Добри школи и учители по рисуване в София

  • 13 413
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Предварително се извинявам, ако има подобна тема. Интересувам се  от допълнителни занимания по рисуване, не за кандидатстване в специализирано училище/ паралелка , а за извънкласни занимания (школа, кръжок, учител) .
 Идеята ми е, че детето има интерес в тази област, но не можем всичките му интереси да удоволетворим, и даже понякога да ми минават мисли за Художественото училище прагматизма у мен надделява  Wink,а от друга страна , ако един талант не се развива, той закърнява  Wink
С други думи, ако дете има желание , къде в София би могло да посещава сериозна школа по рисуване, за да развива своите заложби, ако има такива Simple Smile Говорим за 10годишно.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
с интерес ще следя темата !

на нас ни препоръчаха Арт студио "Импресия", които се намират на ул.Владайска до ул.Солунска, но още не сме ги посещавали и нямаме конкретни впечатления.

http://www.royana-bg.com/

# 2
  • Мнения: 1 879
И аз съм обещала курс по рисуване на моята третокласничка, но нищо не съм направила, за да намеря информация  Embarassed Преди години съм мервала реклами на студио "НИК" (някъде около хотел "Хемус" бяха), дали някой има лични впечатления и дали там има рисуване или само приложно изкуство?

# 3
  • Мнения: 26
Ето на какво попаднах наскоро Студио Дарита . Обмислям го още, защото не ми е много удобна локацията. А дъщеря ми има голямо желание и много обича да рисува. Поне на този етап...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 040
Моето дете ходи на рисуване в арт и хоби клуб Импресия.Много сме доволни. Курсът е в неделя от 10.30 ч  Работят по зададени теми с различни и хубави материали. Участват в конкурси и изложби. Надявам се,че съм била полезна.

# 5
  • Мнения: 264
Много благодаря на всички отговорили.   bouquet
Засега сме се спрели на Импресия, заради местоположението. Ще пробваме 1 седмица посещение  след 1 юни и тогава ще имаме лични впечатления.
За бъдеще и студио НИК ми е в полезрението, ама първо да направят метрото  Wink Така , че всякакви впечатления и отзиви ще са ни от полза. 

# 6
# 7
  • Мнения: 592
Моите деца ходят в една школа за деца в жк.Стрелбище близо до бул.България. Много сме доволни , но тя е само през учебно време в събота и неделя. Всеки път имат различни  теми. Подходяща е за деца от 1 до 7 клас.

# 8
  • София
  • Мнения: 78
Има ли някой впечатление за добра школа или учител за голями деца - от 8 клас нагоре!! Повечето, които намерих са за малки дечица,  докато аз търся сериозни уроци, с цел- Архитектура.

# 9
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
дъщеря ми две години ходи на рисуване в Двореца на децата, тя сега ще е 2. клас, т.е. малка е, но там ходят и големи момичета и момчета, учителката ги подготвя и за изпити, поставя им предметни композиции и си работят по светлосенките, рисуват точно за изпитите, дори дъщеря ми ги е гледала и в къщи започна да ги копира, та се наложи да й обясня елементите на светлосенките
учителката е добра

# 10
  • София
  • Мнения: 78
Благодаря, много полезна информация! Двореца на децата, това на бул.Стамболийски ли е? Ако е така много ни е далече, за съжаление. Точно в другия край на София сме...

# 11
  • Мнения: 33
http://studioarti.net/

Това е студио Арти. Намира се на много удобно място близо до Бул.Ботев.
Преподавателката е лъчезарна и усмихната и най- важното - тя е истински професионалист.
Там се провеждат индивидуални уроци по рисуване, или италиански.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Моите деца ходят в една школа за деца в жк.Стрелбище близо до бул.България. Много сме доволни , но тя е само през учебно време в събота и неделя. Всеки път имат различни  теми. Подходяща е за деца от 1 до 7 клас.

Здравей,

можеш ли да кажеш нещо повече за тази школа - име, адрес, контакти   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 181
Моите деца ходят в една школа за деца в жк.Стрелбище близо до бул.България. Много сме доволни , но тя е само през учебно време в събота и неделя. Всеки път имат различни  теми. Подходяща е за деца от 1 до 7 клас.

Здравей,

можеш ли да кажеш нещо повече за тази школа - име, адрес, контакти   bouquet
и аз се интересувам

# 14
  • Мнения: 186
Интересувам се вече живо от темата. Преди година-две  ми подадоха брошура за рисуване в кв.Гео Милев, но я изгубих, а сега вече моментът назря, а нямам никакъв спомен къде беше.
Предложения за занимания по рисуване за 11год. дете с изявени интереси в кварталите около Плиска?
Разбира се, ще прегледам и другите места, за които пишете, но програмата е доста запълнена и ми се иска да е наоколо.
Много ще съм благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт