си права, мога да ти дам безброй, но едва ли е необходимо...



Освен това - извънредно е важно колко е голям "разкрачът" на пергела и колко - летвата
Тъй че - нещата са доста относителни.
И в крайна сметка всеки си има своето измервателно средство, своя критерий и своето решение.

И още нещо...
То като тръгне модела , всички карат по тертипа ! На тях пък кой им измисли пък опосуми , бе ?  Thinking
Не виждам какво общо има измисленото обръщение към Иван и Андрей с формàта. Пък и тоя изказ...


Дама Пика , ти си абсолютно права !!! Точно на твоето мнение съм , други хора слагат под знаменателя " имитатори " добре направени и изпяти кавъри ! Ама с тоя мой изказ не си ме разбрала правилно по този въпрос .
Не , че има нещо общо , но не знам от къде тръгна това измислено обръщение към Иван и Андрей , за това попитах .

# 746
  • Мнения: 1 735

Не ги намирам в замунда, да не би да са го подгонили и там?

# 747
  • Мнения: 0
Нагласено,нагласено-колко да е нагласено.....отначало се говореше,че само млади и слаби вземат.Вчера последната участничка беше на 36г.,а Маричков избра момиче което изобщо не беше фиданка.
До момента не видях нещо което да ме кара да мисля,че предаването е нагласено и се надявам и до края да е така.
А иначе и на мен не ми харесаха двете момчета вчера.

Ми Ше ме прощаваш, ама не е тъй ! За съжаление !!! Бързо забравихте предишния формат на Слави , отпадането на Маги Джанаварова , връщането й , после стана първа щото как македонче да спечели ?! Wink То хайде , как да е , граченето на Джанаварова било много технично и " чисто " , ами многократното толериране на Меги ли беше , или Маги беше и тя , от неговия край , от Плевен ?! Ама то щото форматът си бил негов !И едно младо момче само се осмели да поразкрие , как на " някои места " подобни конкурси отдавна са превърнати в печеливш бизнес и се иска пари ! Но както и да е , минало заминало ! Да говорим за сегашното !
По натам е казано , че са изтрити клипчета от предаването във VBox , но ако си успяла да гледаш клипа с Георги Дюлгеров , как Миро размахва пръсти и ръце към останалите от журито , как се споглеждат , как многозначително МИсиРо ,/ както основателно беше наречен /задава три пъти един и същи въпрос по време на изпълнението , хайде моля ви се , не сме всички толкоз пък будали !Целта явно беше игнориране на участника , ама Мариянчето нали чиста душичка и взе , че се обърна ! Става дума за изпълнението на " Камино " И каква беше критиката на Миро - че една била Лили Иванова !!! Стар трик на Славчо - когато се скара на симпатичното циганче Радослава / от предишния формат / , че една била Софи Маринова !?  Rolling Eyes Ми една е много ясно , освен ако Софчето не реши да се клонира !  Simple Smile Те нали почти всички пеят кавъри , значи и другите са имитатори , включително имитатора на Графа ! Самата Лили , говорят , била имитирала в началото Рита Павоне , но после направи кавър / " В безкрайността " / стократно по - добър от оригинала !Първата седмица не успях да гледам , вероятно само Боян Михайлов е със авторска песен , също много талантливо момче и прекрасен глас ! От дамите , разбира се , също има много талантливи !Важното е наистина журито да решава честно и по съвест , без вмешателство от някого , без манипулираните есемеси , дори и онлайн гласуването , я да видим ако ви хареса някой неудобен , дали ще успеете да гласувате за него ?!  Naughty
 С цялото ми писание въпроса е следния - каква е интригата около Пей с мен и някои бивши участници , стана ми интересно затуй питам .
Убедена съм в голямата информираност на потребителите на този форум .
Май не си  в час.Когато Маги Джанаварова стана победител в Мюзик идол продуцент не беше Слави а бяха опосумите Иванчо и Андрейчо и продуценската им къща междинна станция.И още нещо Георги Дюлгеров се представи отлично със неговата песен камино.Настръхнах на неговото изпълнение  понеже съм емоционална.За разлика от вас критикарите .Ония кои опаднаха се представиха доста зле .Имат още много  да учат и чак след това да се явят на кастинги

# 748
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ее, айде да не знаеш аз колко съм емоционална, нищо че критикувам. Simple Smile Иначе има нова тема, пиши там.

# 749
  • Мнения: 0
Цитат на: H0uSse_Baby в Вт., 26 Юли 2011, 00:25
Яя, Мариана Попова кога е била част от Шоуто на Слави? Thinking



Доколкото знам от биографията й, тя е спечелила първия кастинг с Деси Добрева, но се е отказала. И тогава взимат Александра Раева.

 H0uSse_Baby ,грешиш Simple Smile През 2001 ,когато Слави направи кастинга-избра и трите.Но им даде две минути да помислят дали да приемат.Тогава Мариана Попова (коренно различна по визия-с коса на черта и къдрава) се отказа.Но не е избирал нея и Десислава и когато тя се е отказала е взел Александра.

Общи условия

Активация на акаунт