Кафяво към тъмно течение???

  • 29 890
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Деси, много често като се започнат опитите за правене на бебе се случват такива закъснения на цикъла. Дали от подсъзнанието, дали от стрес, но се случва. Така че другия път като ти закъснее, можеш да направиш тест още на следващия ден, за да знаеш, какво става и какво да правиш. Сега спокойно. Пожелавам ти този път като ти закъснее, вече да е за бебе.

# 16
  • Мнения: 526
Благодаря Ви!!!    Wink

# 17
  • Мнения: 133
И аз да се включа към вас.Невинаги когато е отрицателен теста след няколкодневно закъснение е на 100%съгурен.Изпитала съм го на свой гръб.

# 18
  • Мнения: 526
Мами, проблемите продължават. От петък до днес продължава да ми тече тъмно кавява- дори черна кръв. Помислих, че си внуавам и затова исках да изчакам малко, за да видя дали няма да се превърне в нормален цикъл, ама - НЕ.
Мисля утре да отида на гинеколог или да си направя кръвен тест. Вие какво ще ме посъветвате?

А що се отнася до теста, който си правих в събота, не съм много сигурна дали е отчел правилно, защото на практика взех втората, а не първата урина. (Към 5.30 сутринта беше първата, а взех тази от 9.30ч., защото така се случи, а не ми се искаше да чакам до 25.12)

# 19
  • Мнения: 2 120
Dessy, изчезвай бързичко на лекар.
Нещо не ми се струва нормално това тъмно кафяво, дори черно течение.
Не се стряскай, а просто провери, лекарите най-добре знаят и да пишеш, че се притеснявам.
Дано да е хубава новина.

# 20
  • Мнения: 50
Desssy  i az imam sushtia problem ot ppetuk ili subota niakude , dnes xodix na lekar gledame i mi kaza che vsichko e normalno ne se vidia nishto za sega,no mi kaza ako mi se zasili ili mi se poiaviat bolki da mu se obadia. Inache ako ne mi doide sled oshte okolo desetina dni da otida pak.Tova e! Za sega nishto niama da pia. Dano vsichko se opravi i pri teb i pishi kakvo stava ako si xodila na pregled. Stiskam palci da e normalno vsichko  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 526
Утре ще отида до гинеколожката и ще пиша какво е станало, дано всичко е наред!
Denisi как така ако не ти доиде до 10 дена, е нали си имала сега някакво течение? А между другото при мен има леки болки, но само от ляво долу.

# 22
  • Мнения: 3 010
Може да е киста на левият яйчник. Деси  нали каза, 4е ти дошло силно????  Shocked

# 23
  • Мнения: 526
Силно беше в събота, но през останалото време по-оскъдно от нормалното. Това обаче може да се дължи и на самия месец (нали все пак е зима).

# 24
  • Мнения: 3 010
Ми к'во да ти кажа и при мен беше така този месец, само един ден обилно и после зацапване 2 дена. Що не се успокоиш  малко, не се шашкай така. Трябва да си спокойна за да стане беб4о, а ти само се панираш. Я споко  Wink

# 25
  • Мнения: 50
Desssy той имаше впредвид ако не ми започне нормална менструация, а между другото това зацапване ми беше 3 дни някъде и вчера спря и сега нямам и чакам да видим какво ще стане.   Rolling Eyes   Пиши как е минал прегледа при теб

# 26
  • Мнения: 2 471
Аз прокървях с ясна и чиста кръв на 1-вия месец от бременноста ми. сега си имам 5 месечна бузана. Пробвай с тест и не се шашкай.

# 27
  • Мнения: 526
Вчера ходих до докторката. Разгледа ме отвсякъде и каза, че няма наличие на бременност, нито кисти. Каза да си го отбележа като нормален цикъл и че всичко си е съвсем нормално.
Вероятно прекалено много се вглеждам във всичко. Ще се опитам следващтият път чак като видя двете чертички да отида.
Пак ми каза, ако следващия месец ми закъснее с 3-4 дни да отида.

Дано всичко и при вас също да е наред и съвсем скоро да се похвалите с ....|| .

# 28
  • Мнения: 7 716
Цикъл като цикъл. Само където опищя форума. Laughing
И това е само първият месец Twisted Evil
Ами следващите... newsm78

# 29
Добър вечер и от мен,при мен се получава това зацапване от октомври месец-един път и след това ноември-един път в месеца,а сега декември-днес ми прецапа за трети път-само по една капка тъмна кръв примесена с бяло(всяка седмица).Миналата седмица ходих на лекар и ме гледаха на видеозон и ми казаха че матката ми изобщо не е готова за менструация и се виждало че съм имала овулация-но е рано да се каже дали е настъпила бременост т.е. оплождане.Аз съм с нередовен цикъл след драстино отслабване и какви ли не лекарства съм пила-някои ме понават не пиша за парви път.Та лекарката ми обясни че това зацапване или се дължи на имплантация на яицеклетката или това че самия ми организъм се чуди какво да прави без тези хормони(хапчетата)които ги пих година и половина.Каза ми да си направя тест след около месец и ще видим какво ще правим нататък......сега ми остава само да чакам да стане чудото

Общи условия

Активация на акаунт