Британците, британците! - Скромност всяка оставете - 25

  • 18 576
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пуци като ти разправям,че съм за Свръхнаглите не верваш Crazy Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Ето актуализация да ма добавиш Wink

Хю Грант
Сам Клафлин
Ръсел Тоуви
Андрю Линкълн
Джим Стърджис
Колин О'Донахю
Скот Спийдман
Лукас Брайънт
Джеймс Дарси
Фреди Хаймор


Споделени:
Алекс О'Локлин
Джонас Армстронг
Дани Дайър



Бейби изтрещя  Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha,кво правиш ти верно Crazy

Вал *завид*,*завид*

# 16
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Пуце, много си права  Hug най-добре си беше в началото : един заплют и една резерва . Вече се чудя дали да не си разпусна казармата  Tired

# 17
  • Мнения: 4 607
Ехх, добре! Tired 1-2-ма могат да имат по 20 бройки, като и други искат, идеята вече се губела... Tired Хубаво, не ги искам вече! Само Джейсън О'Мара пиши.

# 18
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ПП Джо, мернах Хъчинс в твоя списък, сигурно ли е, че се е проявявал актьорски в пълния смисъл на думата?
Сигурна съм , лично съм го гледала- играеше Шели в един филм за създаването на "Франкенщайн".

Бебе, Танди я обичам, не деля Mr. Green. Ще ти я отпускам за големи празници по метода на Златето Laughing

# 19
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мац, циливка за Пуц.

Абе, таз Плами с тия пет човека, де е тръгнала у Свръхнаглите?  hahaha

Досега никой не съм си заплювала, освен в първата тема... Crossing Arms

И взе да плюеш по куцо, кьораво, сакато и индийско?  hahaha

Ехх, добре! Tired 1-2-ма могат да имат по 20 бройки

Поименно, поименно. Не ми е приятно да ме наричат "един-двама".


Аз приключих с плюенето, ама сега чакам още някой да мине да се изкаже, колко изтъпяхме със заплювките...

# 20
  • Мнения: 3 736
Не е така, Бейби, нищо лично не влагам в забележката си, просто наистина се изчанчиха нещата. И моля те, не ми казвай, че за всеки от тия изброените скачаш през огнен обръч, щото няма да ти повярвам.

Аз принципно бях против акумулирането на цели конюшни, но все пак другите свръхнагли си ги събират 20 теми насам, някак плавно му изпуснахме края.

Окей, Джо, подготвена си.  hahaha

ПП Сарк, ей ме, бе, пак го казвам, да ме разбере Бейби.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 607
Няма значение, край на темата. Джейсън О'Мара да ми се зачисли моля.

Все едно другите свръхнагли скачат през огнен обръч за всичките... Както и да е.

# 22
  • Мнения: 3 736
Много не обичам когато човек отказва да ме разбере какво говоря. Самоцитирам се:

но все пак другите свръхнагли си ги събират 20 теми насам, някак плавно му изпуснахме края.

Всичките ще ти ги сложа, щом това ти доставя радост.

# 23
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
... някак плавно му изпуснахме края.

ПП Сарк, ей ме, бе, пак го казвам, да ме разбере Бейби.  Mr. Green

Тъй е, 25 теми ги събирам мойте, а от поне 3 теми (да направя справка, че да не излъжа...), въх, от 2 не съм добавяла ново попълнение, егати, 5 теми - една актуализация, сигурно е защото започнах работа...  hahaha

Ей те, Пуц?  Flutter

Все едно другите свръхнагли скачат през огнен обръч за всичките... Както и да е.

Я, ми погледни списъка и ми кажи, дали ти няма да скочиш през обръч за някой от тях!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=593487.msg19199151#msg19199151

Вталясваш се!

# 24
  • Мнения: 4 607
Напълно те разбрах, наистина не ги желая вече. Hug

# 25
  • Мнения: 3 736
Ей ме да кажа, че изтъпяхме със заплювките.  Mr. Green

Мерси, Бейби.

# 26
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ти си каза първа, сайдкика ти веднага след теб се прекръсти, сега чакам вилъна.  Twisted Evil

# 27
# 28
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 Mr. Green  hahaha

# 29
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
 Flutter ако знаех как да сложа мигащата иконка от скайп цена нямаше да имам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт