как ви остава време за форумите?

  • 2 926
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 006
И аз мисля,4е е въпрос на организация Grinning Сутрин ставам около 7-Алекс спинка до 8-8,30 ,имам 1,5 за форумите-ве4ер сядам около 10,  защото много 4есто нашият тати го няма  Sad Но сега ще ми остава по-малко време-след близо година 4акане най-после ми се обадиха за у4илище и съм много щастлива и доволна Stuck Out Tongue А,забравих -домакинската работа си я върша,когато Алекс се заиграе ,е понякога ми "помага' Grinning Поздрави Grinning

# 31
  • Мнения: 3 379
Ами не остава кой знае колко - най-често вечер след като бебуферът е заспал.

Аз започнах и работа от миналата седмица, та съвсем не остава време. Но ако имаш въпроси или следиш някоя тема, намираш време все някога.

При нас е така - ставане сутрин, игра известно време, след което заспива за около половин час, а аз се къпя и закусвам в това време (или пък ако не заспи, таткото се занимава с него). След това го оправям, измивам, преобличам и храня и е готов за разходка. Аз се обличам и отивам на работа (към 11.00), а таткото отива на разходка с Гого. Аз се връщам от работа към 18.00 - следва хранене, игра с бебчо и идва време за банята. Къпем го, папка и заспива. И тогава ако има време - форуми. Чат-пат остава време и от офиса да драсна по някой постинг, ама с намаленото работно време е трудно - хем ходя по по-малко часове, хем трябва да свърша същата работа за тези часове, като на нормален работен ден...  Cry

Аз нали затова и пуснах предложение за нов форум на Работещите майки...  Confused

# 32
  • Мнения: 6 029
Цитат на: Future pere
И аз да се изкажа ХАХАХА.
Ставам в 7.00ч. Пийвам кафенце, душче, бръснене, обличане, в колата и на работа. Включвам компа, влизам в нета, отварям бг-мама.ком, оттам се гмуркам във форума и цял ден ми седи отворен. Поработвам разбира се, но и за това остава време.


хехе и аз така - изключвам бръсненето и колата - аз се яхам на маршрутката:)

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: miravmbd
Цитат на: ala
Цитат на: miravmbd
през това време съм пуснала водата за млякото да заври и изчаквам да поизстине до 30,40м.В 9ч му направя млякото за целия ден и за др.сутринта(издържа 24ч.)и в 9.05 Алекс отива да спи и аз имам 2ч за интернет.


Възможно ли е да се направи цялото мляко наведнъж? На опаковките пише, че трябва да се прави само количеството, което ще се изяде на момента?

Ами възможно е,само дето не трябва да престоява повече от 24ч в хладилника.
Стерилизираш си бутилките ,и сипваш по 90мл,или колкото пиете в момента във всяка една бутилка,с по 3 лъжички или колкото мляко,раздрусваш ги добре и след това аиде в хладилника.Гледаи да са навътре,а не на вратата защото темп не е много ниска там.
Вече 11м така се хараним.САмо гледай да не забравиш да ги сложиш в хладилника,дават им до 1ч да седят на стаина температура,след което бактериите почват да се размножават със бясна скорост.Млякото е много добра среда за тях и затова трябва да са по навътре в хладилника в хладилника.Живот си е така.Само затопляш и готово.Иначе си представям каква врътня е да правиш бутилка всеки път. Sad
Това е по указания на лекарите и упътванията на кутията с мляко.Не си го измислям Simple Smile
Ако не го изпие всичкото,не го дръж за повече от един час.
Забравих да дам за пример готовите млека които продават по магазините тук,в кутиики,в бутилчици (в болницата),щом е стерилизирано няма страшно


Аз правих така- вечер млякото по бутилките- в хладилника- след свършването им- измиване накуп- накуп стерлизиране. Ако някое остане след 24 ч. го изхвърлям.

Общи условия

Активация на акаунт