Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 977
  • 779
  •   1
Отговори
# 120
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Рози и рози, от няколко дни ме поздравяваш с André Rieu - може би Laughing  не е случайно - едно от желанията ми е да присъствам на негов концерт. Време е да се поразтърся за изявите му.

Радвам се за промяната при теб и ти благодаря за признанието  Heart Eyes  bouquet

Цитат на: Смехотерапия

А душата?

Какво отдавна не сте си позволявали? Концерт, театър, мач или разходка в парка?
Днес направете план за Събота и Неделя, в който освен всичко, което "трябва" присъстват и онези неща, които "искам".
Защото тялото не може да издържи дълго без душа. А душата е полет, не оцеляване
.

Това упражнение го има в курса на Норбеков - Мастерская характера  Peace Канал на TheMrsmail в на руски език

danilu,  Hug Hug Hug

# 121
  • Мнения: 10 687
syn, абсолютно на същото мнение по отношение на Инелия...
Изгледах внимателно филмчето още първия път, когато Лени го беше пуснала... Нещо не ми допадна в излъчването на тази жена. Нещо не е както трябва, наистина "нещо не е наред". Имам усещане за много различни и объркани енергии там... Не мога точно да го обясня, но интуитивно усещам, че за сега тя и нейните идеи не са за мен или аз не съм за тях  Laughing

Пожелавам на всички един наистина вълшебен уикенд  Hug

# 122
  • Universe
  • Мнения: 1 556
syn, mijjjka, благодаря ви за мненията   bouquet 

Оказа се че за нея отзивите са от Осанна! до Разпни го ( в случая - Разпни я!)! Някои я харесват, други - твърдят, че нищо не разбират или, че е поредния сциентолог Laughing

Според сайта й - http://www.inelia.com/ - е родена 1966г. в Чили (няма месец и година)

Според нея, тя е същество, което е дошло директно от "Източника" с определена задача - да повдигне вибрационното ниво на Земята във връзка с наближаващите събития.

Дали ще й повярвате - доверете се на вътрешните си усещания.
.


П.П. Странна е, но това, което казва в интервюто, ми допада (чела съм го в много книги, които сме обсъждали, или интуитивно съм го чувствала така)  Hug Не можах да разбера как да се срещна с паралелната Лени, но , вероятно не ми е дадено (за сега Wink hahaha)


# 123
  • Мнения: 10 687
О, не, Лени, моето мнение за Инелия в никакъв случай не е "Разпни я!"   Grinning
Съжалявам, ако е прозвучало така...
Просто има нещо, което ме леко ме смущава и някак си не ме "грабва"   Peace

# 124
  • Мнения: 1 422
Цитат на:
А душата?
Какво отдавна не сте си позволявали? Концерт, театър, мач или разходка в парка?
Днес направете план за Събота и Неделя, в който освен всичко, което "трябва" присъстват и онези неща, които "искам".
Защото тялото не може да издържи дълго без душа. А душата е полет, не оцеляване
.

Да, храненето на душата е много важен акт във всички източни философии. Точно както е важно закаляването на тялото, за да издържи материята на духовното извисяване. Точно в подобна (но разширяваща се на етапи и с надграждане) форма упражнениято за душата ми го преподаваше моят учител преди няколко години. Той беше дошъл от изтока някога и там се върна, за да приключи земния си път. Вечна светлина да го озари!!!! Сега е другаде, а остави нас да вървим по нашия си собствен път, както винаги ни е казвал, че всичко зависи от нас самите и че няма никой и нищо външно, което може да повлие на съдбите ни, ако сме разтворени в цялото и пием директно от източника. Учителят ми беше интересен човек - толкова земен, толкова далеч от всякакви превъзнасяния и самоетикети за велика духовност, а беше създал толкова много. Ако някой от нас се започнеше да се превъзнася, получаваше едни силови домашни, които задълго ни връщаха при материята, защото с гигантска мускулна треска хич не ни беше до велики духовности  Laughing

# 125
  • София
  • Мнения: 642
Момичета, още веднъж ви благодаря!   bouquet

Вашите прегръдки ми помогнаха днес да преодолея едно изпитание. Поредното.
Но през цялото време си казвах, че всичко ще е наред и слава Богу, разминахме се с малкото зло.

Не можах да прочета за тази Инелия, която коментирате, но това за душата е много вярно.

Рози и рози, така е, душата трябва да се храни. И ако може да е с положителни емоции.
По себе си знам, че като ми е тежко, нищо не върви и дори мога да се разболея.

Лека и спокойна вечер ви пожелавам!
Денят ми започна много рано, беше тежък и сега с удоволствие ще наслагам всички по креватите и ще си легна.  Simple Smile

# 126
  • Мнения: 221
Момичета, благодаря ви за подкрепата  Heart Eyes Прегръщам ви и аз, и ви желая от сърце - душевен мир и спокойствие  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Продължавам да се боря с негативизма, който ме обгражда и вярвам, че ще успея!!! А за следващата седмица съм планирала семейно посещение на балетна постановка, мисля че ще ни се отрази прекрасно.
Вълшебно-приказни почивни дни ви желая  Hug

# 127
  • Мнения: 287
syn, абсолютно на същото мнение по отношение на Инелия...
Изгледах внимателно филмчето още първия път, когато Лени го беше пуснала... Нещо не ми допадна в излъчването на тази жена. Нещо не е както трябва, наистина "нещо не е наред". Имам усещане за много различни и объркани енергии там... Не мога точно да го обясня, но интуитивно усещам, че за сега тя и нейните идеи не са за мен или аз не съм за тях  :lol

Това все едно аз съм го написала Simple Smile

# 128
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Архангелова задушница

    Боже на духовете и на всяка плът, Който стъпка смъртта, съсипа дявола и подари живот на Твоя свят!

    Сам Ти, Господи, упокой душата на починалите Твои раби - моите близки и сродници - в място светло, в място злачно, в място прохладно, където няма никаква болка, скръб и въздишка.

    Всяко съгрешение, което са сторили с думи, или дело, или мисъл, прости, като благ и човеколюбив Бог, тъй като няма човек, който да живее и да не съгреши. Един Ти, Господи, си без грях: Твоята правда е правда вечна, и Твоето слово е истина.

    Защото Ти си възкресението, животът и покоят на починалите Твои раби, Христе Боже наш, и затова на Тебе отдаваме слава с безначалния Твой Отец и пресвятия, благ и животворящ Твой Дух, сега и всякога и във вечни векове. Амин.



# 129
  • Мнения: 1 652
Момичета, добро съботно утро!

Лени , благодаря за тази молитва, много ми допадна!  bouquet
Благодаря, на всички вас, чета ви  и ви се радвам и се моля с вас!

Исках да ви се похваля, че се случи нещо много хубаво на детето ми!
Наградиха ме Набесата, чрез него  с  една от най-сладките награди, които получаваме- наградите на децата ни!Сърдечно Благодаря! newsm51
Напоследък получавам много награди от Небесата!Поръчах си импланти и след 90 дневния период  стана много хубаво, леко и всичко се изпълни с любов и радост!    Two Hearts  Two Hearts Two Hearts

# 130
  • Мнения: 221
Добро утро мили феи  Heart Eyes

Лени, казах си молитвата, която си написала - много ми хареса. Благо-даря  Two Hearts
darena, пожелавам ти и за напред да е все така  Heart Eyes

Бъдете благословени, вие и вашите семейства!

# 131
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. В никакъв случаи не казвам че я заклеймявам Инелия.  Peace
Доста от нещата ,който казва и аз съм ги чела от различни автори. Хубавото е че проповядва един вид да станем по добри. Което и аз искам. Всеки ,според мен иска да живее в по добър свят.  PeaceНо за мен не е искрена. Има нещо ,което не ми харесва. То е усещане. . Аз съм на мнение ,че в всеки човек има нещо добро.Трябва да го откриеш.  Peace
Желая ,Ви един прекрасен и усмихнат ден.  Laughing   bouquet

# 132
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох  Laughing какво сте се  заоправдавали че нещо не ви харесва/допада   Crazy
Какво, толкова се е случило  Wink голяма "драма" ........ Whistling







„Имало една змия, която всявала ужас в едно село. Тя хапела и убивала хора. Там пристигнал мъдрец, проповядващ своята философия за любов и духовно разбиране. Змията случайно чула една от лекциите на мъдреца и така се трогнала, че решила да приложи поученията му на практика. През нощта преживяла „внезапно просветление“ и се зарекла да не хапе хората и вече да не бъде гадна. Около месец след това преобразената змия се държала като светец. Междувременно мъдрецът отишъл в друго село (обикалял селата). Накрая се завърнал в селището на змията. Пак я срещнал, но могъщата някога змия била в окаяно състояние – изтормозена, бита, подритвана и използвана. Змията заговорила мъдреца и казала: „Искам си парите обратно. Опитах от твоята философия на любов и духовност и виж докъде ме докара. Сега се предполага да съм просветена, но я ме погледни – полумъртва съм.“ Мъдрецът и отговорил кратко: „Никога не съм ти казвал да не съскаш.“



 Grinning




tonimar Hug

# 133
  • Мнения: 65
Цитат
"На човека не е приятно да прави трудни работи. Човек е същество, което обича всички работи да ги върши по един лесен начин. Всеки търси лесния път. Никой не търси мъчния път. В това отношение американците държат рекорд. Те обичат всички работи да стават набързо. В това отношение всички хора са станали американци. Всички хора по целия свят все бързат. Един германски професор дал едно определение, какво може да стане от хора, които бързат. Един американски студент отишъл при един виден професор по философия в Лайпциг и му казал: „Господин професоре, нямате ли някакъв кратък курс по философия? В пет–шест месеца да свърша курса?“ Професорът му казал: „Слушай, приятелю, когато Господ иска да създаде една тиква, той употребява само шест месеца. В шест месеца може да се създаде една голяма тиква. Но когато иска да създаде един голям дъб, трябват му сто години.“ Та когато бързате, вие ще създадете една тиква или една диня, но когато се занимавате по-дълго време, вие ще създадете един голям дъб, нещо устойчиво. Мнозина от вас искат да се запознаят с истината изведнъж, в кратко време да ви стане ясна. Пък и любовта искате в кратко време да я схванете. В света има много школи, които показват методи за един успешен живот. В Америка има една окултна школа, която показва начини за бързо забогатяване. Всяка наука има свои изключения. Всеки закон има свои изключения. Главното твърдение на тази окултна школа седи в това, че когато човек иска да стане богат, първо мислено ще си представи това желание. Той ще си определи мислено една цифра, колко богат иска да стане, да има стотици хиляди лева, или милион, два, три и повече – до сто милиона. След това три пъти на ден, сутрин, обед и вечер ще настояваш това богатство да дойде отнякъде. Ти не знаеш от къде ще дойде тази сума, но като мислиш така, тя ще дойде от някъде. Този автор написал една книга, в която дава различни методи за леко забогатяване. Един господин станал последовател на това учение. На това учение обикновено стават последователи закъсалите материално. Богатите не ставали последователи. Закъсалите ставали последователи, за да оправят работите си. Този господин турил в ума си мисълта да спечели по някакъв начин десет хиляди долари. Това са около един български милион. Обаче, тия пари не дошли на време, когато този господин определил, и затова той се разсърдил. Той тръгнал от Ню Йорк за запад. Спрял се в едно малко западно градче, но този ден станало едно голямо земетресение, което разрушило почти града. В това време една голяма греда паднала от едно здание и счупила крака му. Той изпаднал в безсъзнание. Когато се пробудил, той усетил, че кракът му бил счупен, но близо до него видял един чек от десет хиляди долари. Сега аз не вземам този пример в буквален смисъл, че каквото пожелаете от Господа, ще го имате, но кракът ви ще бъде счупен. Това не значи, че кракът ви непременно трябва да бъде счупен, но все таки ще трябва да платите с нещо." http://triangle.bg/books/1937-09-26-10.1998/1938-01-09-10.html

# 134
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Поредната глупост  Laughing

обикновенните американци са едни спокойни хора  Grinning които не ламтят да трупат и да имат, просто на тях им е дано  Wink Според мен горния пост описва пришълците т.е. новите "заселници"  Mr. Green такива като мен  Joy

Тук трудуш ли се , кадърен ли си няма как да не останеш неоценен Simple Smile Хората тук ценят/уважават  , времето , труда, себе си  другите ...... успехите на другите

И Вокси да, хората искат да им е лесно но това не значи че е така  Wink  От страни може да ти изглежда че някой мн. лесно е постигнал целите си или нещо си ..... но само човека си знае кое и как , какво му е коствало , от какво се е лишил  и т.н.  Wink






Американците имат един страхотен празник който аз веднага обикнах  Grinning Денят на благодарността  Hug


Едни имат ден за благодарност други ден за прошка  Wink



Последна редакция: сб, 05 ное 2011, 15:22 от Desss

Общи условия

Активация на акаунт