18 ОДЗ "Детски свят" - актуални мнения за яслата

  • 12 934
  • 85
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
А в трета яслена има ли някой:)
Здравей, моят малък син е в трета яслена група. Вие кога тръгвате? Кои са леличките-като имена ? Благодаря много.

# 46
  • София
  • Мнения: 598
Тръгваме ноември и още не съм се запознала с персонала. Май са нови.

# 47
  • Мнения: 12
Два дни вече ходим на ясла и върви добре с адаптацията, но като цяло не съм доволна от грижите на персонала. И двата дни го взимам целия студен и явно са ги извеждали без якета, та налице е вече запушен нос.Първия ден му бяха сложили друг памперс видимо за доста по-голямо дете. Взимам го също разгащен и вече утре смятам да говоря с тях. Хем казват, че били малко деца, а и за тях неуспявяват, незнам другия месец като се очаква да са доста какво ще правят. Търсели и персонал, та ако сме познавали някой... Това е засега.

# 48
  • Мнения: 56
Два дни вече ходим на ясла и върви добре с адаптацията, но като цяло не съм доволна от грижите на персонала. И двата дни го взимам целия студен и явно са ги извеждали без якета, та налице е вече запушен нос.Първия ден му бяха сложили друг памперс видимо за доста по-голямо дете. Взимам го също разгащен и вече утре смятам да говоря с тях. Хем казват, че били малко деца, а и за тях неуспявяват, незнам другия месец като се очаква да са доста какво ще правят. Търсели и персонал, та ако сме познавали някой... Това е засега.
Здравейте,Вие в коя яслена група сте?  И колко са леличките, които се грижат за малките?

# 49
  • Мнения: 475
Ха, ново двадесет!
На един колега майка му е кандидатствала точно в нашата градина и дори не са й се обадили. Жената е много мила, само това е работила и беше в недоумение защо поне не са й звъннали. Ще й се обадя да я уговоря да се пробва пак.

Irina Misheva, а насмогват ли с храненето на децата? Дават ли обратна връзка за това какво са правили през деня?

# 50
  • Мнения: 12
Ние сме втора група и мисля,незнам колко персонал са виждали сме само сестрата, но май има и една учителка. Дават информация за децата, но не ги ли поразпиташ са доста оскъдни. Ние днес няма да ходим, че от този нос цяла нощ не спахме. В градината обаче никой не вдига за да им съобщя.

# 51
  • Мнения: 12
За храненето казват, единия ден даже уж бил хапнал доста, а като се прибрахме изяде света. Аз сутрин го водя нахранени.

# 52
  • Мнения: 56
Ние сме втора група и мисля,незнам колко персонал са виждали сме само сестрата, но май има и една учителка. Дават информация за децата, но не ги ли поразпиташ са доста оскъдни. Ние днес няма да ходим, че от този нос цяла нощ не спахме. В градината обаче никой не вдига за да им съобщя.
Благодаря много. Наистина много се надявам тези неща бързо да се оправят и децата ни да бъдат гледани както трябва.

# 53
  • София
  • Мнения: 598
Вчера бях на род. среща на по-голямото дете и директорката каза, че търсят още две медсестри. Помоли, ако познаваме някого, да помагаме.

# 54
  • Мнения: 3
Синът ми (март 2015) ще е в 1ва яслена група. Знам че ще бъде във филиала, както и че старшата мед. сестра се казва Елена Рангелова. До преди десетина дни когато им звънях, все още бяха в процес на търсене на още една мед. сестра. Разбрах че извеждат децата навън на площадката, която е точно до филиала. Не ми разрешиха да разгледам помещенията, както и да се запозная с персонала- мистерия... По телефона ми казаха какво да носим и че род. среща щяло да има ноември по някое време.

# 55
  • Мнения: 12
Здравейте, оказа се, че сме първа яслена група, след като вчера отидох да занесат бележка, че сме болни. Оказа се, че децата са изместени в новото крило засега и ме пратиха там. Като се съберат повече ще ги местят във филиала. Чистачката не пожела да извика сестрите, и дадох бележката на нея, дано е предадена, че ми омръзна вече. Два дни ходене, а се сблъскахме с толкова неуредици.

# 56
  • Мнения: 12
Здравейте, току що постнаха във фейсбук, че на 11. 10. 2016г. от 17ч., в музикалния салон, ще се проведе родителска среща за родителите на деца от 1-ва и яслени групи.

# 57
  • София
  • Мнения: 160
След 2ри ден в градината за сега съм доволна Simple Smile взимам го на обяд, сутрин реве ("защото така правели децата" - според него)

# 58
  • Мнения: 10
Здравейте, в сайта не пише, но при реалното започване на ясла (градина),заедно с изследванията, също искат и здравно-профилактична карта, попълнена от личния лекар (като тази, която носихме при записването). Поздрави

# 59
  • Мнения: 3
Irina Misheva, май вашето детенце ще е в една група с моето Simple Smile Как се казват мед. сестрите, симпатични ли са и знаете ли дали ще са същите като преместят децата във филиала?

Общи условия

Активация на акаунт