Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 17

  • 53 064
  • 728
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 802
Момичета, моля помогнете: къде беше текстът за неполучаване на нежелани съобщения на мейл-а? (обещавам да се опитам да запомня къде го запазвам Embarassed)

zvanche, аз просто връщам мейл със свободен мой текст, който гласи, че изпращането на нежелани търговски съобщения е наказуемо с глоба от страна на КЗП в размер от 200 до 5.000 лв и ако продължат да изпращат до моя мейл, ще се погрижа да я получат.
Върши работа.  Peace

# 451
  • София
  • Мнения: 1 456
 Момичета, моля ви помагайте, хареса ми тази оферта  http://hito.bg/detski-rojden-den-organizatziia-na-partito-torta- … typka-i--?aff=101, ще бъда благодарна на всеки за споделено мнение. Разгледах сайта им, много ми хареса клубът, но никъде не видях мястото за родителите, а много ме интересува. Тези дни мисля да отскоча до там, стига да се доредя до колата  Laughing

# 452
  • София
  • Мнения: 4 578
Здравейте, много сте писали, а ме нямаше няколко дни....
Имаше питане за Щитовидна и млечна жлеза. Аз съм със заболявания, които налагат постоянно следени на жлезите. Ходя на мамолог,/не ми се занимава с касата/, прегледът е 40 лв, гледа ми и двете жлези. Док е от най-добрите мамолози в София. Ехото на ЩЖ не показва всичко, но не е задължително да се пускат и хормони. Доколкото разбрах, тези с офертата за отстъпка, след ехо, карат клиентите да си правят хормони - предполагам минимум ТСХ, ФТ 3 или 4. Според мен е по-добре да отидете на преглед ехо, ако има удебеления, възли, кисти, тогава да се търси и хормони. А хормоните, поне част от тях се поемат от касата. Не са евтини, а е задължително да се направят в добра лаборатория. И само ТСХ примерно, не е показател. Ако някой има въпроси, насреща съм, от години се лекувам.

# 453
  • Мнения: 1
Искам да изкажа огромното си възхищение от хотел Банско СПА и Холидейз - прекарахме 5 страхотни дни там. Всичко беше на топ ниво, определено са един от най-добрите хотели, които някога сме посещавали в България. С удоволствие бих се върнала отново там дори и без ваучер Hug

Сега гледкам нещо за хапване. Не съм опитвала никога суши, семейството ми определено не сме фенове на азиатската храна, но се загледах по това. Гледам, че има доста купени, някой тук опитвал ли го е? Нямам никаква представа какво да очаквам.  Blush

# 454
  • Мнения: 0
Преди около 9 месеца си взехме ваучер от Грабо за уикенд в Истанбул предоставена от Бутик Травел. Изключително сме недоволни. Обадихме се да си запазиме места още март месец, но се оказа, че имало най-рано за юли (когато в Турция е 40 градуса). Направихме резервацията за септември, като ги помолихме да ни сложат на по-предни места в автобуса. В последния момент преди да тръгнем получихме документите, които се издават от туристическата агенция и забелязахме, че хотела ни е сменен. Дори не си направиха труда да ни уведомят. Обадихме се в агенцията да ни дадат обяснение, защо ни сменяват хотела при положение, че ваучерите, както и снимките в самата оферта са от друг  доста по-привлекателен хотел. Служителите се държаха доста нелюбезно и ни казаха, че хотела бил станал 4 звезди пък ваучерите били за 3 звезден хотел. Предложиха ни доплащане, ако искаме да сме в хубавия хотел. Настаниха ни в нещо като хостел, само че с отделни баня и wc. Мръсно, та мръсно. Дори и душа падна. Да не говорим, че зведи не видяхме, освен тези на небето. Забутаха ни най-отзад в автобуса да пътуваме 9 часа с постоянно работещ климатик, който нямаше опция да се изключи. Ужасно ме боли гърлото втори ден. Да не говорим за безумните им цени на допълнителните екскурзии, които бяха обявени в евро. Например- Обиколка на Босфора с корабче за 25 евро на човек (тоя кораб круизен да беше щеше да е по-евтино). Официалната цена на тази разходка на пристанището струва 12 турски лири, т.е 9.60 лв. Смешници! Момичета, ВНИМАВАЙТЕ с Бутик Травел. Много са некоректни към клиентите си. Не бих отишла никога повече на тяхна екскурзия.

# 455
  • София
  • Мнения: 2 020
Момичета, моля, ако има някой ползвал
ето този ваучер, да сподели впечатления.  Hug

60% отстъпка за ГИНЕКОЛОГИЧЕН ПРЕГЛЕД, КОЛПОСКОПИЯ и ЦИТОНАМАЗКА …  от ДКЦ Асцендент

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Здравейте!

Да попитам някакви отзиви за тази оферта /не знам дали важи и за София, но гледам, че фирмата има офиси и там/ ?
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=453

Някой да е карал шофьорски курс към тая автошкола?

# 457
  • Мнения: 1
И аз да се похваля, бях спряла да купувам ваучери, но ми се хапваше суши и се възползвах от оферта за суши от "Кабуки". Сушито беше много вкусно, но ми се видя доста малко за цената която платих (макар и с 50% отстъпка). Но вероятно си е такава, защото си е доста скъп ресторант.

# 458
  • София
  • Мнения: 13 150
Преди около 9 месеца си взехме ваучер от Грабо за уикенд в Истанбул предоставена от Бутик Травел. Изключително сме недоволни.....

Първото негативно мнение, което виждам. И ние се записахме през март, но за да отидем през април. Предупредиха ни да се обадим 7-10 дни преди датата, за да си получим документите и да си резервираме места в автобуса. Резервирахме на трети ред. Хотелът още тогава беше сменен със същото обяснение. Бяхме в Айма-1, напълно приличен хотел точно какъвто може да се очаква от 3 звезди, с нормална закуска. Вас в кой хотел ви настаниха? Цените на екскурзиите са такива, независимо с коя агенция посещавате Истанбул. Затова се прави план и се обикаля самостоятелно. Изобщо не сме почувствали различно отношение. Дори тези дни отново пуснаха същата оферта и сериозно се замислихме да отидем пак с тях.

# 459
  • София
  • Мнения: 91
Опитах се да си запаза час за "Само да сме здрави! 50% отстъпка за комплексна ехография на млечна и щитовидна жлези за ранна профилактика!"
http://www.dalavera.bg/561/samo-da-sme-zdravi-50-otstapka-za-kom … anna-profilaktika
в Медицински център Пансанус.  Не ми направиха добро впечатление по телефона.
Оставиха ме да чакам повече от 5 минути на телефона, след това госпожата почна да ме разпитва дали наистина съм си била закупила ваучера, дали съм го принтирала и т.н. Поиска да и продиктувам кода, обаче не беше пред мен и обясних, че след половин час ще имам възможност да го видя. При което тя отказа да ми запише час без релевантна причина. Да съм се обадила след обяд. Казах и да ми запише поне час. Не стана... Каза ми "Айде" и трясна телефона. Сега се чудя да ходя ли изобщо.



В крайна сметка вчера поупорствах с жената по телефона и си запазих час. Днес минах на прегледа и съм доволна от момичето, което го проведе. Обясни ми в подробности какви са симптомите, които трябва да се следят и отговаряше на всичките ми въпроси. По време на прегледа имаше и по възрастен лекар, който наблюдаваше ехографа. Тъй като всичко ми било наред ми препоръчаха веднъж годишно да си правя подобен преглед.

# 460
  • Мнения: 2 592
Момичета, моля ви помагайте, хареса ми тази оферта  http://hito.bg/detski-rojden-den-organizatziia-na-partito-torta- … typka-i--?aff=101, ще бъда благодарна на всеки за споделено мнение. Разгледах сайта им, много ми хареса клубът, но никъде не видях мястото за родителите, а много ме интересува. Тези дни мисля да отскоча до там, стига да се доредя до колата  Laughing

Празнували сме рожден ден в Gymboree, беше много приятно. Момичетата са много мили и любезни. Може да се избира между няколко тематични партита, ние бяхме на парти с джунгла и животни  Laughing
Зависи на каква възраст са децата - моето момиче нямаше още две годинки и не прояви особено голям интерес, защото там децата не тичат и не си играят кое с каквото свари като в повечето клубове, в които ме били, а рожденият ден протича организирано - всички играят заедно. Играчките не са типичните играчки като за детски клуб, можеш да разгледаш сайта, за да дпобиеш представа.
Просто дъщеря ми беше много малка за този тип клуб и игри, на по-големите деца им беше доста забавно.
Много не се загледах в почерпката, но си беше съвсем прилична. Ако се сетиш друго, питай

# 461
  • София
  • Мнения: 1 456
 Nenna, много ти благодаря   bouquet Само още нещо- къде са родителите по времето на рождения ден, къде сядат, пийват, има ли бар в самия клуб ....?

# 462
  • Мнения: 2 592
Ние ходихме, когато още беше в The Mall, от известно време го преместиха на бул. България и там не съм ходила.
Общо взето идеята на клуба е деца и родители да играят заедно, не е точно като стандартните клубове. Ние (предимно майките) бяхме при децата през цялото време. Имаше отделна стаичка, в която после всички задружно (на влакче) отидохме за почерпката и разрязването на тортата, след като свърши първата част от тематичното парти.
Татковците отидоха в едно от заведенията до Gymboree, защото самият клуб не предлагаше възможност да се съберем всички. Не е на такъв принцип - децата да играят, а родителите да си пийват  Wink
Предполагам, че сега след преместването са запазили политиката си, но мога да питам утре (днес вече е късно за звънене) някоя приятелка, която е ходила скоро как стоят нещата след преместването, за да ти кажа със сигурност

# 463
  • София
  • Мнения: 3 114
Аз искам да споделя страхотните си впечатления от ресторант Тибеталия. Прекрасен ресторант, отлично обслужване и всичко беше мноoooго вкусно. Направиха ни без проблем резервация даже преди валидността на ваучерите, за което едно голямо БЛАГОДАРЯ! Определено бих посетила и на нормалните цени, които не са никак скъпи (въпреки, че се запасих стабилно с ваучери). оценка 10/10

След твоята препоръка си закупих два ваучера.  bouquet

# 464
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
още ли е валидна офертата  newsm78

и аз голямо чудене се чудих и малко съжалих, че се замотах  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт