Кое е правилно

  • 1 329
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 317
Мамчета,как нанасяте крема за около очите?Аз го нанасям в посока от вън на вътре,но скоро четох някъде обратното.И сега не знам кой е правилният начин newsm12.А на горният клепач слагате ли крем или не?

# 1
  • Мнения: 1 290
Мамчета,как нанасяте крема за около очите?Аз го нанасям в посока от вън на вътре,но скоро четох някъде обратното.И сега не знам кой е правилният начин newsm12.А на горният клепач слагате ли крем или не?
doh

# 2
Аз го нанасям от вътре на вън, Simple Smile с леки потупващи движения. На горния клепач не слагам

# 3
  • Мнения: 2 534
Нанася се отвън - навътре , с леки движения или по скоро потупвания .
На горния клепач не се слага , особено внимание се обръща на пачия крак , това са бръчките от външната страна на окото .

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз го нанасям от вътре на вън, Simple Smile с леки потупващи движения. На горния клепач не слагам

Рядко ползвам,но и аз така го нанасям Peace

# 5
  • Мнения: 6 155
От вътре на вън с потупващи движения. На горния клепач не слагам, защото много ми люти после Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 798
Слага се и на горния клепач,но никога не опъвам кожата,потупвам с пръсти,само с безименния нанасям,не знам защо,най-леесно ми е .Ползвала съм много околоочни,учудващо доволна съм от българските на `Талодерма` с ройбос,на `Роза импекс`-Карлово и на `Лавена`.

# 7
ако е против бръчки околоочният крем се нанася от вън на вътре а против торбички под очите от вътре на вън.

# 8
по принцип се слага и на горния клепач за да се поддържа кожата еластична и стегната.т.е. да не увисне горния клепач.

# 9
  • Мнения: 302
Аз го нанасям от вътре на вън, Simple Smile с леки потупващи движения. На горния клепач не слагам
И аз така

# 10
  • София
  • Мнения: 10 324
Правилният начин е от вън на вътре на долния клепач и обратно на горния... но май всеки си го нанася както му е най-удобно.
Въпрос на навик  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 317
Мамчета,как нанасяте крема за около очите?Аз го нанасям в посока от вън на вътре,но скоро четох някъде обратното.И сега не знам кой е правилният начин newsm12.А на горният клепач слагате ли крем или не?
doh
Какво искаш да кажеш с това-" doh"

# 12
  • Мнения: 2 910
Аз го нанасям от вътре на вън с леки потупващи движения.На горния клепач не нанасям.
Тази седмица бях на козметик и я попитах как е правилния начин за мое успокоение и тя подвърди този начин,защото и аз бях чула,че се слага на клепача.Сега пак започвам да се чудя,ако може някой козметик да сподели с нас ще бъде чудесно.

# 13
  • Мнения: 8 468
Отвън навътре. WinkЗнам го от сигурен източник.И се нанася с потупване,а не с втриване,защото кожата около очите е много тънка и нежна. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 10 324
Тази седмица бях на козметик и я попитах как е правилния начин за мое успокоение и тя подвърди този начин,защото и аз бях чула,че се слага на клепача.Сега пак започвам да се чудя,ако може някой козметик да сподели с нас ще бъде чудесно.
Ами аз не съм си го измислила.... от доста добър козметик го знам  Mr. Green ама явно  всеки различно си пее  Sick

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт