Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 984
  • 779
  •   1
Отговори
# 300
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз четох статиите и днес, и не мога все още да преценя до каква степен им вярвам  Доста са крайни, което само по себе си означава, че наистина истината е по средата  Би било прекалено зловещо да е както пише там.
Днес седнах и изчетох внимателно статиите и линковете. Съгласна съм с автора в едно - никой не може да влезе, ако ти сам не му отвориш вратата. Така че, ако човек реши да се зомбира, виновен си е само той.
Не вярвам в конспирации от типа на Монарх. Да, големите компании зомбират (доста елементарно) с цел купуване на продукта им (иначе кой нормален човек ще се доближи до Кока-Кола, камо ли да я пие Mr. Green). Но да си говорим, че някакви зли сили седят там горе и дърпат конците с н'ам к'ва си цел - е, това вече е прекалено!

# 301
  • Мнения: 1 167

Ау предател накакъв е написал това  Crossing Arms

Gia Marie Carangi
, не ви прави чест да го разпространявате  Naughty
Whistling

 Mr. Green Whistling

  Hug

# 302
  • София
  • Мнения: 642
Хей споделете как да програмираме подсъзнанието си, за да не ни се лепят калориите
......
В реалност е още по-съблазняващо!  Laughing Laughing Laughing Laughing

Naddya, ако пуснеш още нещо такова наистина ще имаме крещяща нужда от програмиране  Joy

# 303
  • София
  • Мнения: 642
Добро утро, момичета!!!

Нещо се загубихте, но аз ще споделя сутрешното си кафе с вас.

                                   

Днес от сутринта съм се събудила в едно такова бойно настроение, че ей сега яхвам метлата и започвам наред да чистя. Къщата, себе си и най-вече нещата, които затормозяват живота ми.

Трябва да започна да обръщам нещата в своя полза. Дано да успея.

Приятен и усмихнат ден ви пожелавам!

# 304
  • София
  • Мнения: 4 349
Добро утро и от мен!  Hug Hug
Май всеки ден е време за почестване на нещата, които ни тормозят и не ни дават душевно спокойствие!

Добре е да започнем от днес, какъв хубав слънчев ден е! И е топло /поне зад стъклото с включен на макс климатик  Laughing Laughing Laughing/!

# 305
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 newsm75 Flowers Sunflower Хайде на метлите-е-е-! Laughing

# 306
  • София
  • Мнения: 4 349

ПРИТЧА ЗА ТРЕТАТА СТРАНА НА МЕЧА
Известна още като "Притча на Архангел Михаил"


Седяло малко момче, син на дърводелец, и гледало тренировка на двама воини. И двамата виртуозно владеели меча, единия в нападение, другия в защита. Следейки атаките на първия и светкавичното париране на ударите от втория, момченцето си помислило:"Оказва се, че както всяко нещо на земята, мечът има две страни-нападение и защита. А дали мечът има и трета страна?" "Има!"-казал някой зад гърба му. Детето се обърнало и видяло ангел с огнен меч в ръка. Било изумено. Но ангелът посочил:"Виж!" Момчето се обърнало и видяло върху щита на единия воин кацнала пеперуда. Другият воин замахвал със своя меч. В душата на детето се надигнала вълна от чувства. Огромната вътрешна сила, пробудена от състраданието, изригнала във вика на момчето:"Спрете!" Воините замръзнали. Пеперудата отлетяла.
"Това е третата страна на меча - чуло момчето зад гърба си .- Словото е материализираната сила на мисълта и духа."

# 307
  • Мнения: 73
А, хубав ден, мили феи! И аз чистя - и на сън, и наяве Grinning
Знаете ли, успях да си променя кардинално мисленето буквално оня ден и вчера най - вече. Кристализира един процес на вътрешна промяна и пренастройка - използвах и утвърждения, и конкретни техники, които ми дойдоха отвътре (базирани на традиционни такива). Интересно какъв нов поглед ми се откри към света, виждам нови, невиждани от мен досега неща. От убеден идеалист, без илюзии (освен, че хората са винаги по - добри от това, което показват), последователен и упорит, се превръщам в това, което се разбира днес като реалист" и "прагматик". Говоря за материалния, видимия живот. В духовен план винаги съм била и съм много щастлива, летяща, удовлетворена. Имах прекрасна, вълнуваща медитация на 11.11. - действително имаше ново начало, включване. Разкажете и вие вашите преживявания на 11.11:hug:
Една мисъл за из път - "Чрез индивидуалните си сърца сме в състояние да се свържем с универсалното си сърце и да познаем своята роля във Великия вселенски промисъл." Heart Eyes
Успешно чистене, любими феи!

# 308
  • Мнения: 1 346
Здравейте и от мен в този прекрасен почивен ден!
Koral, аз искам да откликна на поканата ти, вече споделих, че нещо голямо започва да се реализира в живота ми. А специално в съзнанието ми изплува изводът, че много неща "не мога да реализирам", защото просто вярвам и винаги съм считала, че не мога, дори на сън се видях отстрани как изглеждам, без дори да знам какво точно ми предстои, аз се предавах в самото начало. В момента съм на вълна, че всичко мога, че щом много хора са успели в конкретни сфери аз също мога, толкова колкото е предоставено на тях, толкова е предоставено и на мен и като възможности, ресурси, изобщо всичко.
Благодаря ви, че пишете и споделяте тук  Hug

# 309
  • Universe
  • Мнения: 1 556
11:11:11 - някои се възнесоха, аз съм си тук - на Земята - в Пловдив. Не правих нищо специално, но се подготвях с медитация седмица преди това. Чувствам се някак си - умиротворена Heart Eyes и по-спокойна Hug . Слава, Богу, предпочетох да се обърна навътре в себе си и да почета Св. Мина . Мисля, че се преситих от възнесените писания, учители, ченълинги,  които ме обливаха отвсякъде и, някак си, интуитивно, реших да не присъствам на масовките и да поглезя духа си /може и егото да е било  Wink/ с молитви, четене и няколко приятни пълнолунски ритуала.

Радвам се на промените, които са настъпили при вас и, които споделяте   smile3501 newsm51


Не знам защо  всички сте се организирали днес в чистенето  newsm78 (моя милост - също  newsm75 1ironing wash hang newsm55 1dishes ), но вчера писах един отговор и вече почуствах ползата му, пробвайте и вие.

Или...  newsm10 -  възползвайте се от съветите на Fly Lady (Finally Loving Yourself (най-сетне обичаща себе си)

Спокойна неделя, аз вече свърших задачите по хронометъра   bouquet

Обичам ви, обичайте се и вие  txtloves Two Hearts newsm76

# 310
  • Мнения: 1 346
Лени благодаря за съветите към домакинята, много полезно. Ей тази точка ми е водеща от няколко дни и това естествено доведе до изпълване с много красота на всеки ден, независимо от датата Wink
10. Усмихвай се, дори и да нямаш желание. Просто вземи решението да бъдеш щастлива!

# 311
  • София
  • Мнения: 642
Сещам се да ви пусна един виц, който тази седмица прочетох и много се смях...То не е чак толкова смешното, колкото поуката...
Та внимавайте какво си мислите  Wink


Един мъж пътува сутринта към службата си. Хванал се е за дръжката в претъпкания автобус, овесил нос, с посърнала заспала физиономия и си мисли “Ама, че скапан живот! Пак пътувам в същия мизерен, претъпкан, миризлив автобус. Отивам към скучната си, затормозяваща работа. Шефът ми е кретен, колегите – гадняри. И за какво ми е изобщо да се мъча там – заплатата ми е малка, нямам пари. И днес ще има крясъци и скандали. И то за какво? Семейството ми е развалина, нищо не заслужават. Жената е зла и нервна, само крещи и недоволства, децата – хаймани, нищо няма да излезе от тях. Ама, че скапан, нещастен живот. “
А в това време зад рамото му седи неговия Ангел-пазител, хванал молив и тефтер в ръка и записва прилежно: ”скучна работа, шеф-кретен, колеги-гадняри, без пари, крясъци, скандали, семейство – развалина, зла жена, деца-хаймани”. Записва, записва, клати глава и си мърмори: “Ама, че е странен този човек. За пореден ден – пак едно и също. За какво му е всичко това? Ама, какво пък, щом това иска – няма как – ще бъде изпълнено.”


 Joy

# 312
  • Мнения: 3 416
Сега,ако някой ми обясни защо е толкова важно да се чисти мивката? newsm78 Иначе другите неща(без частта с обличането на хубави дрехи за вкъщи) ги правя редовно? Какво ли трябва да значи? newsm78

# 313
  • Мнения: 385
Сега,ако някой ми обясни защо е толкова важно да се чисти мивката? newsm78 Иначе другите неща(без частта с обличането на хубави дрехи за вкъщи) ги правя редовно? Какво ли трябва да значи? newsm78
Това ще ми е най-голямото предизвикателство Laughing Предполагам че има нещо общо с фън шуй -  там символ на богатството беше фурната Thinking

# 314
  • Мнения: 287
Момичета Hug
Все още съм болна, ужасно главоболие, което буквално ми пречи да се движа.
Но се хванах и най после си смених гардероба, прибрах летните дрехи и извадих зимните. Embarassed
И знаете ли - изхвърлих близо три чувала с дрехи, неща, които посмъртно няма да сложа вече, а пазех, защото имам спомени с тях или са ми подарък. Усещам го за правилно...

Общи условия

Активация на акаунт