Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 977
  • 779
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 1 422
Дес, две сме (поне).................. Много сте възвишени за мене  Peace, аз съм по-обикновен човек и си се харесвам такава.

Дъгичке, прегръщам те!!! Дванадесет пъти  Laughing

# 107
  • Мнения: 497
 Hug За теб  Дъга и всички момичета и момче в темата  Hug   bouquet Прекрасни сте ! Обичам ви !  Heart Eyes

# 108
  • София
  • Мнения: 4 349

Просто ще ви помоля за по една виртуална прегръдка, това ми стига.

Обичам ви!   bouquet




 Hug Hug Hug


Приятна и усмихната вечер на всички! Подсъзнателно вече ми се спи, ама има още малко работа да се свърши до лягане!

# 109
  • Мнения: 7
rainbow Hug Hug Hug
Миличка, прегръщам те от сърце!
Лека и спокойна вечер на всички!

# 110
  • София
  • Мнения: 642
Благодаря ви, момичета! Благодаря!!!   bouquet
Тук винаги намирам утеха!
Тук се стягам и продължавам напред, дори и да не виждам пътя.
При вас ми е толкова уютно, че не мога да не ви кажа пак, че ви обичам!!!

Ще правя каквото трябва, пък дано Господ или Вселената, или НЕЩО друго, който и да е, да ми помагат.

Нямам право да се вкисвам.




# 111
  • Мнения: 221
Исках  само да ви пожелая спокойна нощ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Отдавна си ви чета и така спокойно и уютно се чувствам при вас.....а в момента имам голяма нужда от това, че минавам през труден период. Но знам, че вървя към добро за мен без вреда за никого и с ваша помощ това ще стане много бързо  Hug Hug Hug

Благо-даря ви, че ви има   bouquet

# 112
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Дес, две сме (поне).................. Много сте възвишени за мене  Peace, аз съм по-обикновен човек и си се харесвам такава.


Аз също харесвам и обичам себе си, независимо от етикетите, които ми лепват.

txtloves  Обичам ви, обичайте се и вие Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Благодаря!
  newsm51


rainbow, Baby Mon

# 113
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Добро утро! Нека днешният ден бъде един прекрасен и слънчев ден, пълен с положителни емоции и много късмет! Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 3 416
Добро утро и от мен!
Подарявам по една виртуална прегръдка и усмивка на rainbow и Baby Mon Hug Всичко ще се оправи! Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 229
Здравейте, момичета!  
 От доста време ви чета, но все не се осмелявах да пиша. Изгледах цялото видео на Инелия Бенц, беше ми много интересно. Преди няколко седмици с моя съпруг си разговаряхме относно теми за Извънземни, Богове, Висши Сили, Вселена..... на мнение сме, че наистина има някой или нещо, който /което/ ни "напътства" точно както обяснява Инелия. Че планетата ни, ако щете човешкия разум е достигнала някакъв етап на развитие и започва нова ера.
Как го написах, просто не мога да намеря точните думи, с които да ви обясня. Не сме чели никакви книги  от типа за подсъзнанието, просто го мислим и така си намираме логично обяснение за всичко ставащо /добро или лошо/.

И ние сме в затруднение в момента, но не се отдавам на отчаянието и то благодарение вас.

Благодаря ви, че ви има и че пишете тук. Heart Eyes

# 116
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Най-новото в нашия канал -  Two Hearts с любов за тези, които ги кефи и имат желание да погледат - необикновени и обикновени, за възвишени и не дотам  Laughing  

Обичам ви, благодаря! Two Hearts Two Hearts Two Hearts



 



Инелия обяснява състоянието на Единство (или за смисълът на живота...)

 smile3501 Благодаря на Еди и Мила за субтитрите    newsm51

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 14:15 от Lenny_Pld ॐ (With love)

# 117
  • Мнения: 1 422
Лени, благодаря ти за едно вдъхновение тази пролет, с което ти ми даде тласък към една гигантска промяна по пътя към мене си.  Hug Hug



Момичета, днес си направих точен план по съвета на упражнението на деня.... Ще прекарам два дни, в които ще се грижа изключително за душата си. И най-хубавото е, че ще бъда с хората, които настройват песента на тази моя душа. Щастлива съм!! Обичам от цялото си сърце........

# 118
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
rainbow и Baby Mon  Hug Heart Eyes.Само хубави и прекрасни моменти.
Лени ,вчера изгледах клипа за Инелия.  Има нещо особено в тази жена.
Нещо не е в ред. Имам ,чувството ,че нарочно не се изказва правилно. Все едно да гледаш триизмерните картички.От всеки ъгъл изглеждат различно.
Каква информация има за тази жена? Кога е родена? Защо ,трябва да крие годините си? За всеки човек,има информация, винаги може да бъде проверен. Особено в Америка. Мнението си е лично мое и не ангажирам никой с него. Лени ,вчера питаше ,че групата не е реагирала на клипа. Реших да си изкажа мнението.  Peace

# 119
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 734
Дес, две сме (поне).................. Много сте възвишени за мене  Peace, аз съм по-обикновен човек и си се харесвам такава.


Аз също харесвам и обичам себе си, независимо от етикетите, които ми лепват.

txtloves  Обичам ви, обичайте се и вие Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Благодаря!
  newsm51


rainbow, Baby Mon

HugБлагодаря за прегръдката на котевци! А и за всичко останало Grinning

Общи условия

Активация на акаунт