... защото те са родени да бъдат МЕЧТАТЕЛИ (Kavak Yelleri) - тема 45

  • 43 015
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1
Тези дни се пускат доста снимки и клипчета, но това, което ще пусна е малко по-специално txtloves Това е част от 99 епизод с момента между Аслъ, Гювен и Денис - страшно готина сцена в която Аслъ и Денис разбират, че Мухитин и Самет са един и същи човек Joy Преди това да стане обаче има една култова реплика на Гювен към Аслъ - "Не питай како, пак бягам" направо са жестоки Two Hearts Този клип е уникален, защото Пелин снима сцената с екранния си партньор и любим в живота Ибрахим и с другият си екранен партньор Сарп, както с единият така и с другият Пелин работи с удоволствие и с огромно желание, което си личи много при сцените с тях двамата Two Hearts


# 91
  • Мнения: 11 766
La Tormenta - Хиляди благодарности за страхотното клипче на Аслъ, Гювен и Денис в Мечтатели. Обожавам този момент - тримата са невероятни и много забавни. А с това : "Не питай како пак бягам" Гювен направо ме разби ...  smile3521  newsm51 txtloves

Снимките на Аслъ от сериала са много готини ...  newsm76

Новата снимка на Пелин е просто невероятна. Застанала е супер сладко. С тези сини очи и с тази шапчица. Вижда й се и прекрасния пръстен. Великолепна е ...  Two Hearts lovekiss  mrstraetz

# 92
  • Мнения: 11 766
Днес Аслъ Енвер писа съобщения за рождените дни на Пелин и на приятеля си Биркан в twitter. Опитах се да преведа в общи линии съощенията. Направо са страхотни. Личи си, че Аслъ много обича Биркан. И че за нея Пелин е като сестра, както и другите от Мечтатели ... txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts Heart Eyes Flushed  mrstraetz



Днес една от сестрите ми има рожден ден. Честит рожден ден Пелин. Бъди щастлива Simple Smile



И по-важното днес е рождения ден на моя любим. Честит рожден ден на човека, който влезе в живота ми и го промени. Искам винаги да бъде с мен ! Simple Smile


Аз също написах 2 съобщения на Аслъ, в които поздравих за рожденните им дни Пелин и приятеля на Аслъ - Биркан. С голяма изненада видях, че Аслъ ми е отговорила на съобщението за Биркан и ми благодари. Направо съм на седмото небе от щастие.  Определено е невероятна и много мила с феновете си ... newsm44 newsm51 txtloves



Честит рожден ден на твоя приятел и любим Биркан Сокулуу. Пожелавам ви много любов заедно и всичко най-хубаво. Целувки от България


Роси, много ти благодаря

# 93
  • Мнения: 11 766
Фотографа на Мечтатели - Emrah ICTEN също писа в twitter-a си по случай рождения ден на Пелин и пусна снимката, кояго Julk e дала. Аз я пускам отново заедно със съобщението му. Тук е без надписи и по-голяма ... Пелин е великолепна txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts  loveuuu



Принцесо, честит рожден ден. Ние те обичаме принцесо

# 94
  • Мнения: 5
Малееееееееееееееее ,колко много съм изпуснала Naughty Crossing Arms
Но снимките са убийствени !!!
Честито на  party023 newsm59  bigdance2 всички Рожденици!!!
Много благодаря за хубавите снимкииииииииииииииииии !!! smile3525 smile3525 smile3525

# 95
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Добро утро  Hug Hug Hug
Благодаря за пожеланията вчера   bouquet  bouquet  bouquet

# 96
  • Мнения: 44
Честит рожден ден и от мен на в-с-и-ч-к-и! bouquetС малко закъснение,но....
Здраве ,колкото целия въздух на света
щастие,колкото всичката вода на света
и любов ,колкото облаци има на небето! Simple Smile

И на Пелин й  пожелавам същото!Дано да е щастлива до края на живота си! Hug Hug Peace

# 97
  • Мнения: 0
Честит Рожден Ден на всички рожденици и от мен - с малко закъснение
Пожелавам им най-вече здраве, да се борят за постигането на целите си и да не спират да мечтаят   bouquet  bouquet  bouquet  nbirthday newsm59  Party Time  4uu Tada  ura

Благодаря много на Роси, която не спира да ни радва със страхотните новини и снимки   bouquet Hug  bouquet

# 98
  • Мнения: 11 766
Излязоха още нови снимки от участието на Сарп като гост актьор в един от епизодите на сериала "Aşağı Yukarı Yemişlililer" ... На първата снимка е просто прекрасен   txtloves







# 99
  • Мнения: 11 766
Ето и нови снимки на Даахан от фотографа на сериала. Направил ги е преди време и сега ги пуска. Много са хубави ...  newsm76



# 100
  • Мнения: 120
Ха, незнаех, че Мине имала туитър. Сега ще я добавя  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 0
Росе ти сигурна ли си, че това е официалният twitter на Аслъ? Питам защото искам да я добавя, но ако се окаже някоя фен страница...

# 102
  • Мнения: 11 766
Доколкото знам това е официалния twitter на Аслъ. Така поне пишеше из турските форуми. И по време на снимките на сериала тя пишеше почти всеки ден и нещата бяха точни. Така, че мисля че е истинския. Все пак не мога да съм на 100 % сигурна. Но често пуска и лични снимки от партита с приятели и близки.  Hug

Напълно ви разбирам, че се съмнявате и питате, защото има доста сайтове които са на фенове и не са истински. Аз също доста се чудих ...  Wink

Twitter-a й е заключен. Изпращате й известие и тя решава дали да ви добави. Вие преценете ...  Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 120
За жалост трябва да имаш разрешение за да я добавиш. Изпратих сега чакам  Grinning

# 104
  • Мнения: 0
manutd^  и аз така...

Общи условия

Активация на акаунт