Качествена дограма

  • 287 229
  • 821
  •   1
Отговори
# 420
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Не са мислели, че ще минем да видим какво са направили. На втория ден го бяха махнали шишето, ама късно........
Много се притеснявам дали добре ще направят довършителните работи.  Дано като видяха каква олелия вдигнах и сега да се хванат в ръце.

# 421
  • Мнения: 424
Здравейте! Каква качествена дограма ще ми препоръчате? Предстои ни подмяна на дограма и се чудим каква пвц дограма да е? От Пловдив съм и ще се радвам да чуя мнения. Разбрах, че е хубаво стъклото да е с 4 сезона.

# 422
  • Мнения: 55
Здравейте отново. Аз вече като отдавна сменила дограма се чувствам като ветеран. Мога да споделя, че според мен българския климат е най-подходящ за обикновено бяло стъкло, а колкото до дограмата стига да не е най-евтината останалата е подходяща. Най-важното е изпълнителя, а не фирмата производител на профила, защото изпълнителя влиза вкъщи и за мен е важно да му имам доверие. Мога да ви препоръчам фирма Рива елит от личен опит и от препоръки на доволни приятели. Желая ви успех при обновяване на дома и дано не попадате на несполучлив избор на фирма изпълнител.

# 423
  • Мнения: 260
И идвам да търся съвет от вас. Налага се да поставим дограма на терасата.
Каква дограма е най-добре да се сложи: алуминиева или ПВЦ, плъзгащи ли да бъдат прозорците или не? Кой фирми ще препоръчате в София?

# 424
  • Мнения: 260
Ти ползвала ли си техните услуги?

# 425
  • Мнения: 55
Ти ползвала ли си техните услуги?
Както бях писала по-нагоре остъкляваха ми жилището 2013г. и съм много доволна.
Тази година остъкляваха балкон на леля ми. Дойдоха в удобно за нас време, огледаха и въпреки, че балкона е на последен етаж и няма покрих предложиха и направиха суперско решение. Леля остана възхитена.

# 426
  • Мнения: 260
Някой да има отзиви от фирма Алвик, ПВЦ Саламандър?

# 427
  • Мнения: 192
Здравейте! Искам да попитам извозват ли фирмите старата дограма?

# 428
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да изкажа отрицателно мнение за тройните стъклопакети, изключително много тежки са, обкова на дограмата е WinkHaus, профилите - трокал 76, ужасна работа, вратите увиснаха за една година, фирмата идва да ги прави няколко пъти, една от сериозните фирми - Градеви, но това нещо тежи ужасно много и просто не става. Пък и да си призная няма кой знае какъв ефект спрямо старата ни дограма с 24мм стъклопакет, една идея по-тихо е. Не е нещо кой знае какво, което да си заслужава парите. Направо вече доста ме е яд, ако можех да върна времето назад и да не слушам ония компетентните от фирмите, щяхме да бъдем много по-щастливи....  Просто това е такава глупост... само да имаше кой преди да ми каже...  #Cussing out

# 429
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Здравейте! Искам да попитам извозват ли фирмите старата дограма?

Да, извозват я срещу заплащане.
Ние старата я продадохме в олх.

# 430
  • София
  • Мнения: 6 094
Здравейте, искам да изкажа отрицателно мнение за тройните стъклопакети, изключително много тежки са, обкова на дограмата е WinkHaus, профилите - трокал 76, ужасна работа, вратите увиснаха за една година, фирмата идва да ги прави няколко пъти, една от сериозните фирми - Градеви, но това нещо тежи ужасно много и просто не става. Пък и да си призная няма кой знае какъв ефект спрямо старата ни дограма с 24мм стъклопакет, една идея по-тихо е. Не е нещо кой знае какво, което да си заслужава парите. Направо вече доста ме е яд, ако можех да върна времето назад и да не слушам ония компетентните от фирмите, щяхме да бъдем много по-щастливи....  Просто това е такава глупост... само да имаше кой преди да ми каже...  #Cussing out

Това не зависи ли от обкова и от големината на крилата?  newsm78

# 431
  • Мнения: 6
Аз съм от близо 10г вече с ПВЦ от "Ади 77". Много доволен съм и от качество, и от монтаж. На другото жилище сложихме пак техните дограми и пак сме доволни, само че наемателите сигурно са лашкали вратите, та раменете им за открехваща функция се счупиха на 5тата година. При мен го няма това, та го отдавам на различните хора. И не ми е пожълтяла изобщо, коеот ме изненадва. Дори комарниците са ми напълно здрави. Та това мога да кажа аз като отзив.

# 432
  • Мнения: 160
Момичета, помагайте спешно! Трябва да слагаме дограма, спряли сме се на Рехау. Моля, препоръчайте ми фирма от София, от която сте останали доволни, че като Ви чета как фирмата е от съществено значение за качествената дограма, не ми се мисли на какви може да попаднем...
Благодаря предварително   bouquet

# 433
  • Мнения: 8
Здравейте, след много изчетена информация по форумите се спрях на ПВЦ дограма Кьомерлинг, но ме притеснява едно нещо - как мога да съм сигурна, че профилът е немски, а не някакво менте?  Rolling Eyes И изобщо има ли начин да се провери какъв е профилът?

# 434
  • Варна
  • Мнения: 686
Ние също сменяме дограмата на целия апартамент с Кьомерлинг с троен стъклопакет, имаме в едната стая такава от 4 години и нищо не е провиснало. Обкова е немски доколкото съм чувала от мъжа ми, а трите стъкла са доста по- добре от другата ни дограма. Имаме и дограма на трокал, евтина беше много, но тогава само това можехме да си позволим, е тя е доста буклукчава. Кьомерлинг поръчваме от Сити комфорт - Варна.

Общи условия

Активация на акаунт