Въпроси към Класически хомеопати 18

  • 56 323
  • 734
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
Въпросът не е за обрива, а какво да правя, ако спра всякакви капки ще има ли проблем, по нейните думи ще продължи да е хиперактивен и агресивен, така ли е?

Спри и го заведи на истински класически хомеопат. Няма смисъл да изпълнявате тези безумни предписания сега.
Всичко е поправимо, просто е нужно със случая да се захване професионален хомеопат, който си разбира от работата и спазва принципите на хомеопатията. Вашият хомеопат определено не е такъв.

# 226
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Peace

(и на фона на целия пейзаж е поредното дете, което се обрива от аугментин. Това е най-отвратителния антибиотик. Поне според мен обривът е много възможно да е от там)

И ние преди го пиехме за всичко... GrinningЩото е Широкоспектърен...И за ангина,и за Салмонела...но сме нямали обрив Rolling Eyes

Моят не понасяше Клацид.

  Точно широкоспектърните АБ са най-опасните. Те са една от главните причини за т.н. "вътреболнични инфекции" като Staphylococcus aureus и др. подобни резистентни щамове бактерии.

# 227
  • Мнения: 65
Въпросът не е за обрива, а какво да правя, ако спра всякакви капки ще има ли проблем, по нейните думи ще продължи да е хиперактивен и агресивен, така ли е?

Спри и го заведи на истински класически хомеопат. Няма смисъл да изпълнявате тези безумни предписания сега.

Благодаря, а какво да очаквам в дните, докато организирам посещение при друг хомеопат и детето ми не приема нищо?
А бихте ли ми препоръчали някой, който да ни приеме по-бързо?

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Аз пък искам да питам следното-хомеопатията може ли да помогне на възрастен човек-на 80г,който пие 7 лекарства и има поставени диагнози -сърдечна недостатъчност,предсърдно мъждене,стенокардия,сърцето излиза от ритъм ако не пие хапчетата,в момента този човек е със пневмопневмония,плеврално триене,досега пи АБ,,но не помага и ще минава на инжекции.
Въпросът ми е такъв ,че в подобни случаи сигурно никой няма да се хване да лекува такъв пациент,защото е рисковано???
и изобщо хомеопатията може ли да му помогне да спре да пие тези хапчета и сърцето му да си е в ритъм без хапчета,или това състояние е необратимо ?

# 229
  • Мнения: 0
Аз пък искам да питам следното-хомеопатията може ли да помогне на възрастен човек-на 80г,който пие 7 лекарства и има поставени диагнози -сърдечна недостатъчност,предсърдно мъждене,стенокардия,сърцето излиза от ритъм ако не пие хапчетата,в момента този човек е със пневмопневмония,плеврално триене,досега пи АБ,,но не помага и ще минава на инжекции.
Въпросът ми е такъв ,че в подобни случаи сигурно никой няма да се хване да лекува такъв пациент,защото е рисковано???
и изобщо хомеопатията може ли да му помогне да спре да пие тези хапчета и сърцето му да си е в ритъм без хапчета,или това състояние е необратимо ?

Няма как да познаем дали е обратимо или необратимо ей така от разстояние. И не е вярно, че никой няма да се хване защото е рисковано. Има си подход и към такива случаи. Разбира се лекарствата не се спират от раз. Хомеоаптичното лечение върви паралелно но често се следи състоянието на пациента, защото онова което може да се оправи от всичките му болежки (онова което е обратимо) когато бъде поправено заради хомеопатичното лекарство - вече няма нужда от алопатичното което само симптоматично действа. За това трябра да се рпавят чести прегледи и изследвания за да се спре това което може да бъде спряно, когато дойде момента да се спре.

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
досега 2 пъти е вкарван в ритъм и последния път кардиолога каза,че ако излезне пак извън ритъм едва ли ще успеят да го вкарат пак,т.е. дори и с хапчетата има риск да излезне.
А как ще се рискува да се спрат,дори и да започне хомеопатично лечение,то в началото като върви успоредно с алопатичното,как ще се прецени и ще се каже-че вече могат да се спрат хапчетата
Незнам newsm78 поне тук ми се струва много деликатна така да я нарека област, в която има голям риск,и ако нещо стане с пациента(т.е. тук говоря за умиране на пациента,защото в случая има такава опасност при неговото състояние) после какво..........

Те иначе и докторите според мен преувеличават ,само плашат,за 3 г само му увеличават лекарствата,в началото пиеше 2,сега 7 или 8,и като се е хванал на хорото ,трябва да го играе Rolling Eyes

# 231
  • Мнения: 67

Те са една от главните причини за т.н. "вътреболнични инфекции" като Staphylococcus aureus и др. подобни резистентни щамове бактерии.[/color]
[/quote]

Според  вас, стафилококи и стрептококи могат ли да се  излекуват с  хомеопатия? В момента сме предприели такова лечение, идва време да пускам ново изследване и  ме  е страх ако резултатите  излязат  отново положителни  Cry

# 232
  • Мнения: 0
досега 2 пъти е вкарван в ритъм и последния път кардиолога каза,че ако излезне пак извън ритъм едва ли ще успеят да го вкарат пак,т.е. дори и с хапчетата има риск да излезне.
А как ще се рискува да се спрат,дори и да започне хомеопатично лечение,то в началото като върви успоредно с алопатичното,как ще се прецени и ще се каже-че вече могат да се спрат хапчетата
Незнам newsm78 поне тук ми се струва много деликатна така да я нарека област, в която има голям риск,и ако нещо стане с пациента(т.е. тук говоря за умиране на пациента,защото в случая има такава опасност при неговото състояние) после какво..........

Те иначе и докторите според мен преувеличават ,само плашат,за 3 г само му увеличават лекарствата,в началото пиеше 2,сега 7 или 8,и като се е хванал на хорото ,трябва да го играе Rolling Eyes

Никой с нищо няма да рискува. Ако човек се почувства добре и показателите са добри, логично е да променят дозите.

# 233
  • Мнения: 0

Според  вас, стафилококи и стрептококи могат ли да се  излекуват с  хомеопатия? В момента сме предприели такова лечение, идва време да пускам ново изследване и  ме  е страх ако резултатите  излязат  отново положителни  Cry


На стрептокиките и стафилококите няма какво да им лекуваме  Grinning лекува се човекът и то много успешно.

# 234
  • Мнения: 67
Lavander, благодаря за успокоението!  Hug  И нашата хомеопатка така казва  Grinning

# 235
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

Те са една от главните причини за т.н. "вътреболнични инфекции" като Staphylococcus aureus и др. подобни резистентни щамове бактерии.[/color]

Според  вас, стафилококи и стрептококи могат ли да се  излекуват с  хомеопатия? В момента сме предприели такова лечение, идва време да пускам ново изследване и  ме  е страх ако резултатите  излязат  отново положителни  Cry
[/quote]

"стафилококи и стрептококи директно НЕ могат да се  излекуват с  хомеопатия", с хомеопатията обаче може да се излекува податливостта, добрата "почва" за развитието им и превръщането им в патогенни. С помоща на хомеопатията, човек става устойчив към тях. Това важи и за вирусите.

# 236
  • Мнения: 67
Детето няма изявена  клиника  засега (надявам се и така да остане  Praynig). Пуснах секрет  преди месец заради хъркащо носле, откриха се стафилококи (сигурна съм,  че ги носи от  родилното още), а  в гърлото стрептококи пнеумоние и ауреус. Хомеопатката беше на мнение да изчакаме детео само  да се пребори, но аз настоявах заради нослето да дадем нещо. Е, хъркането значително намаля.  Аз се притеснявам именно от факта да не се превърнат  в патогенни  ако останат без лечение, но пък  АБ-то в нашия случай не е решение, дори според  педиатърката ни, привърженичка на АБ-то

# 237
  • Мнения: 3 483
Като гледам възрастта на детето, би трябвало да има ваксина срещу пневмококите, е, поне срещу някои от тях. Убеждавам се в "ефикасността" на ваксините за пореден път.... Tired Простете ми спама и болната за всички тема

# 238
  • Мнения: 67
Като гледам възрастта на детето, би трябвало да има ваксина срещу пневмококите, е, поне срещу някои от тях. Убеждавам се в "ефикасността" на ваксините за пореден път.... Tired Простете ми спама и болната за всички тема

И аз си го задавам този въпрос, от момента  в  който видях изследването. Трима лекари  вдигаха рамене. При педката настоявах да ми даде отговор, а тя смотолеви: "това  е друго!"  ooooh! Кое му е "другото" така и не  разбрах!  #Cussing out #2gunfire
Тъпчат децата с  отрови, а  накрая???  #2gunfire

И аз се извинявам  за спама, но  това ми е мнооого болна тема, особено след този безумен резултат

# 239
  • Мнения: 0
Тъпчат децата с  отрови, а  накрая???  #2gunfire

И кой ги тъпче тия деца, пък? Насила ли им дават хапчета? Връзват ги и им бият инжекции, насила ли? Къде са им родителите на тези деца?

Общи условия

Активация на акаунт