Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 218

  • 28 897
  • 749
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 33 395
Здравейте, дами  Hug
Добре,че пускате снимки на Серхан,че ще му забравя физиономията, толкова няма новини за него  Tired От онази снимка от Бурса до сега нищо не съм чула за него  Tired Thinking

# 241
  • София
  • Мнения: 829
Рекси , добре ли виждам или се лъжа?! Че Синем е едната,да, а другата, със синята жилетка Йозка ли е? newsm78 На нея ми прилича, ама знам ли?!
Явно са с почитатели...или от друг сериал. newsm12
Добър ден  Hug
Филмът е Кaragümrük yaniyor

# 242
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Рекси , добре ли виждам или се лъжа?! Че Синем е едната,да, а другата, със синята жилетка Йозка ли е? newsm78 На нея ми прилича, ама знам ли?!
Явно са с почитатели...или от друг сериал. newsm12
Добър ден  Hug
Филмът е Кaragümrük yaniyor
Рекси, тешеккюрлер, ама чок! Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Не го знам този сериал, а мъжът до Синем ми прилича на Али от "Листопад". Така си менкат артистите в сериалите, че май знам кой какво може да играе вече. hahaha Например, в "Листопад" видях приятеля на Джемил/ май се казваше Муса в Незабравима/, интериора от Холдинга беше същия, кабинета на Харун също, затвора...кой знае какво още! newsm12

# 243
# 244
# 245
  • Мнения: 570
Здравейте, дами  Hug
Добре,че пускате снимки на Серхан,че ще му забравя физиономията, толкова няма новини за него  Tired От онази снимка от Бурса до сега нищо не съм чула за него  Tired Thinking

И аз при всяко влизане в темата тайничко се надявам  Praynig Praynig Praynigнякоя от вас да е открила някакво инфо , ама нейсе. Sad Sad  Sad
Вени, снимките са  newsm74 #Shocked #Shocked #Shocked newsm09 newsm09 newsm09 newsm10 newsm10 newsm10

# 246
  • Русе
  • Мнения: 2 211





И...моите коленца омекнаха! hahaha hahaha hahaha

# 247
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Здравейте, дами  Hug
Добре,че пускате снимки на Серхан,че ще му забравя физиономията, толкова няма новини за него  Tired От онази снимка от Бурса до сега нищо не съм чула за него  Tired Thinking

И аз при всяко влизане в темата тайничко се надявам  Praynig Praynig Praynigнякоя от вас да е открила някакво инфо , ама нейсе. Sad Sad  Sad
Вени, снимките са  newsm74 #Shocked #Shocked #Shocked newsm09 newsm09 newsm09 newsm10 newsm10 newsm10
Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 829
Здравейте, дами  Hug
Добре,че пускате снимки на Серхан,че ще му забравя физиономията, толкова няма новини за него  Tired От онази снимка от Бурса до сега нищо не съм чула за него  Tired Thinking

Серхан,може да е заминал за Англия  newsm78 newsm78 както планираше ,кой знае  Whistling
Не че за Йозлем има повече инфо,малко снимки и информация за нов проект,който ще започне септември.Септември настъпи а  нищо повече

# 249
# 250
  • Русе
  • Мнения: 2 211
Здравейте, дами  Hug
Добре,че пускате снимки на Серхан,че ще му забравя физиономията, толкова няма новини за него  Tired От онази снимка от Бурса до сега нищо не съм чула за него  Tired Thinking

Серхан,може да е заминал за Англия  newsm78 newsm78 както планираше ,кой знае  Whistling
Къде му е , тогава, координатора, да уведоми феновете му?! smile3506

# 251
  • Мнения: 2
Здравейте, дами  Hug
Добре,че пускате снимки на Серхан,че ще му забравя физиономията, толкова няма новини за него  Tired От онази снимка от Бурса до сега нищо не съм чула за него  Tired Thinking

Серхан,може да е заминал за Англия  newsm78 newsm78 както планираше ,кой знае  Whistling
Къде му е , тогава, координатора, да уведоми феновете му?! smile3506
И той сигурно е заминал някъде... hahaha Може пък това мълчание да е умишлено. newsm78

# 252
# 253
# 254
  • Русе
  • Мнения: 2 211


Айдееееее...и аз забравих какво щях да пиша! #Silly #Silly #Silly #Silly #Silly smile3555

Общи условия

Активация на акаунт