Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 15

  • 44 947
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 942
И аз купих сладолед от niesme, не знаех, че има и в lapni, пък също не го намирам.  Ала-Бала, дай линк, моля Praynig

# 16
  • Мнения: 10 547
Да не съм с един прост запис Simple Smile, оферти за кино виждали ли сте?

# 17
  • Мнения: 532
Благодаря за новата тема  bouquet

Сега видях, че от ДА_БАР пак са пуснали оферта за суши в нормален размер (предната беше за четирима) и си заграбих ваучерче - горещо препоръчвам мястото, сушито им е адски вкусно, а и подаръчните арома комплекти са доста приятни Peace

В събота съм на шилак в салон ЛА по тази оферта, някой ползвал услугите им досега може ли да даде отзив? Благодаря Hug

# 18
  • Мнения: 0
Дано да не е временно явление, че тъкмо се открехнах  Joy

Споделям чудесните впечатления от сладоледите Afredo. Няма защо да изписвам линк, офертата е приключена. Но който се е запасил с ваучери да знае, че ние опитахме малиново сорбе, тъмен шоколад и кукис - и трите са чудесни.
Също и някой май питаше за маникюр Пепина в Дианабад - доволна съм.



Аз питах за "Пепина", благодаря.

Толко се ядосах за тези с колиетата като се сетих, че забравих да изкажа добрите си впечатления от автомивката на 4ти км: http://www.imasdelka.com/cqlostno-vip-pochistvane-na-avtomobil-s … to-za-24lv-mws60s. Ако имате нужда от автомивка възползвайте се от офертата... няма да сбъркате Wink

# 19
  • Мнения: 10 547
Вземали ли сте нещо от тук: http://hitro.bg/go/23806

# 20
  • Мнения: 19 527
И аз купих сладолед от niesme, не знаех, че има и в lapni, пък също не го намирам.  Ала-Бала, дай линк, моля Praynig
Аз имам този линк http://grabo.bg/sofia/vkusna-melba-plius-mineralna-voda-za-3lv-04u7r6f , сега ще проверя и в lapni

# 21
  • Мнения: X
Да не е само запис..

Миналата седмица бях в Токуда за почитване на зъбен камък и избелване с Pure. Доволна съм. За цената, която платих си е супер. Е работи ме едно младо момче, което ми заприлича на стажант,  а не по възрастните (и предполагам опитни) от екипа, които видимо имаха редовни и много пациенти. Зъбния камък ми го почисти малко по-набързичко в сравнение с моята си зъболекарка и малко по-невнимателно, но не е нищо фрапантно. От избелаването определено има видим ефект - поне 3/4 тона по-бели зъби. Препоръчвам.  Peace

# 22
  • Мнения: 36
Сега се връщам от Soupateria. Много доволна! И местенцето си е супер. Определено ще минавам и след като свърша ваучерите Simple Smile

А някой успя ли да се свърже с Pixy  newsm78

# 23
  • Мнения: 670
я и аз да ви следя   bouquet
преди дни се върнах от почивка на Халкидики платена през такъв сайт  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 85
Пак да питам за диаманено микродермабразио -- някакви отзиви? Мерси Simple Smile
Изобщо не бива да се прави през лятото - сваля ти горния слой на кожата. Долният е млад, свеж и нежен, но изгаря зловещо именно заради това. Изчакай до края на септември или до октомври.
Има някакви апарати с кислород и физиологичен разтвор, които без диамант и без стържене подмладяват, те са ОК за лятото, но пак трябва да се пазиш ден-два.  Peace

Подкрепям казаното. Мойта козметичка ми каза, че отказва да прави микродермабразио през лятото - чак към края на септември, защото дори с крем със силен слънцезащитен фактор пак ставали бели.

Въобще салони, който предлагат промоции за процедури, които не са подходящи през лятото, като посочента или да речем фотоепилация на брадичка или горна устна, ми правят изключително лошо впечатление и не бих ги посетила дори за други услуги, които не зависят от сезона!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 258
Леле, пък аз си пиша в старата тема. Кога успяхте да напълните две страници.

Продължавам си мисълта от предишната тема:

Над пътя е и е в зеленина, но си е близо до пътя. Дори ми се видя, че първо беше двора с басейна, а доста по-навътре самата сграда. И малкото метри до плажа са измамни, защото е стръмно. Все пак "наблюденията" ми са твърде кратки, защото минавахме с колата и ми се наби в очите името на хотела, който не за пръв път се рекламира по нашите сайтове. Нямах много време да оглеждам  Grinning. Видях го около 24 май, така че в темата се е обсъждало след тази дата (примерно 2 седмици по-късно).

Намерих нещо. Преди това пак е било обсъждано.

И аз намерих. Отзивите са лоши. Отказах се определено. Май ще остана на вариант студио или апартамент, които ще харесаме на място.

# 26
  • Мнения: 1 178
я и аз да ви следя   bouquet
преди дни се върнах от почивка на Халкидики платена през такъв сайт  Hug

Може ли линк към офертата? Мерси!   bouquet

# 27
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Здравейте момичета Simple Smile
Събирам отзиви за този хотел по тази оферта http://hitceni.bg/offers/Haide-v-SLANChEV-BRYaG--5-NOShtUVKI-za- … 0lvden-na-chovek- . Всичко, което знаете, би ми било от полза! Благодаря ви   bouquet

# 28
  • Мнения: 160
А за този сладолед от грабо някой има ли отзиви?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 026
Днес използвах безплатния ваучер за пицария "Дон Домат" в Люлин.

Оказа се, че не съм дочела, че е необходима
предварителна резервация, но за наше щастие
бяхме единствените в заведението, та ни обслу-
жиха и без нея. Според мен пиците в другите
клонове на пицарията са по-вкусни. Оценка за
обслужването и качеството на храната - 6/10.

Преди около две седмици използвах ваучера си за
покупка на слънчеви очила с 50% намаление от
Берлинер Оптик. Персоналът на оптиката е
изключително любезен и търпелив. Оценка - 10/10.

Общи условия

Активация на акаунт