Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 975
  • 779
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 497
 Hug Добро утро и прекрасен ден  на всички !  bouquet Момичета търся и не откривам  ( а и не мога да си спомня тук ли прочетох ) информация за инплантите на Крион . Дали бихте ми помогнали  с линкове  моля !!

# 151
  • Мнения: 73
Момичета, слагам един много хубав клип -"Нова земя, Прехода 2012" с Долорес Кенън. Съдържа богата и систематизирана информация, дано ви е полезен Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=9REF_jkvp3g&feature=youtu.be

Пепеляши, благодаря за споделеното за парите Hug Днес ми е "ден за трупане на пари'' Grinning Wink Ще споделям когато...

Николич, прегледа ли линковете на първа страница? Иначе книгите на Крион ги има в spiralata.net. Heart Eyes

# 152
  • Мнения: 298
Пепеляшки страшно много ти благодаря и за парите и за здравето точно от това имах нужда Hug

# 153
  • Мнения: 1
Здрабейте момичета! Simple Smile Минавам да ви видя,да ви поздравя и да ви благодаря! Това е за вас:
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/_Ib0dezRFH0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
 Обичам ви!  bouquet  txtloves

# 154
  • Варна
  • Мнения: 870
милички и добри феи!!!!!!!имам много голяма помощ от вас!Бях ви писала за своите проблеми,но те така и не се решават.Бизнесът ми не върви не мога да си платя сметките,всичко възможно правя но уви несе получава.Дайте ми някаква идея как да постигна успехи със моето магазинче да ми потръгне  Praynig Praynig Praynigмоля ви моля ви помогнете ми.Обичам ви и ви блрягодаря ви много  bouquet

# 155
  • Мнения: 10 687
sneji_suni , мисля, че от помощ би ти било, ако внимателно прочетеш и вникнеш в написаното от Пепеляши  Hug
Пожелавам ти успех!   bouquet

# 156
  • Мнения: 65
Поредната глупост  Laughing

обикновенните американци са едни спокойни хора  Grinning които не ламтят да трупат и да имат, просто на тях им е дано  Wink Според мен горния пост описва пришълците т.е. новите "заселници"  Mr. Green такива като мен  Joy

Тук трудуш ли се , кадърен ли си няма как да не останеш неоценен Simple Smile Хората тук ценят/уважават  , времето , труда, себе си  другите ...... успехите на другите

И Вокси да, хората искат да им е лесно но това не значи че е така  Wink  От страни може да ти изглежда че някой мн. лесно е постигнал целите си или нещо си ..... но само човека си знае кое и как , какво му е коствало , от какво се е лишил  и т.н.  Wink






Американците имат един страхотен празник който аз веднага обикнах  Grinning Денят на благодарността  Hug


Едни имат ден за благодарност други ден за прошка  Wink





тия дето "ламтят" , да му мислят. Да не ги сполети обсада на офиса им от „Окупирай 'Уолстрийт”...

# 157
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Hug Добро утро и прекрасен ден  на всички !  bouquet Момичета търся и не откривам  ( а и не мога да си спомня тук ли прочетох ) информация за инплантите на Крион . Дали бихте ми помогнали  с линкове  моля !!


Eto цяла тем http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=461284.615

Имплантирай се  Laughing , въпреки че за мен това е някаква приумица  Wink




О mijjjka newsm53

# 158
  • Мнения: 65


Имплантирай се  Laughing  ...

"колкото повече медиумизъм, толкова повече медиумизъм" (С) - по М.П.  ooooh!

# 159
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ти верно четеш избирателно  Mr. Green я ме цитирай до край поне  Laughing  какво съм писала за Крион  Whistling


п.п. я смени ролята и попиши и от другите си акаунти малко  Wink



Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 15:52 от Desss

# 160
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Влизам, за да поздравя специално mijjjka за новия й аватар - много е сладък. Макар, че и червената рокля е прекрасна!

# 161
  • Мнения: 105
На всички празнуващи ЧЕСТИТ КУРБАН БАЙРАМ!

# 162
  • Мнения: 65
Ти верно четеш избирателно  Mr. Green я ме цитирай до край поне  Laughing  какво съм писала за Крион  Whistling


п.п. я смени ролята и попиши и от другите си акаунти малко  Wink





за аватарите нещо си се объркала. вече не съм сигурен има ли смисъл да си губя времето тука Sad

Не съм писал, че ти си му фенка. Но като се види небивалия интерес към тази същност, определено някои тъмни сили може да са си постигнали целта - вече дали няма "КРИОН мания"?
И да не забравя, освен 'имплант' да си направят и татуировка на юг от екватора. За да са достатъчно модерни ню-ейдж блондинки!

# 163
  • Мнения: 10 687
Влизам, за да поздравя специално mijjjka за новия й аватар - много е сладък. Макар, че и червената рокля е прекрасна!

Благодаря, Котьо  Hug Рекох малко да се пооблека със шал и шапка пред вид сезона  Wink

Дессс,  Hug

В момента чета "Любов" от Елиф Шафак. Препоръчвам ви я тази книга  Simple Smile
Една мисъл от нея за нещо, което много сме коментирали:

"Смирението е вид мирно приемане на условията на Вселената,включително на нещата, които не можем сега да променим и да разберем."

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 17:55 от mijjjka

# 164
  • Мнения: 497
Благодаря за насоките момичета !! Hug просто си спомних ,че бях чела нещо за Крион и исках отново да прочета  малко инфо . .Разрових се в старите теми и го намерих . Е не знам какво и дали се инплантира действително  не съм чела книгите  за Крион. Peace Vox  би ли смекчил малко назидателния си тон  моля ! Лек ден ви желая !! И мнооооооооого позитивизъм   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт