90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №140

  • 31 980
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 29
Охх, я да ви се оплача!

Много ми е лакомо окото и това е! Спазвам горе долу режима, но много се поуливам с количествата.. не съм гладна и въпреки това си опитвам от всичко, после ми е тежко и си се ядосвам сама на себе си! Трябва да се поспра малко, че тези килограми дето съм смъкнала малко ми се струват...! Sad

Иначе вчера беше плодов, изцяло режимен - диня, нектарини и ягоди. Днес белтъчен - сутринта ягодки, на обяд две кюфтета с половин филия хляб и малко парче сирене, вечеря - една пържола със салата и един резен кашкавал.

Скарайте ми се, че сама ще си се скарам!

# 736
  • Мнения: 70
Гечи,нищо фатално няма,само че килограмите ще падат по-бавно,колкото по-стриктно се придържаш към правилата толкова от повече излишни кг ще се отървеш Wink
За водата,според мен не е добре да се пие до много късно и то в по-големи количества,че се натоварват бъбреците и сърцето Peace
Днес ми е последния бобов,утре въглехидрати,във вторник плодове и приключвам,много силно се надявам да успея да продължа да се храня разделно,а не като преди без мръвка на масата да не сядаме Rolling Eyes
Перфето,всеки има дни,когато прекалява с количествата,само да не стане ежедневно Naughty

# 737
  • Мнения: 9
Момичета, в плодовия ден готвите ли си някакви зеленчукови манджички?
По принцип не мога да издържам само на плодове и си пеквам на тигана малко тиквички.
Днес ми е плодов ден и на обяд си направих тиквички с лук, чесън и домати /без мазнина, само подправки/. Мисля си за вечерта да си направя едно прясно зеле на фурна.
В плодов ден се ядат само СУРОВИ и НЕОВКУСЕНИ, плодове и зеленчуци.

предишния път като карах диетата бях питала за печени чушки без подправки и момичетата ми бяха казали, че мога да ги ям в плодов неовкусени.Друго момиче беше питало за печен или пържен (не помня точно) банан и пак му бяха казали, че може да се хапва в плодов.А и на 1стр. никъде не пише, че е забранено зеленчуците да се консумират след като са преминали термична обработка....пише ''Най-полезни са свежите и небелени плодове. ''...може ли някои да се изрази категорично може или не може, за да не стават такива обърквания....

# 738
  • Мнения: 2 671
dimi73 - след 3-тия воден има още една четворка и с нея стават 91 дни след това вече се броиш, че си приключила с диетата  Laughing
Благодаря  bouquet

# 739
  • Мнения: 60
Отчет за днес
З: Купичка череши
О и В : Леща + Салата

# 740
  • Мнения: 0
nelkin - заслужаваме минусче и то от големите! Mr. Green Hug

# 741
  • Мнения: 31
Да си кажа за моят бобов ден.
З-черешки
О-салтка бобова
В-същото
Чудя се за утре ама ще го мисля...
Лека вечер  Grinning

# 742
  • Мнения: 61
Извинете ме, ако задам тъп въпрос, но имам едно питане: Салатите овкусявате ли ги - т.е. само със сол или може примерно сол и зехтин Simple Smile Извинявам се отново за въпроса, но нещо не ми се изясни Simple Smile
Аз овкусявам салатите със зехтин, без сол и вече с ябълков оцет, след като през почти цялото време ползвах балсамико и накрая да прочета, че има карамел в него  #Cussing out ама какво да се прави ... В плодов зеленчуците са неовкусени т.е. само доматки Simple Smile

Спокойна вечер   bouquet

ПС:  май аз бях питала за банана, но аз го причислявах към ядките, беше на лавицата със сурови ядки, но от тогава не съм взимала Peace

# 743
  • Мнения: 61
Заповядайте в новата тема   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт