Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 123

  • 40 775
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 510
Кали, това Пънар ли е?
Всеки път ми изглежда различна добре ,че Джансел си я познава. hahaha Joy Joy Joy Joy
А кучето да не е онова което разхождаше Джансел в махлата?

# 121
  • Мнения: 3 466
Цитат
СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ЕКИПА, КОЙТО НИ ЗАРАДВА С ПРЕВОДА НА 56 ЕПИЗОД.
 БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕННИ!
smile3525


Уси, и на теб за прекрасната новина, която ни донесе!!! И с пожелание да се появяваш не само по такива поводи.  smile3503 newsm51
Изглеждам последната преведена серия и се връщам отначало.  Grinning

# 122
  • Мнения: 1 875
СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ЕКИПА, КОЙТО НИ ЗАРАДВА С ПРЕВОДА НА 56 ЕПИЗОД.
 БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕННИ!

newsm20 newsm20 newsm2
http://tranz.it/load.php?id=pZUOkBA8JsWhSfNg897770
newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 123
  • София
  • Мнения: 7 893
Благодаря на Ирра ,Морганчето,alice_ in_ wonderland1,alexandra_l , Fan, Samira, dani_ka , Krasimirem , (може и да има някои дето пропускам моля да ме извини)  които през изминалата година и половина направиха така , че да не гледаме този филм половинчато.   Hug


# 124
  • Мнения: 1 095
Кали, това Пънар ли е?
Всеки път ми изглежда различна добре ,че Джансел си я познава. hahaha Joy Joy Joy Joy
А кучето да не е онова което разхождаше Джансел в махлата?

Иф, със сигурност знам, че не съм аз...., ама дали е Пънар??? Шегувам се - тя е.
И кучето е същото... (онова от разходката по джапанки...)  Joy Joy Joy Joy

# 125
  • София
  • Мнения: 7 893
Кали, това Пънар ли е?
Всеки път ми изглежда различна добре ,че Джансел си я познава. hahaha Joy Joy Joy Joy
А кучето да не е онова което разхождаше Джансел в махлата?

И на мен всеки път ми изглежда различна  успокоих се , че не съм само аз де  Joy Joy Joy

# 126
  • София
  • Мнения: 30 208
НА ЕКИПА ЗА ПРЕВОДА!!!

аз едно немога да разбера.Хай сме заговорили за друг сериал в темата и веднага нахлуват фенове от съответния сериал. Моите уважения, ама ние така ли ходим по темите и пишем постоянно за ПС, защото сигурна съм понякога и там е дискутиран някой актьор от сериала  Rolling Eyes Понеже аз не чета теми за сериали, които не гледам, затова ми е чудно, дали някой от нашата тема наблюдава като Биг Брадър в другите и веднага се включва  newsm78

# 127
  • Мнения: 510
Благодаря за пояснението Кали.
Ами с тия очила и тая коса ми е трудно да го позная момичето.
Кучето може и по лесно да го позная.
Ама то много доверчиво и към нея и към Джансел.
На кого ли е от двамата?

# 128
  • Мнения: 1 095
Благодаря за пояснението Кали.
Ами с тия очила и тая коса ми е трудно да го позная момичето.
Кучето може и по лесно да го позная.
Ама то много доверчиво и към нея и към Джансел.
На кого ли е от двамата?

Според мен е негово....

Cansel Elçin olsun da ne olursa olsun!

Cansel Elçin fanatikleri onun rol aldığı dizileri soluksuz izliyor.
Gönülçelen dizisinde Tuba Büyüküstün ile iyi bir ikili oluşturan aynı zamanda hayran kitlesini de bir hayli artıran Cansel Elçin, yeni bir dizi ile ekrana geliyor.
Yalancı Bahar isimli dizide Cansel Elçin'in partneri Fahriye Evcen olacak.
Cansel Elçin fanatikleri bu habere bir hayli sevindi. İnternet forumlarında "Cansel olsun da ne olursa olsun" tadında yazılarla izleyiciler Cansel Elçin'in oynayacağı dizilerin konusuna bile bakmadan ekran karşısına geçeceklerini yazıyor.

http://www.televizyongazetesi.com/cansel-elcin-olsun-da-ne-olursa-olsun!_6_39795

Последна редакция: нд, 03 юли 2011, 13:58 от kali_georgieva

# 129
  • popovo
  • Мнения: 28
Има ли някоя добра душица да ми изпрати серията по скайпа 3 пъти я теглих и не тръгва  Praynig radka-venkova

# 130
  • София
  • Мнения: 30 208
добре, сега разбра ли се освен Джансел и Фахрие, кой ще е третия в сериала?  newsm78

# 131
  • Мнения: 0
Ирра ,Морганчето,alice_ in_ wonderland1,alexandra_l , Fan, Samira, dani_ka , Krasimirem, и всички знайни и незнайни всеотдайни приятели, които ни правят щастливи, вече година и половина!!!



Уси, Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 132
  • Мнения: 1 875
След като изгледах и финалният епизод с превод,искам да благодаря на ВСИЧКИ,които неуморно година и половина се трудиха,за да ни доставят върховното удоволствие да гледаме филма преведен.Радостта и щастието да изгледаме филма най-пълноценно дължим на вас, прекрасен екип-ИРРА,МОРГАНЧЕТО,АЛИСКА,АЛЕКС,КРАСИ,ФЕНЧЕ,ДАНИКА,САМИРА и ако съм пропуснала някой нека не се обижда.БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРЕКРАСНИ И ОТГОВОРНИ ХОРА!

# 133
  • Мнения: 1 875
Уси,мила,чакаме те с нетърпение,нали обеща- след превода на епизода Hug Hug Hug
Благодаря и на теб за положения труд!

# 134
  • Мнения: 1 095
В днешното Дизи-тв - Туба...

Общи условия

Активация на акаунт