Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 15 -Тема 87

  • 31 849
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • ново
  • Мнения: 6 035
Добро утро, дами   bouquet
И на мен не са ми фактурирали парфюма и портмонето, явно ще е следващата кампания. Иначе имам фактура без липси - 2 кашона. Сега се надявам всичко да е на лице и в приличен вид като ги взема в понеделник.

# 436
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
А аз и липса си имам - новото Фърги Tired Crossing Arms

# 437
  • Мнения: 128
Здравейте,аз пък съм решила да изчакам с поръчването на парфюма и портмонето ,защото може да изникне от някъде още някаква поръчка и аз да не  Laughing повярваш да стигна ЧАНТАТА  smile3508

# 438
  • Мнения: 2 898
Не е ли време за нова тема?

# 439
  • Мнения: 1 202
Двата продукта за 4,90 до 09.11 не бяха ли масло за тяло и маска за лице от Мъртво море- пратили са ми маска за коса на Мъртво море!

# 440
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Защо никой не ме подсети, че е време за НОВА ТЕМАААААААААА???

Моля, който ми е писал, че иска да го добавя в списъка, а не се вижда да ми пише.. че май изтрих нечие съобщение!?? Rolling Eyes

# 441
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Защо никой не ме подсети, че е време за НОВА ТЕМАААААААААА???

Моля, който ми е писал, че иска да го добавя в списъка, а не се вижда да ми пише.. че май изтрих нечие съобщение!?? Rolling Eyes


 hahaha Ти майтапиш ли са? То са рИве през 5 поста на всяка страница още от вчера сутринта  Mr. Green

Та по терлици и аз се затътрям натам ....

# 442
  • София
  • Мнения: 4 179
Двата продукта за 4,90 до 09.11 не бяха ли масло за тяло и маска за лице от Мъртво море- пратили са ми маска за коса на Мъртво море!

На мен пък крема за тяло, а маската /която и да е тя/ е в недостиг и е запазена за след.....

К-та от 4 продукта ми е на 10%.  #Cussing out А някой беше писал, че не е така в неговата фактура.

Общи условия

Активация на акаунт