Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 255 338
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 344
diplodon,не знам за величка.но е мила и отзивчива,опитай,ако искаш. Peace
при стефан чакъров-преди можеше,сега ми се струва много труден достъпа до него по тел.

# 226
  • Мнения: 4 344
stasha_s,жената от катуница си записва в една тетрадка малкото ти име,дата,мес.год.на раждане и името на майка ти.после започва да изписва редовете с някакви кривундели и химикала като изпише права линия,спира и ти чете бавно.после можеш да зададеш въпроси ,на които отговора го получаваш по същият начин.
ако ти каже,че има направена магия,проклетия...тя си чете свои си молитви вечер дните,които са излезли написани,без да те ангажира с ходене,носене на нещо..
нито гледа с икона,нито е необходимо човека,за който гледа да е до нея или снимки.но за тел.-не знам.
даде го ,за да не се ходи напразно,ако я няма..

# 227
  • Мнения: 54
Е вие ако си мислите че не съм минал през 'специалистите' и първото нещо което правя е да търся ясновидка...чак толкова наивен едва ли бих бил. Съмнявам се изобщо някой който е стигнал до гледачки за здравословен проблем, преди това да не е минал по лекари, които не са успяли да му поставят диагноза. А при мен това е повече от 2 години.

# 228
  • Мнения: 3
При Величка може ли да се гледа по телефона или задъжително трябва да е лично?

# 229
  • Мнения: 4 344
не знам..някой да опита..тел.си го даде за предварително уговорка.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 129
Ще предложа нещо по-различно за тези, които имат конкретен въпрос и знаят английски. Могат да зададат въпрос към тази гадателка тук: http://www.energytherapies.co Доста е популярна и има много добри отзиви за нея. Отговаря на един въпрос безплатно, оттам на сетне се заплаща. В менюто вляво има бутон Free reading, след  като се зареди тази страница отново още един такъв. Трябва да имате поща в gmail или yahoo доколкото си спомням. Писах й и ми отговори с доста подробности по интересуващ ме въпрос, но още не мога да кажа дали ми е познала, тъй като предстои да се случат нещата.

# 231
  • Мнения: 3
Ще предложа нещо по-различно за тези, които имат конкретен въпрос и знаят английски. Могат да зададат въпрос към тази гадателка тук: http://www.energytherapies.co Доста е популярна и има много добри отзиви за нея. Отговаря на един въпрос безплатно, оттам на сетне се заплаща. В менюто вляво има бутон Free reading, след  като се зареди тази страница отново още един такъв. Трябва да имате поща в gmail или yahoo доколкото си спомням. Писах й и ми отговори с доста подробности по интересуващ ме въпрос, но още не мога да кажа дали ми е познала, тъй като предстои да се случат нещата.
отваря ми windows live mail, но с него не ми е ясно как се праща. от коя поща значи да пратя - yahoo или  gmail. И пише че иска само име, това достатъчно ли  е  newsm78

# 232
  • Варна
  • Мнения: 129
Blondie, когато натиснах бутона free reading ми излезе едно малко прозорче, което ми предложи gmail, yahoo и outlook ако не се лъжа. Аз пратих от gmail. Написах си и датата на раждане за всеки случай.

# 233
  • Мнения: 0
Много интересно! И аз опитах.
Ще споделя дали съм доволна от резултата:) Wink

# 234
  • Мнения: 19
Здравейте, с интерес прочетох вашите мнения за гледачките, най-вече искам да знам за някоя, от която сте доволни в района на В.Търново. Преди два месеца ходих при Веска от Джулюница, за някои неща ми позна, за другите все още чакам...Имате ли наблюдения за нея?

# 235
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Накой ходил ли е при жена на име Керанка - четох за ная в някаква статия в интернет, пише, че е в Рударци.

# 236
  • Мнения: 56
Здравейте, с интерес прочетох вашите мнения за гледачките, най-вече искам да знам за някоя, от която сте доволни в района на В.Търново. Преди два месеца ходих при Веска от Джулюница, за някои неща ми позна, за другите все още чакам...Имате ли наблюдения за нея?
Знам,че нищо не познава! А ти откъде си,ако не е тайна?

# 237
  • Мнения: 18
Някой звъня ли на Надя от Русе?

# 238
  • Мнения: 10 210
Здравейте!

Следя темата от известно време, сега се и регистрирах, за да ви попитам: някой ползвал ли е услугите на Красимир Куртев - Алеф? Някакви отзиви?

 

# 239
  • Мнения: 26
Накой ходил ли е при жена на име Керанка - четох за ная в някаква статия в интернет, пише, че е в Рударци.
Жената, която е от с. Рударци се казва Искра и е доста коментирана в този форум, има и ясновидка с такова име -Керанка, но тя е от Добрич! Някак си сте ги компилирали и двете!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт