Подсетете ме за някой хубав лосион за тяло

  • 8 941
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Почти няма лосион,който да не съм използвала.Аз съм експериментатор и каквото ми предложат в магазина не се замислям много-много и купувам.За последно бях възхитена от синият лосион на Лаура Вандини.Помагайте с идейки,че нещо не се сещам...

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Преди десетина години най-много харесвах лосиона на Калодерма(по-точно боди-милк). Но в последните години не съм го срещала по магазините.Май че вече тази марка не е така "престижна".

# 2
  • Мнения: 5 539
Гош, червената капачка Simple Smile Мирише много особено, на нещо като череша, и ароматът се запазва дълго.

Наскоро се появи една серия "Фрутини", мисля, че е на Алдо Вандини. Продуктите имат много изкушаващи аромати. Освен лосион, в серията има и крем за тяло, спрей, скраб

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Бетина Барти - всичките са хубави.
Дулгон - страхотен аромат, а е без пари просто.
И на Лаура оранжевият също е хубав, пробвай и него Wink

# 4
  • Мнения: 5 317
В момента ползвам на BRONNLEY-с кайсия и бадем.Харесва ми.

# 5
  • Мнения: 5 228
Много харесвам лосиона за тяло Skin So Soft на Avon.

# 6
  • Мнения: 5 317
Преди десетина години най-много харесвах лосиона на Калодерма(по-точно боди-милк). Но в последните години не съм го срещала по магазините.Май че вече тази марка не е така "престижна".
Има ги.Харесах си тоалетно мляко на тази марка.

# 7
  • Мнения: 515
бетина барти - зеления харесвам и също стария жълт на b.u., обаче той е за лятото по-подходящ май.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Ванилията на Cottage,ползвам го с душ гела,е страхотна миризма просто,кожата става мека и миризлима,има и други де грозде,кайсия......

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Преди десетина години най-много харесвах лосиона на Калодерма(по-точно боди-милк). Но в последните години не съм го срещала по магазините.Май че вече тази марка не е така "престижна".
Има ги.Харесах си тоалетно мляко на тази марка.
Ако някой е виждал скоро въпросния лосион пишете ми моля . Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5 317
Преди десетина години най-много харесвах лосиона на Калодерма(по-точно боди-милк). Но в последните години не съм го срещала по магазините.Май че вече тази марка не е така "престижна".
Има ги.Харесах си тоалетно мляко на тази марка.
Ако някой е виждал скоро въпросния лосион пишете ми моля . Simple Smile
Писах ти на лични.

# 11
  • Мнения: 2 161
Ванилията на Cottage,ползвам го с душ гела,е страхотна миризма просто,кожата става мека и миризлима,има и други де грозде,кайсия......
Това ме впечатли.Какви са тези?

# 12
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Страхотен е този на Гош.Любими са ми същото така и на Ив Роше Peace

# 13
  • Мнения: 2 161
Гош, червената капачка Simple Smile Мирише много особено, на нещо като череша, и ароматът се запазва дълго.

Наскоро се появи една серия "Фрутини", мисля, че е на Алдо Вандини. Продуктите имат много изкушаващи аромати. Освен лосион, в серията има и крем за тяло, спрей, скраб
Синята капачка съм ползвала на Гош,но не ми хареса.Другата идея повече ми хареса.

# 14
  • Мнения: 2 161
Бетина Барти - всичките са хубави.
Дулгон - страхотен аромат, а е без пари просто.
И на Лаура оранжевият също е хубав, пробвай и него Wink
Май ще пробвам пак Лаура Вандини.

# 15
  • Мнения: 2 161
Благодаря на всички за хубавите идеи Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 4 629
Виждам, че си си избрала вече, ни ето ти моите фаворити напоследък:

Victoria's secret

Tommy hilfiger

The body shop

Bath and body works

# 17
  • Мнения: 1 639
И аз съм доволна от Бети Барти , сега ползвам Внилата , а преди това бях със зеления  Grinning

# 18
  • Мнения: 302
Бетина Барти

# 19
  • Мнения: 590
И от мен няколко идеи Grinning:

В момента в повечето козметични магазини има изгодни намаления на разни комплекти - аз се сдобих с лосион и душ-гел Emotions на Laura Biagiotti. Много приятен аромат, но са по 150мл.
Ако кожата ти е много суха бих ти препоръчала Nutrilift на  Loreal - приятен аромат със стягащ и хидратиращ ефект,  400 мл в опаковка  с помпа.

Също много приятен е червения лосион на Бетина Барти.

Ако пък искаш нещо за по-чувствителна кожа - Vichy Lipidiose  или Eucerine - Ph5 Anti-Age Body Lotion.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
Пробвай на Котаж няма да останеш разочарована,продават се в аптеките и козметичните магазини.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Имам един на Mushino.Много е хубав.Със стягащ ефект е,а аромата му етраен колкото на парфюма Wink

# 22
  • Мнения: 5 317
Ванилията на Cottage,ползвам го с душ гела,е страхотна миризма просто,кожата става мека и миризлима,има и други де грозде,кайсия......
Ей,  bouquetкак ме подсети.Преди използвах такъв,но с аромат на кайсия.Ще си купя пак.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
от всички лосиони за тяло, които съм ползвеала досега( а те не са никак малко) този на Bronnley е най-добрия. Позлвам в момента орхидея и сега минавам само на тяхната козметика за тяло. Страхотна е!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 295
от всички лосиони за тяло, които съм ползвеала досега( а те не са никак малко) този на Bronnley е най-добрия. Позлвам в момента орхидея и сега минавам само на тяхната козметика за тяло. Страхотна е!

 И аз щях него да напиша,страхотна миризма! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 384
Много съм доволна от NUTRILIFT на LOREAL-за суха кожа,има много деликатен и приятен аромат,а и действа страхотно на кожата.

# 26
  • Мнения: 3 248
Аз пък си харесвам в момента най-много крема за тяло на Касиопея - с аромат на Амбра. Hug Много е миризлив Grinning, ароматът се задържа на кожата ми почти цял ден! Peace

# 27
  • Мнения: 5 577
Бетина Барти - всичките са хубави.

Tакъв имам в момента, много е добър.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 085
Има един на Bubchen с алое и някакви масла, много ми харесва, само че доста трудно го  намирам

# 29
  • Мнения: 5 317
от всички лосиони за тяло, които съм ползвеала досега( а те не са никак малко) този на Bronnley е най-добрия. Позлвам в момента орхидея и сега минавам само на тяхната козметика за тяло. Страхотна е!

Аз използвам такъв, но с кайсия и бадем и е много хубав.

Като свърши ще си взема и с орхидея щом казваш че е страхотен.
Сапуните им също са добри. Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 82
 На ARNAUD са страхотни,особено ванилията,има и праскова и лотос,кожата става много мека и гладка,а арамата е доста траен

# 31
  • Мнения: 530
 А можете ли да ми кажете от къде го купувате този лосион Bronnley аз нещо не се сещам да съм го виждала newsm78
Колко струва и какви аромати има Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
http://www.bronnley.co.uk/ - официалният сайт на марката.
Техни продукти съм виждала в магазините от верига "Бонжур" и в тези от веригата "ХИТ" - по-специално - в аптеката на "ХИТ" на "Обелско шосе". Цените са малко по-високи, но за съжаление не мога да дам пример с дамската козметика. Купувала съм на съпруга си крем-лосион за след бръснене - 250 мл за 20 лв. Наистина е много, много хубав.

# 33
  • Мнения: 530
Благодаря  bouquet сетих се, че съм ги виждала в Бонжура
някой беше казал, че е козметиката на англ. кралица или се бъркам icanfly

# 34
  • София
  • Мнения: 3 328
Не бъркаш - аз съм писала някъде тук, защото го прочетох другаде - че това е марката за подобен тип козметика на английското кралско семейство.

# 35
  • Мнения: 82
            Аз горещо препоръчвам серията на Дарфин.Страхотна е и лосионите и кремовете Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 3 328
Моля, кажете къде мога да намеря сериите, за които пишете - Котаж, Гош, Дарфин.

# 37
  • Мнения: 530
Моля, кажете къде мога да намеря сериите, за които пишете - Котаж, Гош, Дарфин.
В Бонжура, в Ремедиума или по големите козметични магазини Flutter

# 38
  • Мнения: 3 265
И аз съм за Лаура Вандини. В момента ползвам такъв лосион - моята тубичка е с черни надписи. Ухае божествено и кожата ми става много хубава. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 798
Аз пък си харесвам в момента най-много крема за тяло на Касиопея - с аромат на Амбра. Hug Много е миризлив Grinning, ароматът се задържа на кожата ми почти цял ден! Peace
Колко е?

# 40
  • Мнения: 2 407
Лаура Вандини- оранжевия е мног готин!

# 41
  • Мнения: 14 489
Много харесвам лосиона за тяло Skin So Soft на Avon.

да и аз - мирише страхотно и го  ползвах през зимата когато кожата ми направо се лющи - е  с него не се лющеше страхотен е

# 42
  • Мнения: 4 733
Аз от години си ползвам Vanilla на Betina Barty,мирише много нежно,но то си е до усещането за аромати ,на Izabella Roselini зеления също е много хубав и е адски траен...мирише както мирише парфюмчето Gio на свежо и чистичко smile3521

# 43
  • Мнения: 339
Ползвам от години лосиона с аромат на праскова на Ив Роше. Иде ми да го изям, когато го помириша Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 9 475
Много съм доволна от лосиона за тяло на Дав- Nutri... нещо си пише.с копринени протеини или нещо такова. Опаковката е в къщи.
Освен това е със частици вътре и прави кожата да блести готинко. Хем омекотява и я прави много приятна, хем- блестяща! Peace

# 45
  • Мнения: 2 255
В момента ползвам DONNA - Sergio Tacchini - много ме кефи и като аромат и като резултат  thumbsup
Иначе харесвам още Dove и един български с розово масло, не помня как се казва, но и той си е розов на цвят  Wink

# 46
http://www.bronnley.co.uk/ - официалният сайт на марката.
Техни продукти съм виждала в магазините от верига "Бонжур" и в тези от веригата "ХИТ" - по-специално - в аптеката на "ХИТ" на "Обелско шосе". Цените са малко по-високи, но за съжаление не мога да дам пример с дамската козметика. Купувала съм на съпруга си крем-лосион за след бръснене - 250 мл за 20 лв. Наистина е много, много хубав.

действително са много хубави продуктите на тази фирма. а дамската козметика е страхотна. те непрекъснато пускат на пазара нови продукти с нови аромати....

# 47
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз се сетих за Swiss Formula. Не съм си взимала обаче от много отдавна.

# 48
  • Мнения: 951
Взех си Лаура Вандини,обаче в бяло,мирише на ванилия...Защо ли,предвид аватара ми...много ми харесва!

# 49
  • Мнения: 2 897
Ползвам от години лосиона с аромат на праскова на Ив Роше. Иде ми да го изям, когато го помириша Laughing

Ммм,много е хубав smile3521

# 50
Аз ти препоръчвам лосиона за тяло на Bronnley. Има най-различни аромати, а сега са пуснали и два нови на пазара. Много са хубави и ароматни и правят кожата мека. Ароматът е изключително траен, остава до следващия ден. А в комбинация с душ-гел и тоалетна вода (или парфюм) от същия аромат.... нямам думи!

# 51
  • София
  • Мнения: 421
Аз ти препоръчвам лосиона за тяло на Bronnley. Има най-различни аромати, а сега са пуснали и два нови на пазара. Много са хубави и ароматни и правят кожата мека. Ароматът е изключително траен, остава до следващия ден. А в комбинация с душ-гел и тоалетна вода (или парфюм) от същия аромат.... нямам думи!

Ползвам го  от 2 месеца.Освен ,че мирише невероятно ,съвсем малко количество действа на кожата прекрасно-не изчезва след 5 минути.
Не случайно е "официален доставчик на продукти за тяло на английския Кралски двор "

# 52
  • Мнения: 27 524
Много съм доволна от лосиона за тяло на Дав- Nutri... нещо си пише.с копринени протеини или нещо такова. Опаковката е в къщи.
Освен това е със частици вътре и прави кожата да блести готинко. Хем омекотява и я прави много приятна, хем- блестяща! Peace

И аз го харесвам, а има и един златен, който прави кожата все едно е с лек загар, със златни частици е, много са хубави  Peace
Nutritive  обаче е крем, не е лосион, по-тежък е и за по-сухи кожи. Лосионът е Nourissant  Peace

# 53
  • Мнения: 1 564
Аз много харесвам на DOVE- Supreme Silk.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ползвам в момента лосиона за суха и чувствителна кожа на SebaMed. Много съм доволна, няма аромат, разнася се добре и попива по кожата веднага, прави кожата мека и гладка.

# 55
  • Мнения: 1 999
Моля, кажете къде мога да намеря сериите, за които пишете - Котаж, Гош, Дарфин.
Котидж ги има и в Метро- душ гелове и млеката за тяло:))))А Гош в почти всеки по-зареден козметичен магазин.

Общи условия

Активация на акаунт