Санторини

  • 152 626
  • 826
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
За да не пускам нова тема, ще подновя тази. Планираме малка разходка до острова.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 940
За да не пускам нова тема, ще подновя тази. Планираме малка разходка до острова.


Виж и  : http://for.yes.bg/index.php?page=4&action=view&topic=5301
Пуснато на 20 Сеп 12 г. 15:36 ч.  Една информация, която може да е полезна. Има една авиокомпания(не е low cost, вкл. багаж и безалкохолно) АСТРА ЕЪР. Лети от Солун до Санторини за 98Евро в посока вкл. всичко в тази цена. Ползвахме я преди 3 седмици. Достигането до Солун е доста по-евтино, от това до Атина и за това мисля, че е удобно да се ползва.

# 77
  • Мнения: 11 079
Астра летят само сезонно по една част от линиите си.
Пускала съм сайта им в гръцката тема, там може да се види коя дестинация до кога я обслужват.
За Санторини последният полет т.г. е на 23 септември.

# 78
  • Мнения: 972
Аз тази сутрин се прибрах от Санторини.Пътувахме с кораб и с автобус.Верно че пътят е дълъг,ама имам страх от летене и така.
Прекарахме страхотно.Забележително място е Санторини.Впечатлена съм.
Срещнах се със стари приятели,които работят от години на острова.Веселихме се.А бе супер седмица беше,ама мина бързо.
Направихме си великолепни снимки.Заредихме батериите за месеци наред.
Имате ли възможност  отидете да видите този невероятен остров.

# 79
# 80
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Няма транспорт в тази оферта, което е притеснително... Проблемът наистина е стигането до там.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 247
И на мен това ми е основният проблем. Милото не обича да лети със самолет, а с кола и ферибот ми идва доооста скъпо за сега. Но продължавам да се надявам и не се отказвам   Mr. Green

# 82
  • Мнения: 972
И на мен това ми е основният проблем. Милото не обича да лети със самолет, а с кола и ферибот ми идва доооста скъпо за сега. Но продължавам да се надявам и не се отказвам   Mr. Green

Колата оставяте на паркинг в Пирея.
На ферибота цената му е около 30 Е на човек.28.50 да сме точни. В Санторини си наемате кола,мотор,бъги,каквото решите.И проблемът ви е решен! Wink

# 83
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
И на мен това ми е основният проблем. Милото не обича да лети със самолет, а с кола и ферибот ми идва доооста скъпо за сега. Но продължавам да се надявам и не се отказвам   Mr. Green

Когато отидох за първи път на Санторини пътувахме дотам със сухоземен транспорт. Първо до Атина с автобус, спахме там, после с ферибот от Пирея. Бяхме се настанили на западния бряг и чак на следващия ден отидохме до Ия. Та тогава изтърсих великата реплика, за която мъжът ми още ме бъзика : "Най-накрая стигнахме до Сантарини!"

Общо взето без самолет си 10 дена път с камили.

# 84
  • Мнения: 1 243
О, страхотна тема, а с какво удоволствие разгледах снимките на scorpios   bouquet

Черпя ви няколко неповторими гледки и залези от нашето пътуване до Санторини
Скрит текст:




# 85
  • Мнения: 74
ИЗГРЕВИ И ЗАЛЕЗИ НА ОСТРОВ САНТОРИ



Последна редакция: ср, 17 окт 2012, 22:05 от pepelia6kata

# 86
# 87
  • София
  • Мнения: 4 294
Снимките на Tears Of The Sun и на Пепеляшка ме върнаха в едни прекрасни спомени за Санторини, дано имам възможност пак да посетя това чудно място.

# 88
  • Мнения: 0
Истинска романтика е този остров, и аз не мога да забравя времето прекарано там.
Много специална ваканция беше моята с любимия човек.

# 89
  • Мнения: 1 196
Моля някой от вас ако е доволен от някоя туроператорска фирма за автобусна екскурзия до острова да ми я сподели на лични   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт