Препоръчайте хубави бунгала на Шкорпиловци

  • 183 269
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Ние ходихме преди 2 години,от дясната страна, бунгалата бяха много хубави в гората и беше хладно и без климатик, но загубих визитката и не мога да ги открия и в нета сега, а тези бунгала Рай изглеждат много привлекателно, но съпругът ми казва, че от лявата страна няма сянка  Cry и не иска, може ли който е ходил да сподели дали има климатик или горичка, сянка нещо разхладително  Simple Smile. Ние като ходихме бяхме с 1 дете на 2,5 години, а сега сме с 2  Laughing на 4,5 и 1,5 и мисля, че ще е страхотно за цялото семейство там и ще прекараме страхотно  Simple Smile само въпросната сянка и жега притеснява съпругът ми, защото той горкичкия изобщо не може да търпи жега и слънце и за него си е изпитание без сянка  Embarassed

# 46
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 То това е обща болест, не знам дали има мъже дето обичат да се пържат на плажа.
 Бунгалата са малко нож с две остриета, ако е в гъста гора има влага, дори банския ти не може да изсъхне и обратно.На слънце ако са трябва да има климатик.Въпреки всичко и ние ще ходим на бунгала и то точно на Шкорпиловци.За пореден път ще кажа, че там е рай за децата.

# 47
  • Мнения: 38
Здравейте, нашата почивка съвсем скоро наближава - само след 2 седмици и сме на Шкорпиловци. Избрахме бунгалата на СБХ и се надявам да не сме сгрешили. Възползвахме се от офертата, която са пуснали за юни - 23лв на човек с вкл. закуска, обед и вечеря. С 2 малки хлапета сме - дано да останат доволни и най-вече временцето да е топличко и безоблачно Grinning. Имате ли представа дали в бунгалата има хладилници, сапун, тоалетна хартия, кърпи.... Сто пъти звънях за какво ли не и ми е малко неудобно пак. Embarassed А, и как е храната - не сме претенциозни, ама дали все пак става? Ще съм благодарна, ако се включи някой запознат.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 40
Не очаквай много от храната там. Миналата година обядвахме веднъж там и не повторихме. Оризът беше в изобилие за разлика от пилешкото. Това му е минусът на Шкорпиловци, че няма твърде къде да се хапва- говоря за готвено. Но за тези пари- струва си. Откъм закуски няма да имате проблем- в случай, че не ви стигне в базата на СБХ. Има страхотни пици, палачинки, закуски по пътя за плажа. А поничките са един път.В никакъв случай не посещавайте "Мечото ухо". Миналата година там вдигнахме грандиозен скандал, защото ни накараха да платим една спукана чаша. Обслужването също беше под всякаква критика, а цените по- високи и от Русе.

# 49
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Ние по миналата година обядвахме на "Мечото ухо" и бяхме много доволни, порциите големи и за обедно меню евтини.Миналата година седнахме първия ден, отврат.Малкия ми син си поръча печени чушки и бяха започнали да вкисват и направих луд скандал, върнах им порцията и не я платих.Започнахме да обядваме в центъра на селото в хотела от там сме много доволни. За десет лева се нахранвахме четирима души. Една порция ядене струваше между 2 - 2.50лв., а супите 1-1.50 лв., в зависимост от това какво са сготвили.Първия път си поръчахме супа и второ, но не можахме да ги изядем, а нашия тати си похапва и си вземахме само второ, което ни беше предостатъчно.Лошото е, че идва малко далечко от бунгалата, само с кола трябва да се ходи.

Последна редакция: вт, 12 юни 2012, 14:24 от julliqna

# 50
  • Мнения: 38
Момичета, благодаря,  че се включихте   bouquet Ще имам предвид вашия опит. Днес съпруга ми е звънял и са му казали, че в бунгалата има хладилник, а хавлийките са само за лице. Така че, тези които се интересуват да знаят  Flutter

# 51
  • Мнения: X
Момичета, благодаря,  че се включихте   bouquet Ще имам предвид вашия опит. Днес съпруга ми е звънял и са му казали, че в бунгалата има хладилник, а хавлийките са само за лице. Така че, тези които се интересуват да знаят  Flutter

Ще те чакаме със снимки и отзиви   bouquet

# 52
  • Мнения: 18
panda, и ние сме резервирали за бунгалата на СБХ от 21.06. сме там и сме с малко детенце и ние на 2,3 годинки. Аз също звънях за какво ли не, разбрах, че интернет няма във всички бунгала, само в долните - тези близо до ресторанта, казаха ми също и, че няма телевизори в бунгалата, а само в ресторанта. Надявам се да бъде хубаво Praynig, ще пиша и ще кача снимки като се върнем.

# 53
  • Мнения: 38
panda, и ние сме резервирали за бунгалата на СБХ от 21.06. сме там и сме с малко детенце и ние на 2,3 годинки. Аз също звънях за какво ли не, разбрах, че интернет няма във всички бунгала, само в долните - тези близо до ресторанта, казаха ми също и, че няма телевизори в бунгалата, а само в ресторанта. Надявам се да бъде хубаво Praynig, ще пиша и ще кача снимки като се върнем.

Вероятно ще се засечем - ние сме от 24-ти. А снимков материал непременно ще има Party

# 54
  • гр.Русе
  • Мнения: 52
 Аз с интерес ще чакам снимките.Ние заминаваме на 21.07

# 55
  • Мнения: 801
Отказахте ме, с тази храна, а и цените им на бунгалата двойно- венециански (нощувка в бунгало във Венеция е 12€).
Исках да заведа децата там, тази година на море, а то излиза че хем храната е на късмет, хем нощувката ми излиза 4 пъти по скъпо от хотел с пълен пансион в Шварцвалд, на Титизее (влаковия и автобусния транспорт за времето на престоя е безплатен в целия южен Шварцвалд, намаление за басейните).
Много ми харесва Шкорпиловци, но ще предпочета отново еленовото рагу и бюфета на Гн Бургард и плажа на Титизее.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Отказахте ме, с тази храна, а и цените им на бунгалата двойно- венециански (нощувка в бунгало във Венеция е 12€).
Исках да заведа децата там, тази година на море, а то излиза че хем храната е на късмет, хем нощувката ми излиза 4 пъти по скъпо от хотел с пълен пансион в Шварцвалд, на Титизее (влаковия и автобусния транспорт за времето на престоя е безплатен в целия южен Шварцвалд, намаление за басейните).
Много ми харесва Шкорпиловци, но ще предпочета отново еленовото рагу и бюфета на Гн Бургард и плажа на Титизее.

Моля ви пишете къде е този пълан пансион за 3 евро в Шварцвалд и 12 евро за нощувка във Венеция.Защо аз като отида даже и в скапаните Формули с обща баня и тоалет на етажа ми вземат поне 25.Какви хиляди каръци се бяхме наблъскали и в трите къмпинга по Виа Орланда и не стига ,че ни взеха по 55 евра за двамата ,ами и 3 часа обикаляхме като шашави в жегата място да си намерим

# 57
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Не очаквай много от храната там. Миналата година обядвахме веднъж там и не повторихме. Оризът беше в изобилие за разлика от пилешкото. Това му е минусът на Шкорпиловци, че няма твърде къде да се хапва- говоря за готвено. Но за тези пари- струва си. Откъм закуски няма да имате проблем- в случай, че не ви стигне в базата на СБХ. Има страхотни пици, палачинки, закуски по пътя за плажа. А поничките са един път.В никакъв случай не посещавайте "Мечото ухо". Миналата година там вдигнахме грандиозен скандал, защото ни накараха да платим една спукана чаша. Обслужването също беше под всякаква критика, а цените по- високи и от Русе.
Ако се сложи десетина лева за спане,с 13 лв. за 3 хранения  какво ли трябва да е менюто???

# 58
  • Мнения: 293
Никога не съм ходила на Шкорпиловци, тази година ще сме там в бунгалата на БТА. Преди да се ориентирам къде точно да почиваме/имам предвид местоположение по Черноморието/, доста изчетох. Спрях се на Шкорпиловци, защото търсим спокойна и истинска почивка, малко по-диво с възможност за барбекю и не така застроено. Надявам се, че всичко това ще можем да осъществим Simple Smile Плажната ивица там била 12 км. Явно ще има простор и място за всички.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Никога не съм ходила на Шкорпиловци, тази година ще сме там в бунгалата на БТА. Преди да се ориентирам къде точно да почиваме/имам предвид местоположение по Черноморието/, доста изчетох. Спрях се на Шкорпиловци, защото търсим спокойна и истинска почивка, малко по-диво с възможност за барбекю и не така застроено. Надявам се, че всичко това ще можем да осъществим Simple Smile Плажната ивица там била 12 км. Явно ще има простор и място за всички.



Така е-природата е невероятна.Има и голям избор на бунгала.Има и съвсем прилични и обновени,има и в гората има и на слънце

Общи условия

Активация на акаунт