С топло яке и обувки,ФЕВРУАРСКИТЕ деца ще преборят есента!- Тема 20

  • 36 858
  • 716
  •   1
Отговори
# 135
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Тук сме и ние Simple Smile
Лори, предлагам да вземеш да драснеш някой ред ли newsm78 Hug
Вени, браво на момчето на зълва ти (такава ти е) -ти си и снаха Simple Smile А Ева стройна мадама  Hug а вие къде сте се местили че аз съм изпуснала?
За млякото, при нас май е с прясно мляко но някой ми беше казал че когато е на кремове или от този сорт май нямало проблеми. Това са мои спомени newsm78
Бисквитки, взех някакви нови Български, хубави са! Бях взела и на Плазмон но това беше преди да вкарам глутена и си мислех че са без но се оказа че са със и така си стояха в шкафа и май май аз ги изядох Mr. Green Преди няколко дни като видях Бобо на Лори как си хрупа обикновена бисквитка взех и аз но Боби се задави мъжката. Има 2 зъба келеша и ако ви кажа как гризе с тях #Crazy бях му дала една гола праскова (нектарина) да смуче и си хапна де едно парче, докато се обърна и гледам го няма едно парченце
Спане, спи сигурно 90% по корем. Сега като има сополки забелязвам че много се върти.
А някой беше питал за палеце но не помня кой (май Зелда newsm78) точно поради тази причина до 5-я месец се мъчих да науча Боби с биба. на няколко пъти го забелязах че смуче пръста преди да дам биба. Сега си яде пръста но то е за чесане на венците.
Стана пак ферман.
Честити месечинки на всички. Да папката и растат здрави и засмени.
Хайде едно следобедно кафе.
Има още за писане но после пак.

# 136
  • Мнения: 186
Тук сме/не че някой забеляза липсата ни де.../, имаме сополи и нямам настроение за форума, сега се приспивахме за трети път - събужда се с рев...вече ми писва с тея сополи, през месец ги влачиме, а уж давам коластра за сума си пари за имунитет... #Cussing out Като се оправиме ще пиша...

# 137
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Миленка, аз видях че на друго място писа и затова още не съм те заиздирвала Hug
Ей и вие със сополи Sad ужас и ние си ги влачим още.
Дано минават скоро че ...

# 138
  • Мнения: 26
Здравейте захарчета!
Срам и позор,че се записвам чак тук,но знам,че ще ми простите  Blush Peace.

Честити месечинки на всички сладури,които съм пропуснала тези дни!
Честито християнче на Снуки !
Честито отлично дипломиране на Фентъзи!
Ние друго не сме и очаквали  Wink.
Лена,честито и на вас!Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот,да се обичате и уважавате!
Креми,успех с градината.
Бисквити,аз взимам или от най-обикновените или Закуска.
Проходилката-в началото и при нас важеше правилото само да стоим на едно място,но вече и хванахме цаката.
Бонболина-много неприятна случка!

Всички болнички да оздравяват!

П.С.  Ади   bouquet за прекрасната тема!

# 139
  • Мнения: 0
Привет мили момичета,

Поздравления за полезните теми и приятната атмосфера, която създавате.
Извинявам се, че нахълтвам така в темата, но от изчетените постове се убедих че можете да ми помогнете със съвет.
Дъщеря ми София е родена на 19 Февруари, 3,400 кг, 50 см (секцио три седмици преди термин). Сега, 7 месеца и 2 седмици 8,340 кг, 71 см. Това е горе-долу дневното и меню:
7-8 - 240 мл АМ
9.30-10.30 - 120 гр плодово пюре
13-13.30 - 190 гр. зеленчуково пюре/ + месо (през ден)
16 - 120 мл АМ
19 - 60-70 гр. каша от просо + 120гр. плодово пюре
22-22.30 150 мл АМ

Много ще съм ви благодарна ако отделите време и дадете практични съвети относно брой хранения, количества, състав.

Това е първия пост който пиша във форум и се надявам да успея да го пусна.

# 140
  • Мнения: 110
Привет.
Аз за сега само набъурзо, че трябва да ходя до градината да взимам баткото, а Мъро спи....

Кухните, освен ако не си заявил алергично меню( тва за частните), съм почти 100% сигурна, че ползват прясно мляко или сухо мляко. Държавните са си с прясно. Във "Вълшебник" е с Фризопеп.

Бисквити - Плазмон, обикновени, Закуска.

Проходилка - седи си и си цъка на волана. Ама тя нашата е тежка, та не очаквам да литне скоро с нея.

Креми, както е казала Ади, първия ден винаги е ОК. Дано и втория и следващите да минават леко и дано да не боледувате често. Един съвет, почни да й даваш нещо превантивно за имунитета. Аз почвам сега да давам Ескимо Кидс, давам и всеки ден от детските Вит Ц. Миналата година давах сума пари за Коластра и Зелена енергия, но пак си бяхме болни през 2 седмици.

Да се попхваля - на дърти години реших да ставам шофЕрка. От 18 този месец почвам курсовете.

Айде за сега толкоз....



Уууууу, ама че голяяяяяяяяямааааааааа.....сориии...не знам как да я намаля....

# 141
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Вени ние спим само по корем (ден и нощ) освен  в количката и люлката.

Бисквити Чичи бебе в пюрета и кисели иначе разни обикновени му давам да смуче  Mr. Green

Честито на всички месечинкковци.

НИе се видяхме с Еспиноза и малка бузанка Соня  Crazy

За четвъртък ако искате пак в 11:00ч.?

# 142
  • Мнения: 61
Аз да взема малко да се похваля:
- младежът е много щастлив след първи ден на градина (дано и следващите дни все така да мисли)
- бебка си има 2 зъба, които се появиха без рев и звук и с тях си хапва и попара и риба и месо и жълтък Mr. Green. Снощи във вечерния АМ сложих 3 лъжички от бисквитената каша на Слънчо - резултатът беше спане до 9 сутринта.
- довечера отиваме със съседите от ляво и съседите от дясно в ресторанта на съседите отдолу #Crazy и няма да готвя!!!

Днеска едно от малкото неща, които ми развалиха настроението беше бележката с надпис ВАРИЦЕЛА на вратата на градината Confused.

# 143
  • Мнения: 73
Привет мили захарчета Simple Smile
Нашият хранителен режим е:
5.30 - 6.00 Кисело мляко 175мл
9.00 - 10.00 Каша или попара
13.00 - 14.00 Зеленчуково или месно пюре
17.00 - 18.00 Плодово пюре с извара/сметана/йогурт
21.00 - 21.30 Кисело мляко с бисквити
Бисквитите дето ги давам са на плазмон, че иначе другите са му малки и като ги хване в ръката не може да си гризка.
С проходилката търчи насам натам и бута столове, пипа навсякъде абе изобщо лудницата е пълна Simple Smile Благодаря ви за пожеланията на всички!
На всички астрални близнаци на Боби да са живи и здрави и много щастливи и послушни деца Heart Eyes Heart Eyes

# 144
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Абе Фентъзи аз нещо съм пропуснала май, вие отбихте ли се newsm78

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 19:49 от mimi_jobnoto

# 145
  • Мнения: 181
Здравейте,честито на всички с поводи Hugи ние сме кисели и се въртим по цели нощи  ooooh!ядем бисквитки всякакви и пършевица кисело мляко Peaceи да повдигна и темата за козметика-с какво мажете по време и след баня  newsm78чудя се за добър шампоан,засега съм с нивеа ,а лосиона ми е на бюбхен,нека доволните да се похвалят Hugоще не можем спроходилка и във бънджи,как да й помогна newsm78а и зъби нямаме,а бе нищо си нямаме Rolling Eyes

# 146
  • София
  • Мнения: 721
Тук сме/не че някой забеляза липсата ни де.../, имаме сополи и нямам настроение за форума, сега се приспивахме за трети път - събужда се с рев...вече ми писва с тея сополи, през месец ги влачиме, а уж давам коластра за сума си пари за имунитет... #Cussing out Като се оправиме ще пиша...
А ааа забелязах, че те няма и Хепи също липсва  Hug

# 147
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Янче и ние сме с Нивеа, днес му взех на Джонсън да пробваме. След баня пак Нивеа и олио имам на Евент от като се роди. Сега даже започнах да ползвам олиото, понеже лосиона свърши, а и аз исам друг да взема но на прилична цена.

# 148
  • Мнения: 2 590
От днес ще пробвам нов режим по съвет на мамите с които излизам, че може и да гладува детето и затова да не качва грамчета. Както и спирам плодовите пюрета, а и месце всеки ден, че хемоглобинчето и е 93  Confused

6-7- кърма
10.30- попара (днес за първи път, но не беше особено възхитена  Mr. Green)около 100-120 гр изяде
14.00- месно пюре 190 гр
17.00- йогурт дует 190 гр
20.00-20.30- каша 190 гр
23.30? - АМ

Бисквити - Плазмон- Sweet +, други не см пробвала.
Козметика- Все още Себа Мед и съм доволна, скоро няма да я сменяме.

Спане
- по корем е вечер само върти главата от една на друга страна, както и тялото или по часовниковата или обратно на часовниковата стрелка, но си остава по корем. С забележката обаче, че не спи цяла вечер, а между 23.30 и  02-03, после има будуване от около 2-2.30 часа в опити да се приспим и с тристса зора около 5 пак заспива до 6 и така  ooooh! ooooh!, като се наяде в 6 не заспива отново а си играе до около 7.30-08.00 и тогава вече може да дремне малко. ooooh! ooooh!


Ятце, ако до 6 сте спали, а не играли направо ти завидях  Mr. Green

Вени, браво на бебето герой, само така да продължава.

Честити месечинки на днешните дребосъчковци  Hug

# 149
  • Мнения: 110
Къде е Лори???  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт