Предколедната седмичка изпълнена с хубави изненади 12.12-18.12

  • 8 771
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да бе. Аз изпратих усмивка ти започна да се заяждаш и да раздаваш правосъдие. чувствам се неудобно, че така започна седмицата, но на теб едва ли ти пука. Усеща се, че си нагло същество. Спри!
Не се заядох...просто ти обясних кое е спам. Няма да спра докато не спреш ти да ме обиждаш...първо бях без покритие, злобна сега нагла а на ЛС и тъпа ме нарече...много мисля, че ти стана. Седмицата ти я започна така не аз..това, че не търпиш критики си е твой проблем..отивай в ъгъла и се срамувай.

# 16
  • Мнения: 639
Добро утро на всички Heart Eyes, не се карайте, обичайте се! Пък Хера ИЗОБЩО не е злобна, напротив, много си е ДОБРА, това за надутата хлапачка няма да го коментирам. Херче не се нервирай кака, нали знаеш, че си те обичаме Hug!
В тоя студ трябва да си довлека д-то до работата, а не искааам Tired
Чакам дядо Коледа с нетърпение.. Crazy детска му работа..

# 17
  • Мнения: 9 093
Чакам дядо Коледа с нетърпение.. Crazy детска му работа..

Всички сме така Grinning То нали точно това й е хубаво на Коледата- превръща те в дете... Blush

# 18
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Добрю ютрю Бейбис!
След двудневното ми посещение на Банско да знаете, че не можете да ми развалите настроението, ама по никакъв начин.
Ще кажа обаче няколко думи, щото ми омръзна вече. Вече взе да ми писва да се вясват някакви новаци и да раздават правосъдие и определения насам натам. До сега не съм писала по повод кряканията тук, но вече АМАН. Хайде почетете малко по-подробно пък тогава питайте и се заяждайте. Аман вече от тъпи въпроси и излишни теми. [/color]

ХераHug Hug Hug Hug!

Стефко, айди бе Мацко, айди дай снимки насам. Не съ стискай!


Искааааааааааааааааааааааааам!

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро момичета Grinning Какви са тия пищови и заяждания предколедно newsm78 Хайде да бъдем по-толерантни и наистина хубави новинки и добро настроение лъха от седмичната ни тема  bouquet
Херко, чакам да дадеш отчет от съботната старозагорска среща! Може и снимчици да пратиш Wink
Вера, обикновено на бременните не само че не им е студено, а напротив - все им горещо. Отначало това се дължи на високата БТ, която се поддържа, а после - ами не знам... Rolling EyesНо на мен все ми беше горещо.
Хайде, оттук нататък - само усмивки Laughing

# 20
Здравейте и от мен. Макар и за първи път включване, искам да се присъединя към пожеланията за хубава и пълна с изненади седмица. Коледното настроение май ни е обхванало всички. Дано продължи дълго, дълго  Hug

# 21
  • Мнения: 1 329
Хелоу девойки!!!

Браво на отпочиталите, да знаете че чакаме да ни зарадвате със снимкови доказателства Mr. Green

При мен работния ад взе да преминава, но не се надявам да се превърне в работен РАЙ...
Желая ви повече усмивки през новата седмица, само гледайте да не ви замръзнат зъбите в тази зима Mr. Green

Херо, цункам те  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 1 768
Привет и от мен Peace

Днес е много важем ден zа мен.Първо дилемата 6е ми дойде ли лялята или не и второ имам в 12.00 реферат в Уни.Ох,как се притеснявам да говоря пред вси4ки Embarassed,а те дЗяпат ли,дЗяпат Shocked..Така ми се е свило под лъжи4ката о6е от сега Close.

Приятен ден ви пожелавам и сбъдване на вси4ки ме4ти.


Веси  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 067
Добро утро и успешна седмица от мен...!

Уикенда ми беше доста отчайващо скучен, мъжа ми учи за едни изпити по международни стандарти, та доста се измързелявих покрай него.

Но пък имам нова коса Simple Smile  (нов цвят де...)
..Бодисах се в тъмно кафяво... то си е направо черно ...
вчера не можех да се гледам докато свикнах, а днес дори много ми харесва Simple Smile
А даже си мислех, ако не се одобря да и сменя цвета с нещо по-светло, но ме беше страх да не и направя нещо на косата...

# 24
  • Мнения: 471
Добро утро, скъпи момичета! Пожелавам ви хубава, радостна и изпълнена с положителни тестове седмичка.
Аз вчера се завърнах от Априлци - беше невероятно, супер хотелче, голямо преяждане, страхотна компания и невероятни гледки. Ходихме до Троянския манастир и до пещерата Съева дупка. Препоръчвам на всички, които не са ходили там, да отидат - няма да съжаляват - невероятно красиво е.
По-късно може и снимки да ви пратя  Wink
Фъстъчка, честит нов цвят на косата. Няма ли да покажеш някаква снимка, за да те одобрим и ние  Grinning
Лек ден на всички!

# 25
  • Мнения: 4 306
Здравейте, милички!
Весела и успешна седмица ви желая и нека е пълна с добри новини!
Съни, аз по-миналата седмица дебнах, дебнах да мине полунощ и гледам-то вече имало нова седмична тема  Stop. Само будуването ми остана тогава.

Радвам се за всички ви, че сте успяли да си починете и да се разнообразите с някое и друго пътуване. Снимки не отказвам да гледам, така че - показвайте  Mr. Green.

Фъстъче, кофти е мила, но тъмния цвят почти няма махане. Може малко да изсветлее с миенето на косата. Виждам, че си почнала да се възприемаш с новия цвят. Бе то на хубав човек, всичко му върви!

Ние не отидохме никъде този уикенд, но си ни беше хубаво двамата в къщи. Мъжа ми се труди из исторически ремонтирваната вече спалня, но какво да се прави, по малко, по малко и ще стане. Аз щъках около него и само го разсейвах  Embarassed.
От три, четири дни ме болят гърдите много странно отдолу и отстрани, ма зверски не се пипат и се чудя какво ще е това. От дуфастона може да е, но се надявам да не е  Mr. Green.
Прегръдки и целувки на всички ви!  Hug Hug Hug

 ooooh! Адашката, дай го малко по-спокойно в понеделник сутрин! Кога дойде и се представи, кога почна определения да ръсиш! Не одобрявам  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 12 дек 2005, 10:11 от *vera

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
*vera , едва ли от Дуфастона така много те болят гърдите. Аз този месец пия Дуфастон и си ме болят както друг път. Надявам се при теб да е от хубава новина!
Слончетка, радвам се, честе си изкарали хубаво на Априлици, но пусни малко снимков материал, де! Изгарям от любопитство!

# 27
  • Мнения: 1 768
Слон4етка,аz съм от Троянския край. newsm10 newsm08

# 28
  • Мнения: 4 306
Леа, от петък ме болят, а в петък сутринта си пих първия дуфастон. Станали са едни такива буцести. Даже мъжа ми усеща разликата. Sad Повече ме болят отдолу и отстрани. Пробвах да видя дали нещо няма да изтече, но не. Мен по принцип много рядко са ме боляли и сега съм шаш. Миналия цикъл си спомням, че ми бяха чувствителни на допир, но да не мога да се обръщамп да спя на страни  Rolling Eyes не е било.  
 Thinking То в края на седмицата ще си покаже. Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Мен гърдите ме болят леко отстрани, но друг път са ме боляли точно, както описваш - силно и не мога да спя спокойно от болки. но определено не се дължи на Дуфастона. Стискам палци за добри новини!!!

Общи условия

Активация на акаунт