Поискай Енергийна Подкрепа (3)

  • 31 600
  • 761
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 99
за всички нуждаещи се изпращам подкрепа и най-чиста енергия Hugнай-вече на малките душички.
Аз се нуждая от подкрепа също в момента.Става въпрос,че преди година си купихме парцел във Варна,но се появи стар собственик и ще съди човека от който сме го купили.Та малко сме в момента като цапнати с мокър парцал.Знам че ще ни помогнете енергийно,с идей ако щете все ще е файда.
Обичам Ви ,понеже в този подфорум всички сте толкова позитивно настроени.Обичам ви.Очаквам вашата подкрепа под каквато и форма да е!Благодаря искрено и сърдечно!!! Heart Eyes Hug  bouquet Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Николета от Варна съм Simple Smile

# 361
  • Мнения: 68
Николета, наистина сложен казус. Нямам идеи или съвети и затова ти изпращам само позитивна енергия. Стискам палци случаят да приключи възможно най-благоприятно за вас. Понякога в живота срещаме трудности, за да оценим това, което имаме в момента и това, което ще ни донесе бъдещето.   bouquet

# 362
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ник4е пращам ти много позитивна енергия всичко да се нареди! Hug

При мен нещата не завършиха добре Sad  Cry Оценявам подкрепата ви и се радвам, че ви открих Hug

# 363
  • Мнения: 68
Jasmin,  съжалявам за това, което се е случило. Когато прочетах поста ти ми се завъртя една мисъл в главата ... понякога, когато не получаваме нещо, което много искаме, то това е, защото ще получим нещо много по-хубаво и по-добро за нас самите.  Hug Praynig

# 364
  • Мнения: 30
jasmin_veni искрено съжалявам  Cry  дано силната любов,която ти пращаме от тук да намали поне малко болката ти 
Ник4е успех,нека всичко се нареди за благото на всички ви  Hug

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 10:26 от zzzlati

# 365
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте,
имам голяма молба за подкрепа и РЕЙКИ-за моя съпруг-ПЕТКО ОТ СТ ЗАГОРА-има болки, които не утихват...
  Благодаря на всички за подкрепата ,която изпращате!  bouquet

# 366
  • Мнения: 730
Здравейте,
имам голяма молба за подкрепа и РЕЙКИ-за моя съпруг-ПЕТКО ОТ СТ ЗАГОРА-има болки, които не утихват...
  Благодаря на всички за подкрепата ,която изпращате!  bouquet

С пожелание за бързо възстановяване  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 367
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Пожелавам на ПЕТКО ОТ СТ ЗАГОРА бързо да се възстанови и да бъде щастлив  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

Ако може моята мъка да се превърне в любов, в положителна енергия, бих я разпратила на всички нуждаещи се!

# 368
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Влязох тук, за да помоля за себе си енергийна помощ, защото ми е много нужна.
Обаче постовете на Жасмин ме разстроиха. Миличка, изпращам ти много любов, за да ти е светло и топло.

# 369
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
О, моля те, не се разтройвай Hug
За жалост понякога се случват и големи гадости в живота. Ще търсим причината ако е физическа.

Щом ти трябва подкрепа никога не се колебай да я поискаш Hug Сигурна съм, че вчерашната ми гадна процедура мина леко, защото имах подкрепата на много хора, които се молиха за мен.
И дори намерих сили в себе си да успокоя едно момиче, което постъпваше за раждане, че всичко ще е наред, да не се плаши.

Пращам ти много любов  Peace

# 370
  • Мнения: 68
Много любов за всички, които се нуждаят от помощ в този момент.    Hug

# 371
  • Португалия
  • Мнения: 4 288
Моля ви за помощ за Маргарита,Севиля
за големите промени в живота й,за новият й живот занапред  Praynig Two Hearts

# 372
  • Мнения: 185
момичета, може ли да ми пуснете "дъгата", чувството докато я гледам е невероятно, обичам ви, намерих си мантрата благодарение на вас
"Всичко, което ми е необходимо да знам,ми се разкрива.
Всичко,от което имам нужда идва при мен.
Всичко в моя живот е наред."
Хиляди благодарности за всичко newsm20 newsm20 newsm20, припомних си какво е да се усмихваш отново  bouquet  bouquet  bouquet

# 373
  • Sofia
  • Мнения: 4 095
И аз отново да помоля за малко помощ (за работа) - много е важно за мен в този момент. Благодаря предварително  Flowers Four Leaf Clover

# 374
  • Мнения: 735
Много ви моля, добри хора, имам нужда от подкрепата ви!
ЩЕ се постарая да е кратко: В момента се лекувам от гастроезофагиален рефлукс. 15 дена пих хапчета, които не ми помогнаха. Довечера почвам други. НЕ мога да се храня добре. Буца ми е заседнала на гърлото. Казаха ми ,че и на нервна почва има, не е само от стомаха. Преди години се лекувах от паническо разтройство. Беше ад!!! Сега на моменти усещам, че пак ме обзема паниката, че ще ми се случи нещо лошо! Боря се със себе си , за да не мисля такива неща и да не попадна пак в оная черна дупка. Изнервена съм много. Без работа съм и не намирам нищо. Със заплатата на мъжа ми сме само, а на него му удържат и пари за това, че преди години е помогнал на свой колега и е станал гарант по заем. Другия не го плаща, избяга в чужбина и сега ние плащаме! С две деца сме. Трудно е много! Усещам, че малко по малко пак рухвам! Няма с кой да си поговоря! Моля ви се пратете ми малко положителна  енергия!Много ви се моля! Praynig Hug

Казвам се Славена и съм от Сливен.

Последна редакция: пт, 30 мар 2012, 14:04 от slavena80

Общи условия

Активация на акаунт