Перник-23

  • 126 121
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 154
Мимка, в Квартала при кметството имаше преди.
Има си ги още и могат да отрежат стъкло за хладилника, на нас са ни рязали многократно.


И на нас  Grinning

Ако може отзиви от черквите в Даскалово,квартала,центъра и мошино за кръщенетата.Че ние септември ще правим и бях решила да е в мошино,че е голяма,хубава и по отделно кръщават , а не всички на куп,но в неделя приятелка е била там на кръщене и каза че била много разочарована от попа и литургията.

# 61
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Боби, сестра ми миналото лято кръстиха племенника в центъра. Хубаво беше, кръстиха си го само него, не на куп с други, но може пък и да не е имало други желаещи в този момент - беше през юли, неделна сутрин  Peace

# 62
  • Мнения: 109
Лиска, в нашата фамилия децата ги кръщаваме във вашата черква в Даскалово и сме много доволни. Винаги е спокойно и приятно.

# 63
  • Мнения: 21
Здравейте момичета  bouquet

Да ви питам за д-р Милков, трябва ли предварително записване и координати ако имате (тел), че за Кацарова разбрах много чакане, но ако има някой и нейният тел.  
Благодаря   bouquet

Мекси на мен ми препоръчаха инх panda  на pic, взех си го от марешки за 130лв, доволна съм -благодарение на него ни се размина болница, поне за сега Praynig


Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 17:22 от valpurg

# 64
  • Мнения: 65
Ако може отзиви от черквите в Даскалово,квартала,центъра и мошино за кръщенетата.Че ние септември ще правим и бях решила да е в мошино,че е голяма,хубава и по отделно кръщават , а не всички на куп,но в неделя приятелка е била там на кръщене и каза че била много разочарована от попа и литургията.

За тази в Даскалово - не е лошо, поп Стоян ми е много симпатичен.
За тази в Изток - малка е, за попа нямам особени наблюдения, но жената, която работи там е много мила и добра.
За Мошино - голяма е, има хубав двор, походящ за хубави снимки, за попа също нямам наблядения.
За Центъра - съвсем нямам наблядения.
Много често напоследък ми се случва да ми казват, че са правили кръщенета и са много доволни от "Свети Георги" (на кървавото), но въпреки че имаме къща там, никога не съм ходила в тази черква.
Ние си записахме час за другия месец в Мошино. Всички роднини я знаят, племениците все там са кръщавани(дори на мъжа ми братовчедите от Бела вода решиха там да направят кръщене), на сватби все там съм ходила и решихме, че е най-удобно. Има някои от гостите ни, които сигурно не знаят къде е тази в квартала, а пък тази в Даскалово хич, тъй че прецених, че така е най-добре. А и се надявам времето да е хубаво, за да си направим хубави слънчеви снимки, че поради една или друга причина от изписванеъо нямаме много снимки, а и не бях много добре, така че сега нямам търпение да поправим нещата  Hug

# 65
  • Мнения: 175
И аз взех инхалатор от Марешките но още не ми се е налагало да го ползвам.
Лиске ние в неделя ще кръщаваме Стефи в черквата при кървавото и ще пиша как е минало с подробности като питах попа ако има друго кръщене в същия ден заедно  ли ще ги кръстят той ми отговори че ако има такъв случай е по отделно казва на всеки кога да отиде.

# 66
# 67
  • Мнения: 162
Бисер го кръстихме миналата година в черквата на центъра. Няма предварително записване. Ходи се рано сутринта, мисля че в 9 часа, ние го кръстихме в неделя, носи се само кърпа и сапун за черквата и хавлия за детето. Дрехи ако искаш. Колкото хора има, всичките ги кръщават едновременно. Биси го кръстиха с още две деца и един възрастен, четири наведнъж, но мен това изобщо не ме притеснява.

# 68
  • Мнения: 97
Здравейте всички, искам да споделя и с вас /малко рекламка  Mr. Green/; открихме нов магазин за ламиниран и естествен паркет, врати - намира се на пазара зад Колош /магазин Стронг/- така че някой ако иска да се възползва от отстъпки и да го консултирам  Mr. Green аз съм там  Mr. Green

Хубав ден!!т.е. вечер
 

# 69
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
А секретарки не търсите ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 175
Здравейте момичета ние кръстихме Стефи и таткото вчера Стефи се държа много добре дори се разсърди като я извади попа от водата искаше още то нали беще много топло.Много ми хареса в черквата самото кръщене ние си мислехме че попа ще кръсти Стефи и таткото заедно но беше по отделно направи човека две отделни литургии отвъд чакаха още хора за кръщене той кръсти всички по отделно като ми остане малко повече свободно време ще кача снимки във www.facebook.com.

# 71
  • Мнения: 97
А секретарки не търсите ли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

еххх Дай Боже и това да стане  Praynig , за сега аз изпълнявам и тази "роля"

Браво на Стефи ще чакаме снимките  Simple Smile

# 72
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Мексито, честити християни! Ще чакаме снимки  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 154
Мексито, честити християни! Ще чакаме снимки  Sunglasses
Значи сте доволни.А от самия поп доволни ли сте ,че ми казаха че бил много троснат и начумерен,или само тогава не му е било ден на човека   Laughing

alexk   bouquet  Честито
 Laughing  а счетоводител търсите ли  Laughing

# 74
  • Мнения: 175
Мексито, честити християни! Ще чакаме снимки  Sunglasses
Значи сте доволни.А от самия поп доволни ли сте ,че ми казаха че бил много троснат и начумерен,или само тогава не му е било ден на човека   Laughing

alexk   bouquet  Честито
 Laughing  а счетоводител търсите ли  Laughing


Благодария момичета. Лиске и от попа сме много доволни много културен и възпитан човек а и много светски поп ако решиш да  я кръстите при него мога да ти дам телефона му.

Общи условия

Активация на акаунт