Хубави турски игрални филми

  • 398 932
  • 817
  •   1
Отговори
# 165
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864



малко от действието зад камера  Peace много приятно клипче

# 166
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
За мен това е най-добрият турски филм.Не бива да се пропуска!
Някоя комедия да ви е попадала нова?

# 167
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864

Това пускахме онзи ден. Не е точно комедия, но е леко филмче с атмосфера и добри актьори.  Peace

# 168
  • Мнения: 71
Тези дни изгледах няколко турски  филма!Много са смислени и те карат да се замислиш...благодаря ви!Сега свалям последните два ,за които писахте!

# 169
  • София
  • Мнения: 6 219
отдавна не бях минавала на турска вълна, но съм много доволна. Ще взема да изгледам за втори път и другите ми любими филми.

# 170
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Тези дни изгледах няколко турски  филма!Много са смислени и те карат да се замислиш...благодаря ви!Сега свалям последните два ,за които писахте!

Beladona,сподели кои са  Simple Smile

# 171
  • Мнения: 71
Първо гледах"Сладко от смокини"!!Той ми е любим за сега!Много ме впечетли!После"Белият ангел",също много ми хареса!"Всичко относно Мустафа"-малко ми досади!"Бюшра"-много ми хареса!"Самотен"-приятен филм,не разбрах защо главния герой се самонаказа така!"Време за любов"-има идея,но ......става!

# 172
  • Мнения: 40
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=72444
този филм мисля, че не е споменаван...
А филма "Писмото"

# 173
  • София
  • Мнения: 6 219
кой е "този филм", който е споменаван.

# 174
  • Мнения: 11 747
Askin ikinci Yarisi / Втората половина на любовта 2010

# 175
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря

# 176
  • Мнения: 40
Пина ме е изпреварила.Нещо май не се изразих много много както трябва. Филма" Askin Ikinci Yarisi" го препоръчвам и мисля, че не е споменаван, а филма "Писмото", който бе препоръчан , ме заинтригува и се интересувам дали някой знае къде се развива действието...

# 177
  • София
  • Мнения: 6 219
Няма проблем. просто не всички отваряме мастерс, защото не всички имаме рег навсякъде.
Затова в този подфорум, когато се препоръчват филми повечето от нас слагат линк към imdb

# 178
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Пина ме е изпреварила.Нещо май не се изразих много много както трябва. Филма" Askin Ikinci Yarisi" го препоръчвам и мисля, че не е споменаван, а филма "Писмото", който бе препоръчан , ме заинтригува и се интересувам дали някой знае къде се развива действието...

Не съм търсила из картата на Турция дали има реално селище с такова име. Под името на градчето пише - население 4000.  Peace

Скрит текст:
El Yazısı (international title: One Day or Another) is a Turkish drama, comedy film written and directed by Ali Vatansever (Ali Vatansever). Produced by Terminal Film, it follows three stories of hope on a single day in an oppressed small Anatolian town, when they are welcoming their very first foreign English teacher.

# 179
  • Мнения: 40
Селището ми се видя много интересно като природа и архитектура, потърсих и ето какво открих
http://www.otkrivam.com/?p=27&c=3&id=309&l=1, а за тези, които все още не са гледали филма, участват Ейшан и Тефо от "Езел" - любим и често споменаван сериал в темата, а също и Бешир от Забранения плод.

Общи условия

Активация на акаунт