В ДЕВЕТИ КЛАС - вече пò сме в час!

  • 53 964
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 5 131
Зури, ЧРД и от мен, на патерица Simple Smile
Да е здрава, щастлива и много успехи Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 18 039
Благодаря Ви (според новите правила за правопис Grinning) за хубавите думи! Hug
17-ти е работен ден, а и има интересни събития- Ретро София, Нощта на музеите в Пловдив Sad
Иначе и на мен ми е домъчняло за вашата приятна компания.
Ти пък. Това  с какво променя пейзажа Laughing Преместваме уговорката за 18-ти и готово, вие само се запишете. Peace

# 122
  • софия
  • Мнения: 555
Здравейте на всички и успех.
Синъм ми ще бъде 8 клас в 1АЕГ, София и съвсем изненадващо за мен изяви желания да погледне учебниците по английски от 1 част (цяло лято мозъка му е като изпарен). Звънях в даскалото, обаче библиотекарката е в отпуска, пък и г-жата, с която говорих не знаеше дали има наличност в момента. Дали някой би се съгласил да ни даде назаем или да ни продаде въпросните учебници, за да не строшвам хатъра на младежа. Благодаря предварително.

# 123
  • София
  • Мнения: 46
Здравейте, мили момичета! Grinning
Приятно ми да видя всички отново.
Бързам, макар и със закъснение да поздравя Зури за прекрасния празник. Да сте живи, здрави и усмихнати и двечките с дъщеричката!  newsm51

Теди, присъединявам се с радост към теб за срещата. Пиши ме като номер 2.

# 124
  • София
  • Мнения: 18 039
18.09.2011, 16 часа, среща на познатото място Grinning
1. Пенсионирана русалка
2. Manganini  Hug

Хайде, давайте го по-активно, вече е септември.  Wink

# 125
  • Мнения: 263
С деца или без?!

# 126
  • Мнения: 263
Ако е работен ден не мога аз

# 127
  • София
  • Мнения: 18 039
mimski_bimski, добре дошле при нас Hug Разкажи за деветокласника/деветокласничката.
nasty lady, къде се загуби ти, аааа? Работен ден е съботата, а срещата като дата е в неделя, 18-ти. Затова  те вписвам под номер 3.  А що се отнася до децата - не знам, кажете вие.
1. Пенсионирана русалка
2. Manganini 
3. nasty lady

# 128
  • Мнения: 1 252
Със закъснение - честито на Зури  bouquet
Срещичка, а?  newsm78 пак ли в тоя мр. пица?

# 129
  • София
  • Мнения: 18 039
Със закъснение - честито на Зури  bouquet
Срещичка, а?  newsm78 пак ли в тоя мр. пица?
Аха Laughing Да ти отредя ли номер 4 Hug

# 130
  • София
  • Мнения: 2 361
Благодаря Ви!
За 18-ти се присъединявам с удоволствие! И ние като децата ще си говорим кой как е прекарал лятото Laughing. Може предварително да си напишем съчиненията Wink

# 131
  • София
  • Мнения: 18 039
1. Пенсионирана русалка
2. Manganini 
3. nasty lady
4. Росна китка
5. zuri

Друго нещо си е септември, всички вече почват да се навъртат насам, което ме кара да се надявам, че ще спретнем  отново онази многобройна мамина агитка от юни 2010 и ще се забавляваме добре Grinning Отивам да си направя план на съчинението. Mr. Green Ще отсъства обаче последната точка от него, тъй като утре заминавм с момите за 4 дни на една вила. Като се върна на 7-8ми септември, ще допълня съчинението с четиридневните си изживявания там.Това отсъствие ми напомня да ви кажа, вие си се записвайте смело за срещата, пък като се върна  - мигом ще се залепя за темата и ще актуализирам списъка. Ако някоя мама е ентусиастка, може в този период да свърши работата с вписването вместо мен.  Heart Eyes Hug

Десетокласничките, ако ни четете, чувствайте се поканени.

# 132
  • Мнения: 398
 Привет! wavey  Вие пак срещичка там,а ние тук-хем малко,хем несериозни... Grinning  Аз се опитвам да намеря 4 учебника от 7 клас и не мога,и не мога!Питах в темите на 92 и 93,че те все още си купуваха тези учебници и би трябвало да ги имат,ако не са ги продали,но....все още нито една мама от Варна не е реагирала! Писа ми едничка,че ги има и с удоволствие  ще ми ги даде,но..не е от Варна.Аз не ги искам даром,искам да ги купя,но няма от къде...  no    И в книжарниците втора употреба ги няма,и в нормалните ги няма,защото пък им ги дават безплатно от училище.Трябва да направя поръчка ми казаха...  Много се дразня вече!   smile3515 

                                                 Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 411
Привет! wavey  Вие пак срещичка там,а ние тук-хем малко,хем несериозни... Grinning  Аз се опитвам да намеря 4  Писа ми едничка,че ги има и с удоволствие  ще ми ги даде,но..не е от Варна.                                                 Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Одри, няма проблем  да ти ги прати услужливата мама не-от Варна. Ползваш услугите на някоя куриерска служба, като например Спийди и плащаш пратката при получаване. Услугата е от врата до врата. Peace

# 134
  • Мнения: 398
Привет! wavey  Вие пак срещичка там,а ние тук-хем малко,хем несериозни... Grinning  Аз се опитвам да намеря 4  Писа ми едничка,че ги има и с удоволствие  ще ми ги даде,но..не е от Варна.                           в темата                       Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Одри, няма проблем  да ти ги прати услужливата мама не-от Варна. Ползваш услугите на някоя куриерска служба, като например Спийди и плащаш пратката при получаване. Услугата е от врата до врата. Peace

Знам,Kessy, Simple Smileпитах я вече,но все още не е влизала в темата и все още нямам отговор.. А и е много възможно на жената да не й се занимава да изпраща... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт