Прием в детски градини в Пловдив - 2

  • 57 668
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
а някои да е подавал в кършияка молби например в дъга или весела приемат ли молби знае ли някои  newsm78

Аз подавах в Дъга. Приемат молби всяка сряда от 8.30ч до 12ч. Попълват се на място, не се иска бележка от местоработата на родителите. В годината, в която детето трябва да тръгне на градина, е нужно да се препотвърди желанието за прием най-късно до края на април.

# 16
  • Мнения: 424
Здравейте! ЦДГ " Детелина", Дружба, Каменица и Малкият принц в кои дни приемат молби и от колко до колко часа? 

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Оп и аз тука, макар все още да ни е рано за градина.  Simple Smile

За "Детелина" - приемен ден на директорката е вторник сутринта до 12.30 ако не се лъжа за часа.
За "Каменица" - мисля, че се подават документи на 01.10 за следващата година.
За "Малкия принц" - подават се в годината, в която детето стане на 3.

П.п - сега прочетох за тази нова наредба, може би тогава горе написаното отпада

# 18
  • Мнения: 49
Здравейте!
Аз с малко закъснение чак сега дочух за тази нова Наредба, но никъде не мога да я намеря  Rolling Eyes
Доколкото разбрах и за Тракия е отпаднало централизираното подаване на документи и затова се обръщам с питане към Вас дали има ограничение в броя на градините, в които може да се подават молби и дали не съм закъсняла със сроковете за набор 2010???  newsm78

Така се бях зарадвала като разбрах, че всичко е станало централизирано, ама пусто му като всичко в България и това нещо не е проработило или може би на някой не му оттърва ...

# 19
  • Мнения: 1 103
Не си закъсняла за този набор,молби си се подават вече да,но във вашия случай незнам-имам предвид набора!Мога да дам инфо за Таня Савичева-приемат молби всеки вторник от 10,30ч-искат бележка от местоработата на двамата родители,акта за раждане-ксерокопие и заявление,което се попълва на место-от тях е!За Десислава-всеки четвъртък от 11ч май беше-пак акта за раждане-ксерокопие и заявление от тях!Кремена-всеки ден май пак от 11ч-заявление от тях и акта-ксерокопие!Белослава-тази в блока-всеки ден,пак от 11ч-акта-ксерокопие и заявление,в което се пишат най-отдолу всички градини,в които сте подали документи(съвет от мен,в нея последно)

# 20
  • Мнения: 24
Тъкмо влизам да попитам какво е положението за квартал Тракия след приемането на новата наредба и виждам от вас, че е отпаднало централизираното подаване на документи. Това сигурно ли е? Ние сме  набор 2010г. , явно ще обикалям и аз тези дни градините.

# 21
  • Мнения: 31
За Тракия,звънях в кметството на района и ми казаха, че като минат изборите ще е окончателно решението дали отпада централизираното класиране. Thinking

# 22
  • Мнения: 24
За Тракия,звънях в кметството на района и ми казаха, че като минат изборите ще е окончателно решението дали отпада централизираното класиране. Thinking
И аз звъннах днес, казаха ми същото.

# 23
  • Мнения: 1 103
На нас ни казаха същото,само че да звъним в общината януари!

# 24
  • Мнения: 49
Благодаря ви за отговорите! И все пак аз ще подам тук там някоя молба, че да ми е по спокойно  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Момичета, някой може ли да ми каже освен молба и акта за раждане на детето трябва ли да се носят и служебни бележки сега?
Молбата в свободен текст ли е?

# 26
  • Мнения: 1 103
Заявлението е от градината по образец,от 4 градини,само в 1 ми искаха бележка от местоработата!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Събирам мнения за "Мирослава" на Пещерско шосе.

# 28
  • Мнения: 3 675
Аз днес записах детето в Чучулига, ще го запиша и в четвъртък в Мирослава.Дадоха ни входящ номер и ни казаха, че трябва да потвърдим мястото през април.Мен лично ме притеснява, че ще бъде малка на градина да я пусна септември месец, има ли деца, които ще тръгват по-рано на градина, в смисъл преди да са навършили 3 години

Чувала съм, че в Мирослава искат да направиш уж"дарение", за да си осигуриш мястото на детето в градината, това вярно ли е?

# 29
  • Мнения: 1 251
АЗ да попитам, чисто теоретично, има ли места примерно за деца от 5 годишна възраст по градините по ваше мнение, тоест за предучилищната група ако реши човек да подаде документи, шанса за прием клони към 0 или?  Mr. Green За Зорница някой има ли идея примерно групите пълни ли са 3 и 4 група?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт