В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 991
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 820
Браво!!!
Честито А!!!

# 16
  • Мнения: 1 879
И все пак днес черпя за САЕ взет с А.

Поздравления! Все с А да бъде отличаван!   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 5 136
Е, мами, кога бяхте 7-класници, кога станахте вече в 9 клас Simple Smile
Да са живи и здрави децата   bouquet
Динчо, поздрвления за детенце.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 361
Динчо, поздравления за момчето ти!
Днес разбрах защо в Русия е имало толкова интелектуалци. Едни заточени, други живеещи в имения отдалечени на много версти едно от друго и какво да правят пж цял ден. Ми, четат. Така и моето дете. ? дена не излиза и е без интернет. Почти месец мъчи една книга от 500 стр. на англ. език. Вчера прочете останалите й 200, плюс почти целия учебник по психология. Днес преполовена христоматия и трябваше да търсим старогръцката литература, за да не остане без четиво за утре. #Crazy
И по тоя повод търся затънтено селце в Родопите. Без интернет, естествено. Само с баби и дядовци. По възможност глухи, за да не реши да ги ограмотява да слушат метъл. Не искам да е за много. Мисля, че 1 седмица ще стигне да си прочете литературата, плюс учебника по математика и да изрешава някоя и друга задача. Може да попрегледа и физика, химия и биология Laughing Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 942
Dincho, страхотен успех, браво!
Zuri, ама тя във ваканция ли е? Joy

# 20
  • Мнения: 1 674
Да не ви изпусна! Hug

При нас всичко е ваканционно. След триседмично море младежът стои с часове на компа или чете книга. Сега съм му замислила малко спорт в програмата - ще играе тенис с брат си. И малко учене - уроци по английски. Той е ентусиастът за това занимание. Ще видим колко време ще изкара.

# 21
  • Мнения: 13 364
И аз да се разпиша в новата тема вече в девети клас, колко бързо лети времето.
И ние мързелуваме, направи някакъв опит за четене на библията.
Но ще почерпя от опита на Зури, за неколкодневна почивка на затънтено място без интернет.

# 22
  • Мнения: 81
Здравейте  Hug
Дъщеря ми сега ще бъде осми глас, исках да ви питам дали ще изучава произведенията Дервишово семе и Преди да се родя от Ивайло Петров

# 23
  • София
  • Мнения: 18 095
Здравейте  Hug
Дъщеря ми сега ще бъде осми глас, исках да ви питам дали ще изучава произведенията Дервишово семе и Преди да се родя от Ивайло Петров
Да, учиха ги втория срок.  Peace

# 24
  • Мнения: 81
eine in Rente gegangene Nixe много благодаря за бързия отговор  Outta Joint

# 25
  • burgas
  • Мнения: 487
zuri, ама то по-зле от заточениците това дете LaughingНие с щерката днес гледахме учебниците които трябва да купуваме и като ги изброихме 17 броя ooooh! просто я оставих на свободни занимания.Да почине детето ,че трудна година се заформя smile3547

# 26
  • София
  • Мнения: 2 361
17 #Crazy
Мнооооого!
Мат., БЕЛ, физика, химия, биология, история, география, психология, 2-та езика. Кои са останалите?

# 27
  • София
  • Мнения: 18 095
17 #Crazy
Мнооооого!
Мат., БЕЛ, физика, химия, биология, история, география, психология, 2-та езика. Кои са останалите?
+ изобразително изкуство, музика, информационни технологии Thinking
И пак не ги докарвам чак до 17. Shocked

# 28
  • Мнения: 115
Много учебници, много нещо...
А моето мързелче го разхождат из Германия, но като си дойде ще се наложи да наблегне на четенето. Тя се пазари да я пусна на море с приятелка Shocked , а аз хич не съм навита. Все си мисля , че трябва да има един възрастен с тях.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 942
Ама вие защо толкова бързате с учебниците? Знаете ли учителите от кое издателство ще поискат учебник? Да не се наложи после да сменяте? Освен това ще се свършат ли учебниците през септември? Пък и да свърши някой нали тук сме оправни дами - все ще намерим за детето...

Общи условия

Активация на акаунт