Британците, британците! Да не оставяме и един незаплют мъж! - тема 20

  • 14 080
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Значи!

Обявявам организация с работно име "Опазване честта Свръхнагла, от себеподобната Джо" (ОЧССД) за сформирана.

Цели на организацията - опазване на незаети територии в Свръхнагло работно време, освен, ако не е заявено желание, чрез SMS или телефонно обаждане, и при получена обратна връзка.

Членовете на организацията, които ще контролират процеса, ще бъдат обявени чрез Държавен вестник до няколко дни.

Благодаря за вниманието.  bowuu

# 646
  • Мнения: 3 736
Ох, ох, ооооох!  С червено ше го туря в новата тема.

# 647
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да се разберем, щото тъй не може да се продължава!  hahaha

# 648
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Как не ви е сраааааааааааам smile3513. С извинение, ама аз работя по 8 часа на ден, и досега не съм се оплаквала от безработицата сарказмова Crossing Arms. И да отбележа- в свръхнаглия списък не съм първа Mr. Green
Пуци, така ли става- аз споделям, ти подкрепяш разни безпочвени петиции Naughty
В знак на протест пускам бойна песен, армията Джойова се събира Crazy

# 649
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ма, имаш достъп до интернет, птицо проклета!  hahaha
Как да не си първа, нали затова се пънеше толкова - да излезеш начело, ни съ праи са, ами иди пак да броиш!  Outta Joint
Казвам ти аз, че математиката не е твоята нАука, ма ти...  Joy

# 650
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Откак ме окраде по дедовски (а ти задържа твоето старче, черна несправедливост Close), вече не съм, брой ти Wink. Колко теми имаше да плюеш по титана, аз до оня ден не го знаех кой е. Така че не пис, ами пиш Mr. Green
Горя, горя в желание за справедливо отмъщение, армията се строява


# 651
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Черна несправедливооост!  Joy
Кое старче съм задържала, бря?  hahaha

Прочети тази статийка. http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3985   newsm03

# 652
  • Мнения: 3 736
Джой, аз го играя правителството, трябва да се поощряват НПО-тата, да се възпитава гражданско общество, знаеш как е. Нищо нерегламентирано няма да допусна, не се тревожи, а и не забравям сторените добрини.  Mr. Green Ти затва ли споделяш, а? Ааа.  hahaha

Никво старче не е задържала, моля.  Naughty Ред, ред, ред!!!  Joy

# 653
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хероиновото hahaha Задържа го, и още как, там е у списъко...

Разлютих се, кръв искааам, кръв

Ще ви се прииска да не бяхте правили петиция, предателки таквиз Twisted Evil

И статии ще ми слага, я виж с кой делиш най-често, ти, неблагодарнице.... А за един Патън ръката ми отсече...

# 654
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Няма петиции, организацията няма членове, нито органи на реда, дето да следят, само Правителство си имаме!  hahaha

# 655
  • Мнения: 3 736
Ааа, хероиновия кукундел да се махка, да. Освен ако никой друг не го ще, по аналогия с Чарлс Данс.

# 656
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ааа, хероиновия кукундел да се махка, да.

Кой, кой?  hahaha

# 657
  • София
  • Мнения: 6 219
Добър ви ден!

Аз така деликатно само да попитам - кога някой ще учереди НПО, което да защитава нас - обикновените, умерени, тихи заплюващи и нашите заплювки, от вас - свръхнаглите, които излизате от глобуса в желанието си да плюете наред. очаквам вече да включвате и зелени човечета, намерени по колонизираните от британската империя планети!?!?!?!!

# 658
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз го искам, аз smile3508. Въведи ред, моля, след някоя друга тема ще искат и да ме заколят кръвопийките  newsm45

И ти ли, Ване, и ти ли искаш да те посетя по тъмна доба, и да чуеш страшния звук от изскачащи зъби???

# 659
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз така деликатно само да попитам - кога някой ще учереди НПО, което да защитава нас - обикновените, умерени, тихи заплюващи и нашите заплювки, от вас - свръхнаглите, които излизате от глобуса в желанието си да плюете наред. очаквам вече да включвате и зелени човечета, намерени по колонизираните от британската империя планети!?!?!?!!

Веднага, бе, Ване!  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт