Гласът на България тема 4 Концертите на живо - И нека по-добрият победи!

  • 27 966
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • София, България
  • Мнения: 2 222
инфантилна, сестра му в момента живее в Царевец.

я ме светнете как се казва сестрата на Игор. Учила съм в Свищов, Игор ми е набор, и сега като казахте,вече започва да ми се струва много познат  Blush Кажете някоя клюка покрай тях, че да се сетя кои бяха    newsm78             

# 706
  • Мнения: X
Аз само не разбирам защо се опитват да насадят впечатлението, че Игор едва ли не за първи път излиза на сцена. А вече стана ясно, че е пял в група, която не е като съвсем да е нямала сценични изяви.

# 707
  • Мнения: 4 120
Игор в Свищов е известен като Рафо, сестра му е Зинаида.

# 708
  • София
  • Мнения: 5 794
Но наистина въобще не ми прилича на циганин Shocked

На мен ми е 1:1 със Здравко от ББ1  Laughing
И на мен  Simple Smile  Crazy А какво точно на Систем е щял да пее Радо? Не гледах в четв. и не знам. Серж е труден за пеене и според мен  Rolling Eyes

# 709
# 710
  • Мнения: X
Охх, а дано някой изпее нещо малко по-хард, но дали newsm78
Никой няма да им позволи, а и масовата аудитория май няма да хареса такова изпълнение..,

# 711
  • София
  • Мнения: 5 794
благодаря  Peace  не мисля, че би се справил, ще потърся предаването

# 712
  • Мнения: 2 792
 И аз съм от 200- те човека, знаещи и харесващи System of a down, като си гледам стената във фейсбук и доста от приятелите ми там са от 200-те човека Simple Smile

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
И аз харесвам System of a down, както и немалко мои приятели:) Но признавам на Кирил Маричков, че  страшно добре си е подбрал изпълнителите, точно неговите ме грабват най-много, и не мога да спра да ги слушам!

# 714
  • Мнения: 909
Още един фен на System of a down. Не мисля, че Радослав би се справил. Иска ми се да чуем нещо по-рокаджийско поне от отбора на Маричков. Мисля, също че неговия отбор е най- силен.

# 715
  • Мнения: 11 768
Изгледах още веднъж последния концерт. Изобщо не ми хареса изпълнението на Стелияна. Излезе на сцената и си изпя песента, вярно, без грешка, но много вяло, посредствено, никакво чувство. Стоеше ми като една статуя, много постно. Поне мен нито ме развълнува, нито ми направи някакво впечатление. Макар да пее вярно, като глас, излъчване, маниер на пеене и визия също не ми допада.

Харесвах много Цветана, интересна и различна, с интересен глас, но по нататък ще се въздържа от коментари, защото така или иначе май само аз я харесвах от пишещите тук! Laughing

Изпълнението на Богдана също не ми хареса. Постно, обикновено, нищо особено. Липсваше цвят в песента.

Изпълненията на Георги и Гергана ми харесаха като цяло.
Невена Колева - пее хубаво, няма какво да си кривя душата, но от самото начало не я харесвам. Лично мен ме отблъсква нещо в това момиче. По повод последното й изпълнение - не харесвам песента, та ми се получи двойно неприятно в изпълнение на Невена. Това за мен бе най-слабото изпълнение в целия концерт.

Радо , освен че бе фалшив, по толкова дървен начин изпя толкова любима песен, че чак се ядосах на Маричков, защо не го остави да пее това което той искаше. Сигурно щеше да се справи много по-добре!

Ани Сарандева, долу горе се справи с песента, но пък френският й загрози изпълнението. Тази песен ми е любима и освен в оригинал, само още едно изпълнение е успяло да ме впечатли и то е на Шанел Еркин от Мюзик айдъл. За мен тя се справи тогава страхотно!
Боян по никакъв начин не ми е направил впечатление от самото начало, затова няма да го коментирам. На Рафаела ми харесва гласа. Мисля, че тя трябваше да продължи от двамата и се радвам за избора на Маричков!

Валентина Димитрова - харесвам я още от Мюзик айдъл, но ...... мисля че пак ще я отрежат някъде по средата на формата. Засега Маричков я спасява, но.........

Игор - СТРАХОТЕН! Не ме интересува къде е пял, искам той да спечели формата.
По повод професионалните певци, аз разбирам така нещата:За професионални певци смятат хората, които с пеене си вадят хляба. Както Игор като е пял в Сафо, Роксана като е пяла от 13 годишна по заведения и т.н. Това им е професия , с това се изхранват. Иначе всички участващи пеят от много малки, познати са на повечето от нас от различни формати и мисля, че именно защото не им е професия или нямат договор с никоя музикална компания, затова са във формата. А може би смятат, че дори и да пеят по разни кръчми, заведения, пияно барове или да получават някакви хонорари за участия,  щом нямат договор със звукозаписна компания могат да се явяват по такива конкурси. Не знам, просто разсъждавам пишейки!  Grinning

Като цяло, от фаворитите ми остават Игор, Гергана Коева и Валентина Димитрова. Последните две нямат шансове, поради липса на фенове, но....дано Игор поне успее!!! Не чух някой да не го харесва!  Wink

# 716
  • Мнения: 27 524
1. Изобщо не ми хареса изпълнението на Стелияна. Излезе на сцената и си изпя песента, вярно, без грешка, но много вяло, посредствено, никакво чувство. Стоеше ми като една статуя, много постно. Поне мен нито ме развълнува, нито ми направи някакво впечатление. Макар да пее вярно, като глас, излъчване, маниер на пеене и визия също не ми допада.

2. Невена Колева - пее хубаво, няма какво да си кривя душата, но от самото начало не я харесвам. Лично мен ме отблъсква нещо в това момиче.

1. Така е. Тя затова Марияна каза, че е проблемна, защото няма грам характер да отстоява и изразява таланта си.

2. И мен  Confused

# 717
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=610245.new#new

Общи условия

Активация на акаунт