През лятото плетем и на слънце се печем

  • 93 407
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
Момичета, да ви се похваля, днес ми се родиха двама внука юнаци - близнаци  Grinning   Ето това съм сътворила за сега за тях                  http://ven4i.snimka.bg/hobby/za-bratya-yunaci-bliznaci.623742.25157124.big             и за това до сега само надничах в темата ,за да  охкам и ахкам на красотите които творите, прекраснисте  Hug

# 511
  • София
  • Мнения: 1 654
Ven4i, да са ти живи и здрави внуците!  Hug Много са сладки одеялцата!

# 512
  • Мнения: 114
Момичета, да ви се похваля, днес ми се родиха двама внука юнаци - близнаци  Grinning  

Честити сладурковци! Да ги слушате, за да растат бързо! Чудесни подаръци си сътворила, Венчи. Браво! Hug

И аз плеткам едно бебеш одеалце-подарък за една родена мома, шефска внучкова - и

# 513
  • Мнения: 1 111
Венчи,да са живи и здрави момците Heart Eyes
аз не мога да видя снимките,обаче

Пуфаноооо,не така пред шефа,де....одеалца ми плетеш,аха... Naughty

Понеже последните няколко стр. от темата изчетох диагонално,спомням си някой питаше за дълбочина на плетени шапки за възрастни....е,не намерих точно това, а за деца,но все пак ще е полезно - идва есен,зима,ще се плетат шапета,няма начин...ето линк,а може и в библиотеката да се добави /хич незнам библиотеката функционира ли или не/


http://moipetelki.ru/blog/accessories/raschet-vyazaniya-detskoj- … am-i-po-vozrastu/


и да не ме забравите-издирвам детски модели за момиченца на една кука-жилетка,палтенце

# 514
  • Мнения: 434
Венчи, честита ти двойна радост, да са живи и здрави и да пораснат големи юнаци.Страхотни неща си им оплела.
Шалът на малката фръцла е готов, извади ми душата да го оплета, все едно утре тръгва с него  Laughing

# 515
  • с. Драгоево, обл. Шумен
  • Мнения: 60
tuly  опитай тук                   

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.268496296516004.69465.1 … 066557&type=1

Благодаря за хубавите пожелания, нека тази радост се връща и навас!

# 516
  • Мнения: 114
Пуфаноооо,не така пред шефа,де....одеалца ми плетеш,аха... Naughty

Той ми е любимият, щото ... не го възприемам за такъв. Що не плеткам за франсетата, а, а?!!!

Блу айс, много сладка шаловата принцес. Ех и мойта така да имаше желание да носи, това дето правя ... И твоят шал си го бива!!!

Малко модерни пилешки шапки за разкош:

Последна редакция: ср, 28 сеп 2011, 14:24 от big pufana

# 517
  • Мнения: 20
Ех, че хубава новина, Ven4i! Grinning
Да са ти живи и здрави юнаците! Пък и хубави неща си им наплела.

# 518
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ето едно нещо което харесвам


Ven4i, честито бабче   bouquet Да са живи и здрави  Hug

# 519
  • Мнения: 1 523
Добре дошли на новите попълнения в темата и на внуците на Венчи на белия свят!  bouquet

# 520
  • Мнения: 1 196
Ven4i ,ЧЕСТИТО ТИ ВНУЧЕТА!Да са ви живи и здрави,да ви радват много!   bouquet
Blue_eyes ,за тази прелест си струва плетенето!Да я нацелуваш! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да сваля снимки,ще ви покажа и аз новите си творения  Wink

# 521
  • Мнения: 55
ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ!
МНОГО ДА ВИ РАДВАТ И ГОЛЕМИ КЪСМЕТЛИИ ДА БЪДАТ!
ЧЕСТИТО Hug

# 522
  • Мнения: 114
Dolce&Gabanna SS 2012 Milan

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 10:25 от big pufana

# 523
  • Мнения: 1
Пуфе, синята рокля е много красива, но не е плетена. Това е рязана бродерия която според мен е направена специално за тях на плат. Може да послужи за вдъхновение за една ирландска дантела. Simple Smile)

# 524
  • Мнения: 114
Пуфе, синята рокля е много красива, но не е плетена.

Да, но си отива с чантето ...  Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт