РУСЕнският сух фонтан - за къпалня няма да го дам!

  • 31 130
  • 731
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 4 841
Еййй и аз първа. Айде с новата тема да има по добри и интересни теми за обсъждане.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 530
Записче.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 656

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .

# 5
  • Мнения: 2 732

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .
Запис -и аз да те подразня Mr. Green bowuu

# 6
  • Мнения: 219
 Simple Smile Kak oцелявате в жегата   grinning039 

# 7
  • Русе
  • Мнения: 659
Ами на море, но днес е последният ни ден. Определено ще повторим

# 8
  • Русе
  • Мнения: 3 711

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .

И аз така, от мързел.

# 9
# 10
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Къде на море? Искам и аз!!! Направо завиждам  sun
Аз днес като добра домакиня изчистих, изпрах, двора отъргах ( така ли се казва), че и полях китките. И за още по-голямо удоволствие, от 15h съм на работа  Mr. Green
Айде слънчева и позитивна тема   bouquet

# 11
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Чочии благодаря за темата.
Рамлим айде  пак се прояви-опасна работа си.
Виолет къде сте?

# 12
  • Мнения: 820

Записче се прави с "копчето"  Simple Smile  извести  , долу второто от ляво надясно , но понеже и мен ме мързи да го ползвам  Mr. Green .

И мен ме мързи  Mr. Green

Добре дошла на новата мама  Hug

Мерси за новата тема  Hug

# 13
  • Русе
  • Мнения: 659
Върнахме се вече:-) на Сл. Бряг бяхме за 3 дни, бяхме далеч от шумотевицата в южната част на курорта, останахме доволни, а и на време случихме.

# 14
  • Русе
  • Мнения: 656
Върнахме се вече:-) на Сл. Бряг бяхме за 3 дни, бяхме далеч от шумотевицата .....

Сподели цени моля , ако нямаш нещо против  Simple Smile , аз съм "обещал" Sad  вкъщи почивка само най-много на текето (криза  Cry) за това лято , но не се знае  Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт