La Redoute.fr - 198 - В очакване на намаленията!

  • 49 149
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 85
Добро утро!!!
Пожелавам ви приятно пазаруване и много изгодни покупки Peace

# 391
  • Мнения: 207
Добро утро и от мен,имам бърз въпрос относно плащането с Пейпал и карта - досега винаги с карта съм плащала,сега имам и регистрация в Пейпал,не помня обаче какъв беше минуса при Пейпал-плащането в Ларедут  newsm78

# 392
  • Мнения: 685
Добро утро и от мен,имам бърз въпрос относно плащането с Пейпал и карта - досега винаги с карта съм плащала,сега имам и регистрация в Пейпал,не помня обаче какъв беше минуса при Пейпал-плащането в Ларедут  newsm78
- Само при доставка на фр адрес
- Само с налични артикули (примерно, ако пише, че нещо ще еналично след Н-бр седмици ПП не става да се ползва)  Wink

Успех и от мен на всички в състезанието  Mr. Green

# 393
  • Мнения: 5 790
.......Наскоро едно момиче беше писало,че не са могли да си изтеглят парите и поръчката и е била върната.С ПП няма проблем,но аз чакам вече 3 седмица и още нямам този 4 цифрен код.

От кого чакаш код? Кодът за верифициране на картата, трябва да вземеш от банката си.

Или да го видиш в електронното си банкиране (ако имаш), поне моя от там го видях миналата година като се регистрирах в ПП.
Nqmam kod.Imam zastoporeni 1.37lw i ne sa oschetowodeni.Izwinqwam se za latinicata.
Писах ти и на ЛС...
Но това, което ти е блокирано не е за кода. За кода блокират 1.50 евро, около 2.97лв.
Отиди си в профила в ПП и отново натисни линка за код и чакай отново, дано до края на седмицата стане!  Peace
Тази такса от 1.37 лв. е равностойността на 1 долар, която вече ПП вземат при регистрация. Тя е невъзвращаема.

Това съвсем не е така.
Пейпал не взимат такса. Блокират 1 долар, за да се уверят, че картата е валидна.
Не ги теглят, стоят си блокирани и след определено от банката-издател на картата време се разблокират.
Останалите 1.50 евро се връщат в акаунта като въведете кода за верифициране на картата.

# 394
  • Мнения: 4
Добро да е утрото и успешен денят на всички!

Магазинерът стоката подрежда,
клиентка през витрината поглежда.  Shocked
Чака с месеци голямо намаление,
гледа към навалицата с умиление. Rolling Eyes
Дали ще има ризки и чипички,
за чакащите пред врата всички? newsm12
La Redute очаква атакуване
от нашето колективно пазаруване!
Я тайфата да се събере
и да пием по кафе!   food010

# 395
  • Мнения: 56
Добро да е утрото и успешен денят на всички!

Магазинерът стоката подрежда,
клиентка през витрината поглежда.  Shocked
Чака с месеци голямо намаление,
гледа към навалицата с умиление. Rolling Eyes
Дали ще има ризки и чипички,
за чакащите пред врата всички? newsm12
La Redute очаква атакуване
от нашето колективно пазаруване!
Я тайфата да се събере
и да пием по кафе!   food010
 food010 Браво, много е хубаво Simple Smile


# 396
  • Мнения: 0
Добро да е утрото и успешен денят на всички!

Магазинерът стоката подрежда,
клиентка през витрината поглежда.  Shocked
Чака с месеци голямо намаление,
гледа към навалицата с умиление. Rolling Eyes
Дали ще има ризки и чипички,
за чакащите пред врата всички? newsm12
La Redute очаква атакуване
от нашето колективно пазаруване!
Я тайфата да се събере
и да пием по кафе!   food010



Добро утро момичета , пожелавам ви успешно пазаруване и призовавам към повече четене на темата за да се избегне повтаряне на едни и същи въпроси ( обикновено отговорите са някъде там нека първо да ги потърсим  Peace ) благодаря за темата  .
 Мили дами нека не  чупим нерви , все пак целта е да си доставим удоволствие чрез пазаруването
   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Браво на поетесата  Hug Hug Hug ,  благодаря ти за хубавото начало на деня ( и на намаленията)  

# 397
  • Мнения: 19
didi33 развесели ме  Grinning Успешни покупки и да има по много за всички  Hug

# 398
  • Мнения: 56
май нямат намерение да пускат сайта по рано днес, както зимата.....а трябва да ходя на работа  ooooh!

# 399
  • pomorie
  • Мнения: 848
сайта работи!!!!искам да помоля някой ако пуска поръчка да ми пусне горницата на Фреди 40 размер или 38 ако се изчерпи-1 евро е .отивам на работа и няма време да търся и нещо друго сега за поръчка  Praynig Praynig

# 400
  • София
  • Мнения: 2 009
Осевн надписа не виждам нищо различно от вчера. Това, което ме интересуваше си е на същите цени  Confused

# 401
  • Мнения: 199
аз съм разочарована за сега  Confused

# 402
  • Мнения: 56
и при мен няма промяна на цените, определено не е акто зимата когато цените в кошниците бяха  Shocked фантастични

# 403
  • Мнения: 317
Миналата година на летните, в деня на първия ден от намалението, имаше ужасно много намалени неща, и неща от 1.00е, дано следващите дни се случи нещо подобно  Grinning

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Добро утро! Май са отворили. Може ли линкче към всички стоки от намалението, че нещо само по категории успявам да вляза newsm78

Общи условия

Активация на акаунт