Смесители и аксесоари за баня...помогнете в избора...

  • 27 410
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Аз съм доволна! Махнах нисък смесител на Видима, на който даже и ръцете не можехме да си измием и сложих висок  от серията " Хотелска марка" и не е мръднал 2 години!

# 16
  • Мнения: 109
Интер керамик имат много хубави (поне на външен вид) и смесители и аксесоари за баня, че и огледала. На смесителите дават 5 години гаранция. Все пак няма ли някой да сподели доволен ли е от тях?
Подменихме старите с Интер Керамик. Не мога да изкажа все още впечатления, тъй като ги ползваме от 2-а месеца, но цената им е повече от прилична за 5 години гаранция, а и външният им вид е много хубав   Peace  Поне вече нямам проблема с няколко минутното нагласяне на водата

# 17
  • Мнения: 2 631
Нашият избор е - Феро - полски батерии, смесители, душове.

Но нямам още впечатления - не ги ползваме активно все още.

# 18
  • Мнения: 1
Онзи ден едни момчета ми рекламираха една турска фирма ECA, разправяха, че са много добри - керамични глави, 5г. гаранция, почти налапах въдицата, някой може ли да каже нещо повече за тях?

# 19
  • Мнения: 1 310
От 11 години използваме този и този на Видима. Правихме ремонт на банята и пак тях си оставихме. Не са мръднали. Предпочитам да заложа на качествения български продукт, пред евтината китайска простотия /приятелско семейство сменят, поне за втори път, евтините си китайски боклуци  Crazy/. Peace

Последна редакция: вт, 23 авг 2011, 23:49 от Пипи Дългото чорапче

# 20
  • София
  • Мнения: 6 268
Онзи ден едни момчета ми рекламираха една турска фирма ECA, разправяха, че са много добри - керамични глави, 5г. гаранция, почти налапах въдицата, някой може ли да каже нещо повече за тях?

Ние също сме се спрели на тази фирма за смесител за мивката и душа в банята. Смесителят за мивка е висок, не е от тези малките. А и цените ми се сториха прилични - около 130 лв.

# 21
  • Мнения: 0
Интер керамик имат много хубави (поне на външен вид) и смесители и аксесоари за баня, че и огледала. На смесителите дават 5 години гаранция. Все пак няма ли някой да сподели доволен ли е от тях?

Аксесоарите им са толкова качествени, че ръждясват и се разпадат за няколко месеца. Дават гаранция 5 години на смесителите, но в последствие си намират оправдание да не я спазят и да те изнудват да им плащаш ремонта на нещо уж много качествено. Намирането на сервиза им е цяло приключение - намират се в китната крайградска местност Враждебна, до която ако нямаш кола пътуват автобуси, движещи се на интервал от 60 минути. Препоръчвам ти Видима, Тека или поне продукт, който не е правен в Китай и е по БДС(български държавен стандарт), вместо да се вкарваш в такива приключения. Поне прочети колко хора само в Бг Мама са се напатили от "хубавите на външен вид смесители и аксесоари" и прецени дали ще останеш доволен/а.

# 22
  • Мнения: 80
Е и какво...след толкова чудене си взехме смесител за банята на Fayans - Каспичан и се оказа произведен в ............ Китай...а сега ми кажете тва на какво прилича...Избрахме го защото ни хареса, а и всъщност цените на китайските бяха подобни.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Аз пък търся за вилата по-ретро модели, не сребристи а изглеждащи като медни. Дали има такива на нашия пазар?

# 24
  • Мнения: 0
Аз ви препоръчвам ROCA или KOLO .
http://www.bg.roca.com
http://www.kolo.bg/

Общи условия

Активация на акаунт