Лични впечатления от Chipolino Perfecta ?

  • 13 312
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 307
Записвам се да следя темата. За сега това е една от фаворитките ми като цена и качество. Само дето няма да влезе в багажника, ама може да сменим колата Simple Smile

# 31
  • Мнения: 283
Въпрос:

 Модела на бертони модена 2012, ужасно много прилича на вашата перфекта. Разликата е само в чантите. Няма ли как да се защити вашият модел от такива копия Sad

Отговор:

Chipolino: Благодарим за милите думи, Ани Simple Smile Честит празник Simple Smile

По - тъп отговор на съм чела  #Crazy. Това е от страницата им във facebook.

















# 32
  • Варна
  • Мнения: 379
Ами аз не съм сигурна дали и Перфекта не е копирана от другаде. Така, че какво да кажат.  Laughing
Чудя се само защо и Бертони се включиха, толкова ли е успешен моделът  newsm78 Аз лично от към кош не съм очарована.

# 33
  • Мнения: 307
Споко сигурно ги поръчват от един и същ завод в Китай и само брандират. На чиполино наистина им е много сполучлив май този модел. Сега за бертони не знам как ще е.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 379
Споко сигурно ги поръчват от един и същ завод в Китай и само брандират.
Вероятно е така, защото то е едно към едно, ако не бях видяла че пише Бертон, можех да си помисля, че е нов цвят на Чиполино.  Laughing

# 35
  • Мнения: 4
И ние сме с перфекта, модел 2009, страшно съм доволна, страхотен модел! А въпросното прозорче го заших още първите дни и реших проблема с него  Mr. Green  страшно маневрена и удобна за управление. Голямата ми дъщеря се вози в нея до година и половина, сега я ползваме и за малката, която е на седем месеца. Количката е здрава, не е мръднала. Всеки, който я е бутал за малко е учуден колко лесно се управлява и с една ръка Wink Събирам я в багажника на поло с две врати, като и махам коша Laughing като я купувахме мъжът ми я избра, за което съм му безкрайно благодарна. За мен това е идеалната количка за тази цена Sunglasses

# 36
  • Варна
  • Мнения: 379
Момичета, искам да ви питам как перете тапицерията на коша?

# 37
  • Мнения: 4
аз не сам с перфекта но моята я пера в пералнята на по нисак градос

# 38
  • Варна
  • Мнения: 379
Питам, защото на Перфекта в тапицерията на седалката има едни кори, които не съм сигурна дали могат да се мокрят. И със сигурност не могат да влязат пералня. Т.е не може да се свали тапицерията напълно.

# 39
  • Мнения: 97
На моята количка тапицерията я пера с четка под чешмата и малко гел за пране. После си я плакна обилно и я мятам да съхне. Не се е деформирала.  Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 379
Надка, мерси  bouquet  аз ми мисля, че това твърдото в седалката е нещо като фазер, тъй като имам порт бебе, дъното му се вади и е фазер, и на пипане ми се струваше , че и това в основата на седалката е фазер. Така че я поизплакнах само на чешмата, но гледах да не мокря обилно, че да не се раздуе.

# 41
  • Мнения: 46
Прала съм я няколко пъти в душ-кабината - намокрям я добре, сапунисвам и изплаквам. Съхне много бързо. Няма никакъв проблем!  Peace

# 42
  • Мнения: 21
Здравейте..Някой може ли да ми каже каква е цаката на сгъване на количката,че нещо не можем да се справим,а утре се налага да пътувам с колата.. newsm78

# 43
  • Варна
  • Мнения: 379
http://www.shtarkel.com/products/502-detska-kolichka-perfekta.html - в това липче в началото се вижда. Трябва да натиснеш копчето на дръжката и да я прибереш максимално надолу, не във най-късото и положение , а още по-навътре , после дърпаш кръглия пръстен към себе си. Ако не е ясно питай .

# 44
  • Мнения: 0
tarsia koli4ka 4ipolino perfekta do 100 lv ako niakoi ima da mi pi6e

Общи условия

Активация на акаунт