Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

Анкета

Как поддържате фигурата си?

(Гласуването приключено: ср, 14 дек 2005, 10:55)
Може да изберете максимум 3 опции.
Въведи твоя глас

В офиса

Признавайте бързо тука. С детайли, моля Smile
Тези, които диетуват на каква диета са и тези, които спортуват, какво и по колко пъти. Аз от 3 седмици фитнесувам, ама вместо да сваля 2-та кг, които са ми трън, качих още 2 и направих егати мускулите. Значи нещо някъде бъркам.
Цитирай

София

Гласувах с ДРУГО. какво ли? ми нищо. дебела съм си. не си поддържам фигурата. обаче от утре започвам - даже от днес следобяд, само да доям останалите в офиса никулденски бонбони Blush
Цитирай

София

Гласувах за диетата. Който ми каже, че е ял и слабял няма да му повярвам. Аз след раждането имах да смъквам около 15 кила. Въпреки че я кърмих моята, спазвах хранителен режим, ходя и на фитнес 2-3 пъти в седмицата /това от 2 месеца насам/ и сега боря още 4-5 кг. И затова от мен - неяденето и спорта са му майката.
Цитирай

Sofia

Избягвам въглехидратни храни, преяждам с пържоли и салата!  Very Happy
Мразя големите физ. натоварвания, но стълбите вкъщи ми стягат краката и дупето без да усетя. Добре, че мъжа ми още не инсталирал асансьора, иначе съвсем ще се обездвижа!  Very Happy

Къде бъркаш - или тренираш с много големи тежести, или апетита ти се е увеличил (може и двете).
За да не трупаш мускули, а да се стегнеш, трябва с малки тежести и много повторения!
Цитирай

Варна

Е как за 3 седмици направи мускули? Laughing И аз искам... Crossing Arms
Гласувах с опцията за гените въпреки, че с възрастта става все по трудно. Crying or Very sad
За фитнеса не знам какво да те посъветвам....пий много вода, това е. Laughing След първото посещение на фитнеса пролетта излязох от залата и се заврях в съседната баничарница! ooooh! Аз, дето първото ми ядене обикновено е към 16 часа , в 11ч изядох 2 баници и ако не ме беше срам, щях да изям още една...Следващите ми тренировки не завършваха така ама...само с фитнес трудно се отслабва, идеята е именно да оформиш мускулите.
Успех във фитнесуването, надявам се скоро и аз да се присъединя към тази група този път за по-продължително време. Rolling Eyes
Цитирай

Плевен

Аз гласъвах с
Абе, спортна мацка съм си
 Не аз я поддържам, ами тя мене
 Гени, гени, сестро
Мойта фигра си е добре горе долу-диети не ми се налага да спазвам само малко да се стегна трябва,затова само на фитнес Wink.Време ми е да се ориентирам кън фитнеса и......коремни преси ooooh!
Цитирай

Варна

Аз се поддържам с каланетика 2-3 пъти в седмицата, ограничавам въглехидратите, но си позволявам малко шоколад, че съвсем без сладичко не мога. Освен това от бързане за работа, за градина, води я, вземи я, после я заведи до Спортна зала(тренира худ.гимастика втора година), вземи я, не ми остава много време за ядене.
Цитирай

В офиса

Флашо, за теб си знаем  Very Happy Само като те погледне човек и почва да ти завижда на гените Smile
Иначе аз по принцип съм по-скоро спортна мацка, отколкото локум. Т.е. имам здрави мускули и без да тренирам. С тези упражнения взеха, че се и оформиха. Виждат се, бе. Ужас.
Карен, права си - ям много повече. И много бонбони и шоколади. Иначе през деня вместо да се чувствам тонизирана, съм като парцал. За натоварванията - дали са големи не знам. Уж все разчитам, че инструкторът ми ги слага. Ама гледам, че на другите 2 девойки, с които ходим, им слага по 15 кг., а на мен по 20. Тоя е решил да ме прави Арнолд Шварценегер.
Още нещо се сетих - за стълбите. Родом съм от Търново. Та там знаете - стълби надолу-стълби нагоре, няма начин да не вървиш поне 5 мин по стълби, където и да ходиш. И това, което прави впечатление в тоя град е, че повечето мацки са яки, в смисъл стегнати. И стълбите играят роля тука, убедена съм. А в това софийско равно поле, и с тези разстояния, къде ти стълби. Ако минеш 100 метра пеша е празник.
« Последна редакция: ср, 07 дек 2005, 11:38 от Tinkerbell »
Цитирай

до Бургас

Гласувах с ДРУГО. какво ли? ми нищо. дебела съм си. не си поддържам фигурата. обаче от утре започвам - даже от днес следобяд, само да доям останалите в офиса никулденски бонбони Blush
И аз така. Нямам воля за тези диети. Всеки ден си казвам - край, от утре почвам, обаче като огладнея страшно много към слетобед и   food002 или тичам до хладилника. Embarassed  Ако можех да я  smile3505  тая моя уста, ама не. Сега смятам да почна тази диета с лимоните, защото поне там не трябва да се ограничаваш.   newsm62
Цитирай

София

Аз два пъти в седмицата ходя на степ-аеробика и сауна, по-честичко секс и ограничавам  храната, но не съм на диета. Хапвам си, но не преяждам и гледам да не посягам към сладкото, но ми се удава трудно. А и ние нямаме асансьор, та и стълбите до седмия етаж ме поддържат
Цитирай

София

Аз съм от тия със секса и ябълките.
Диети не мога да пазя, правя гладувания, пречиствания, ден на плодове и чай и много секс.
Танци - манци и аеробика.
И аз съм от Търново ама нямам мускули, ясно изразени

И предпочитам музика и подскачане или танцуване пред потене с гири - не е за мен това.
Цитирай

Мога да мина към тип - спортна мацка съм, гените са ми да ям и да не качвам нито кг. Mr. Green  и секса помага...Диетите не са за мен.Имам нужда от стягане и от 2седм. ходя на фитнес, решила съм до пролетта да стана супер мацка, не че сега не съм Smile
Цитирай

Анкх-Морпорк

Признавайте бързо тука. С детайли, моля Smile
Тези, които диетуват на каква диета са и тези, които спортуват, какво и по колко пъти. Аз от 3 седмици фитнесувам, ама вместо да сваля 2-та кг, които са ми трън, качих още 2 и направих егати мускулите. Значи нещо някъде бъркам.

Мдда, така става с фитнеса. Качила си килограми, защот мускулите тежат повече от съединителната тъкан и ... сланинките, с извинение...
За да не стават мускули, трябва малко натоварване, но редовно...
ТОва е нещо, с което не се справям.
Все си обещавам по малко гимнастика между готвенето и миенето на  съдове, и все не става. Насе винаги се смее с глас на явлението "мама прави гимнастика"
Иначе фигура поддържам с храненето - не ям бял хляб, (от другите с "боклуците" си хапвам доста), не ям сладкиши, колбаси (щото са много мазни и натъпкани със соево брашно), и някакви безлкохолни - там що е калория... леле, мале...! Когато ме хване музата, правя 5-7 дневно гладуване на чай и плодове за разтоварване, с постепенно захранване после.
Не мога да откажа шоколада... Любов бе, любов... кво да се прави... Стара любов ръжда не хваща - а толкоз години вече обичам шоколад...  Embarassed
Цитирай

Гени, гени, сестро CoolНо до такава степен,че ми се налага да се тъпча нон-стоп,за да не падам под 45кг.Така че не завиждайте толкова за гените Wink
Цитирай

Втора опция- яко фитнес. Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора