Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Пловдив

Моля препоръчайте ми от къде мога да купя пантофки за 2г дете. Знам на Колев, но освен тях знаете ли други, от които да сте доволни.
Цитирай

out of space

Точно това търсиме цял предиобяд! И така и не си харесахме....а в Колев и Колев ни е адски скъпо на нас....обувките са по 40 лв...и не са нищо особено, на сайта им изглеждат супер, ама в действителност в магазина такива модели нямаше.
Цитирай

София

ima edni marka DANY. Ima gi v Metro i po  drugite magazini!
Veche vtori chift iznosvame ot tiah i sme mnogo dovolni!
Цитирай

Варна

Аз също купих пантофки Dandy-в Метро са около 7 лв.Много съм доволна.Имат и страхотни обувки.
Цитирай

София

Виждам, че и други майки са се спряли на DANDY като нас. Аз миналата седмица купих за моя дечко от МЕТРО - 22 номер, 7лв  с едни сладки мишоци. От вътре са пухкави и за зимата ще му топлят добре в яслата.
Цитирай

Варна

A q да ви питам аз, от тия ДЕНДИ пантофки няма ли да се спарват краката на дечковците? Зимата тормозих мойто гардже с едни пантофки-добре му бяха, ама крачетата му все мокри бяха....че май от това хвана и гъбки, та сега мажем пръсти и стъпала с кремове лековити разни..... Sad  Question  Question  Question
Цитирай

София

Цитат на: Туфи
A q да ви питам аз, от тия ДЕНДИ пантофки няма ли да се спарват краката на дечковците? Зимата тормозих мойто гардже с едни пантофки-добре му бяха, ама крачетата му все мокри бяха....че май от това хвана и гъбки, та сега мажем пръсти и стъпала с кремове лековити разни..... Sad  Question  Question  Question

Хм, въздържах се да плюя "Денди"-тата, ама да ти кажа си права! Ние за щастие не успяхме да си "наберем" гъбки, защото ги носихме точно ден и половина - след като видях как Емо си криви крачката с тях; как той ходи, а те се събуват сами и остават по пътя; как чорапките му бяха мокри... си минах пак моментално на Колевите пантофи. Не са чак толкова скъпи, не съм ги надиплила, но възприемам така похарчените пари като дългосрочна инвестиция Wink . Не долюбвам кривокраки мъже някак си...

ПП: А иначе бяха сладки, с едни мишленца, с диагонален цип, с мека подметка - изглеждаха топли и удобни, но за нас се оказаха прекалено топли и неудобни.
Цитирай

София

ami tezi koito az kupih sa ot plat / neshto kato polar/ i ne sam zabeliazala da sparvat!
Mozebi si zavisi ot modela neznam. Nie sme dowolno zasgapot tazi marka! Rolling Eyes
Цитирай

sofia

С две ръце гласувам за Колев. Не че са ми излишни парите, ама не смятам, че 13 и нещо са много  за качествени пантофляци, за двугодишно дете - в момента им се оформя походката и не ми се ще затова , че съм си спестила 2-3-4 лева да си носим последствията.
Цитирай

София

Когато ходихме при Драганов на преглед той ни каза,че е много важно и пантофките да са с твърда петичка,но за съжаление е рядкост да намериш такива.От скоро са започнали да произвеждат и такива и скоро ги гледах в неговия магазин на Патриарха.Аз мисля да купя от тях на сина ми както за вкъщи,така и за детската градина. Wink
Цитирай

София

Цитат на: bomboto
С две ръце гласувам за Колев. Не че са ми излишни парите, ама не смятам, че 13 и нещо са много  за качествени пантофляци, за двугодишно дете - в момента им се оформя походката и не ми се ще затова , че съм си спестила 2-3-4 лева да си носим последствията.

Днес гледах модела високи пантофки с лепенка /от които ние носим постоянно/ - 9.90 лв. Новите им модели са с едно щракало - те са 13 и нещо, кажи го 14 лв.
Цитирай

Кори Селести

обувките са нещо от което не бива да се пести, поне при децата...според мен и при възрастните, но тях кучета ги яли:)

Колев са много добри като качество и не бих ги заменила с Денди...материите на Денди са изкуствени, а тези на Колев са естествени...това е от голямо значение.

Аз предпочитам да купя един чифт качествени обувки, вместо 3 чифта гадни, "да имала да си ги сменя"....по-добре да няма да си сменя, но да се чустват добре краката и....
Цитирай

Пловдив

Благодаря на всички за отговорите.
Цитирай

out of space

Цитат на: Reza
обувките са нещо от което не бива да се пести, поне при децата...според мен и при възрастните, но тях кучета ги яли:)

Колев са много добри като качество и не бих ги заменила с Денди...материите на Денди са изкуствени, а тези на Колев са естествени...това е от голямо значение.

Аз предпочитам да купя един чифт качествени обувки, вместо 3 чифта гадни, "да имала да си ги сменя"....по-добре да няма да си сменя, но да се чустват добре краката и....

Ох, права си....скъпи, нескъпи- ще купя. Само, че в тукашния магазин на Колев и същия още няма есенни модели...
Цитирай

Варна

'денди' са и пантофите, нито един от изброените тук ефекти/дефекти не отчитам при нас - нито е кривокрака, не се спъва, не и се събуват, гъби по краката не си отглежда...какво беше още там...? Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора