Британците, британците! - По (без)космите ще ги познаете - тема 26

  • 17 262
  • 714
  •   1
Отговори
# 630
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кво сте избухнали днес бре то не бяха маймуни,не бяха косища,фафли и тем подобни разкрасявания Crazy Joy Joy Joy Joy

Бейби кво стряскаш с тия съобщения и аз се ентусиазирах като прочетох Crossing Arms,пък ти само пускаш стръвта....ма кой знае верно кво ще стане в Белгия Flutter Flutter Flutter Flutter

Трейлърчето изглежда доста добро ще чакаме 2012 кво да се прави Crazy


Сега ще оформя актуализацията си,че пак да не пропусна  Blush

# 631
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Актуализация поредна Mr. Green
 
Хю Грант
Сам Клафлин
Ръсел Тоуви
Андрю Линкълн
Джим Стърджис
Колин О'Донахю
Скот Спийдман
Лукас Брайънт
Джеймс Дарси
Фреди Хаймор
Робърт Шийнън
Айвън Риън
Раян МакДоналд
Джейсън Пресли
Анна Торв


Споделени:
Алекс О'Локлин
Джонас Армстронг
Дани Дайър

# 632
  • Мнения: 348
Е, аре сега Вал, вървежно щяло да бъде... Ама после да не ти връча мъжО ти да го гледаш. Mr. Green

Чакай сега, душа златна, ти си се объркала генерално и тръгваш с погрешна нагласа към светия съюз, който представлява брака! ТОЙ гледа тебе, не ти него  bowuu

# 633
  • Мнения: 4 594
 Laughing Тъй, ама ако нещо се промени, ти го връчвам ти да го гледаш, ок? Mr. Green

# 634
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 811
Актуализация Miriel

Алекс Петифър
Джошуа Джаксън
Кийфър Съдърланд
Фил Киогън
Джейми Бамбър
Нейтън Филион


Споделени:
Ксавиер Самюъл
Алекс О'Локлин


И новата: Трейси Хелфер: Моя, моя, моя!


Много искам да я видя в новия Бойна звезда Галактика Heart Eyes

# 635
  • София
  • Мнения: 6 219
Плами, няма да се стряскаш! Ако нямаш вафлена преса - беж в магазина!

Е, аре сега Вал, вървежно щяло да бъде... Ама после да не ти връча мъжО ти да го гледаш. Mr. Green

Чакай сега, душа златна, ти си се объркала генерално и тръгваш с погрешна нагласа към светия съюз, който представлява брака! ТОЙ гледа тебе, не ти него  bowuu

Вал, права си! Така стоят нещата! Както казала жената във вица "Аз се грижа за малките неща - пера, чистя, мия, готвя, гледам децата, подреждам! А той? Той се грижи за глобалните проблеми - войната в Ирак, топенето на ледниците, глобалното затопляне и пр."


Мириел, на новата ти плювка май, май някой и дърпа сутиена надолу??!?!  #Crazy

# 636
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
Като стана дума за чакане на филми - за пък предпочитам да чакам това:

 http://www.imdb.com/title/tt0780504/ Heart Eyes


# 637
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 811
Такава й е роклята. Всъщност тя се носи доста ... хм... разкрепостено.

, може да си сменям аватара Laughing

Аз май ще чакам и друг филм, който ще се гледа само с приятелки Whistling

# 638
  • Мнения: 9 144

Ахаха ок твоя е но те признавам за истинска фенка и ще  откажа претенции само ако постнеш и някоя от рокерските и снимки от мотопрехода миналата година  Twisted Evil

Пс Значи канадците тук си ги маркираме така ли?

Ппс На български не е ли Триша? Wink

Последна редакция: сб, 20 авг 2011, 09:20 от Boomer

# 639
  • Мнения: 3 736
Брутру! Валят актуализации.  Mr. Green

Триша, да. Хубава е.

Бумър, канадци, осита, кивита, ирландци, всьо под короната.  Mr. Green В следващата тема ще го напиша на първа страница.

# 640
  • София
  • Мнения: 71
Aloha, банда! Твърде много пия напоследък, че да се включвам адекватно в темичката. Grinning Точно се канех и аз да ви постна новия филм на Радклиф, изглежда ще е много як. Дори самият Радклиф изглежда приемливо. hahaha

Иначе аз, както казах, го харесвам като актьор. Ако някой иска, може да го гледа и в My Boy Jack  - там играе синът на Ръдиард Киплинг - филмът е много добър, а и самата история на Киплинг е много трогателна. Но аз съм пристрастна към този автор. Wink Иначе преди Хари Потър, Радклиф играе и малкият Дейвид Копърфийлд в адаптацията на Би Би Си, която за мен лично е най-добрата. А аз съм изгледала всичките. Mr. Green

# 641
  • Мнения: 2 040
Здравейте мили ми бритки!  Hug

Снощи до малките часове ви четох да наваксам пропуснатото и голям смях се смях на плакатните ви откровения от младите години, а шебеците ме довършиха.  Joy hahaha

Аз за сега не смятам да добавям още някой към моята колекция. Ще взема обаче да си ги изпляскам всичките тук  Mr. Green, че отдавна не съм ги разхождала из темата.



Половинка от

И не знам каква точно част от

Северче, мерси много че ме светна за този филм и аз съм голяма фенка на Киплинг, с голямо удоволствие ще го изгледам.  Hug

# 642
  • Мнения: 3 736
Ай, Злате, каква красива селекция!  Grinning

Филмът за Киплинг и мен ме заинтригува.

Северо, моме, като не можеш да се включваш адекватно, включвай се неадекватно, кога това е било спирка в тази тема?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 643
  • Мнения: 4 594
Джеймсчо що е брит? Thinking Злате, темите ли обърка? hahaha hahaha Или има гражданство? Thinking

Последна редакция: сб, 20 авг 2011, 14:27 от H0uSse_Baby

# 644
  • Мнения: 2 040
Пуц, благодаря!  bowuu

Бебе, прочети фнимателно първа страница. Джеймс е официално признат за почетен брит, заради перфекнтия акцент, дето го избара в Бъфи и за зам. Мара Общата.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт