В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 963
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 18 037
Саш, Hug
Аз защо ли си мисля обаче, че опашките по РУ  сега би трябвало да са по-малки? Thinking 2010 беше годината, в която имаше огромно струпване на  хора с изтекли първи карти от 2000 година.Ако и Белмекенска се появи да  обясни как стоят нещата с паспортното на Мария Луиза, няма да има грешка. Hug Имам спомени, че именно тя обясняваше за вариант на издаване на карта и там, без чакане, за мързеливи елементи като мен.Но предполагам, че това удоволствие е било платено. Mr. Green И за да не стане грешка, не я чакам да се появи само за да ми обясни детайлите по този въпрос, а за да се запише и за среща. Което с пълна сила важи и за теб Саш , защото липсваш,  а имаш  вече толкова натрупани неизвинени отсъствия.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 942
 Hug
Я ме запиши тогаз

# 77
  • София
  • Мнения: 18 037
Само така. Heart Eyes

1.пенсионирана русалка
2.Sash

Хайде, деветокласнички, изскачайте бързо от сенките на чадърите ,под които сте се скрили и се записвайте за купона.Нямам спомен, но май с тукашните мами никога срещите не са били в лятната градина на  щаба. А не е  хич лоша, изпробвала съм я няколко пъти с мамите на горния набор.  Които, ако решат да ни навестят, няма да сгрешат. Hug

ПП  И предлагайте дата и час, тъй като в момента записването върви малко на сляпо по тези две точки.

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 11:38 от eine in Rente gegangene Nixe

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Sash - търсили са ви таткото, заради международния паспорт. Ако се вади само ЛК е необходим единия родител  Wink
На нас НЕ ни поискаха и удостоверението за постоянен адрес - не зная защо  newsm78

# 79
  • Мнения: 263


Нямам спомен, но май с тукашните мами никога срещите не са били в лятната градина на  щаба. А не е  хич лоша, изпробвала съм я няколко пъти с мамите на горния набор.  Които, ако решат да ни навестят, няма да сгрешат. Hug

ПП  И предлагайте дата и час, тъй като в момента записването върви малко на сляпо по тези две точки.

Напротив, събирали сме се. Първата ни среща веднага след заветното първо класиране беше там.
И аз се записвам. Предлагам срещата да е в събота в по-късните часове, примерно към 18ч., за не е в най-голямата жега.

# 80
  • София
  • Мнения: 18 037


Нямам спомен, но май с тукашните мами никога срещите не са били в лятната градина на  щаба. А не е  хич лоша, изпробвала съм я няколко пъти с мамите на горния набор.  Които, ако решат да ни навестят, няма да сгрешат. Hug

ПП  И предлагайте дата и час, тъй като в момента записването върви малко на сляпо по тези две точки.

Напротив, събирали сме се. Първата ни среща веднага след заветното първо класиране беше там.
И аз се записвам. Предлагам срещата да е в събота в по-късните часове, примерно към 18ч., за не е в най-голямата жега.
No, беше на отворено, но масата си  беше вътре. Под лятна градина имах предвид само под навеса в двора.Или изкукуригвам и сме били баш  там Joy
Иначе за деня и часа съм съгласна.

1.пенсионирана русалка
2.Sash
3.lyusi

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 13:39 от eine in Rente gegangene Nixe

# 81
  • Варна
  • Мнения: 118
Здравейте, момичета !
Малко късно се записвам в новата тема, ама при нас явно е фамилна обремененост - късно ни идват идеите, ама затова пък разтърсващо.
Моят син чете ли чете учебници за 8ми клас и не се отказва - бях писала, че иска да се мести в професионална гимназия и издирвах тестове. Благодаря за материалите !   bouquet
Днес бях на среща в новото училище - има свободно място, но само на един изпит да изкара 2 и ще пропадне цялата организация. Той малко пана духом, защото не му е лесно, но аз му давам сила - да насочи внимание към най-важните моменти от темите, за да може да напише нещо. Изпитите ще са въпроси и/или задачи.
Много се гордея с моето момче !

Честито на всички празнували през последните дни! Да сте живи и здрави!  Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 1 942
Толкова амбициозен младеж не може да "изкара" 2! Пък и цял форум му стиска палци  Wink

# 83
  • Мнения: 398
Срам не срам ще ви призная.....-аз още не съм извадила личната карта на синчето,а минаха 8 месеца от както навърши 14.    Embarassed   Embarassed    Embarassed   Днес,утре и после забравям... Кой знае каква глоба ще ми треснат.... Embarassed

# 84
  • Мнения: 923
Малеееее, откога не съм писала.
Щерката ми каза че имали да четат само от библията
Или не е рабрала или пак ме е стегнала.
Цяло лято не мръдна от компа.
Тази година пак имам седмокласник, така че стискайта палци

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Odri1-не се притеснявай ! И аз извадих карта на дъщеря ми със закъснение 1 г.,глобата е 20 лева.

# 86
  • Мнения: 398
Odri1-не се притеснявай ! И аз извадих карта на дъщеря ми със закъснение 1 г.,глобата е 20 лева.

Ох,успокоих се,че не съм само аз.    newsm10

# 87
  • София
  • Мнения: 18 037
Никакво раздвижване по въпроса със срещата. Sad А пък вече  е четвъртък и ако  държим на тази събота, вече е  време за резервиране на маса. Thinking
nanastef, успех на амбициозното ти момче!   bouquet
Odri1, Only, вие какво.. hahaha Подстрекавате ме да не си давам зор в близката една година ли?Знаете ли, ако от мен зависи, много лесно ще успеете, понеже на мързел като мен само такава информация му трябва. Mr. Green Но не зависи от мен, девойката ще ме накара, тъй като ще счита получаването на тази лична карта като доказателство за това, че е пораснала.Гледаше много криво преди месец и нещо в Албена, при попълването на регистрационните  карти на рецепцията  в хотела.Аз си въведох  данните, съученичката й   също и  при питането на рецепционистката защо третата бланка е непълна в частта с данни от лична карта, тя се нацупи на изказването ми ,че  няма напълнени 14 и съответно няма такъв документ.
Е, вече ги има. Днес лъвицата  става на 14 и долната почерпка има две цели. Едната е стандартната - за нейно здраве.Втората е със скритото намерение  тортата  да подмами  с апетитността си задремалите деветокласни мами, които си правят оглушки за включването им в списъка за съботната среща.  Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 2 361
Да е жива и здрава талантливата и прекрасна госпожица лъвица!

Мама- съни, ще стискаме палци!

nanastef , стискаме палци и успех на амбициозното ти момче!

# 89
  • София
  • Мнения: 18 037
Актуализирам списъка за събота, 20 юни, от 18 часа.  Hug

1.пенсионирана русалка
2.Sash
3.lyusi
4.zuri

Мерси за пожеланието, zuri. Grinning
Мама Съни, успешен седмокласен маратон  ви пожелавам!   bouquet

Последна редакция: чт, 18 авг 2011, 03:16 от eine in Rente gegangene Nixe

Общи условия

Активация на акаунт