ВАРНА - да обсъдим ресторантите:)

  • 104 080
  • 716
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 84
Приятелка скоро празнуваха  детски  рожден ден в ресторант "Панамера"- не съм ходила ,но много го хвялят  Grinning

# 406
  • Мнения: 1 338
За доставка по домовете коя пицария ще ми препоръчате? (освен Да Винчи, Хепи и Годзила)  Praynig

# 407
  • Мнения: 2
Аз харесвам пиците на Селена и Пицикато Peace

# 408
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Fiore в Цветния квартал + още един глас за Пицикато

# 409
  • Мнения: 1 338
Благодаря ви момичета, в бързината освирепели намерих в нета Пастария Гранд Италия - дано не се окажат зле, но и така да е поне имам 3 идеи от вас за следващия път   bouquet

# 410
  • Варна
  • Мнения: 283
La Pastaria са най-хубавите пици според мен! И Радо Simple Smile

# 411
  • Мнения: 1 338
Много ни харесаха пиците снощи - Куатро Фурмаджо имаше мнооогооо кашкавал и пушено и въобще всички сирена бяха по много, другата пица също доволно богата. Не съжалявам, глас от мен за тази пицария  Peace - а този Радо още не е отворил, доколкото следя ... аз съм го гледала по телевизията по разни предавания, явно е един от най-добрите в тази сфера ...

# 412
  • Мнения: 3
Здравейте, искам само да споделя един факт, който ме потресе. Тъкмо планирах да опитам кухнята на р-т Гарибалди, понеже отдавна съм му хвърлила око. Снощи обаче, приятелят ми ми разказа как негови познати са имали доста злощастна случка във въпросния ресторант. Намерили са жива хлебарка в чиниятат си със спагети, която най-любезно е изпълзяла от там. На фона на това след като викат сервитьора и му обясняват, че най-малкото няма да платят, той от своя страна започнал да им вика, да нарича тях хлебарки и "заплашил" да извика полиция... Не знам кое е по-възмутителното... факта че в чинията им има хлебарка или наглото държание на персонала, но така или иначе аз в този ресторан НЯМА ДА СТЪПЯ!

# 413
  • Варна
  • Мнения: 210
Знаете ли клубът до Ресторант Панорама на последния етаж на хотел Челно море дали работи и как му е работното време. Не съм ходила от 1 година, спомням си, че през деня беше кафенце, а вечер пиано бар. Дали си е същото, че ще имам гости и искам да ги заведа  newsm78

# 414
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
Тази случка за р-т Гарибалди и аз я четох.

# 415
  • Мнения: 1 216
За пици още Акварел и Венеция.

# 416
  • Мнения: 1 338
Някой знае ли кога ще отварят новото заведение в Гранд Мол на мястото на "Крамер" - казва се "Мармалад"  newsm78

# 417
  • Мнения: 4
Добре ли готвят в този ресторант.Също с пиците дали се справят или ги претупват след като са с намаление?

# 418
  • Мнения: 64
GeryIvanova1900   бях на стаж в този ресторант, във връзка с един курс за готвачи.
Очарована съм, малка и чиста кухня, пресни продукти и голямо старание от страна на двете готвачки.
Препоръчвам ти го с две ръце Simple Smile

# 419
  • Мнения: 53
Мнения за HOME Dine&Wine, ще съм благодарна  Hug
Имаме повод утре и се чудех, дали да не го посетим.
Ако можете сравнете го с Прего, Ла Пастария, Феличе(много ме яд за това местенце), това са ни любимите италиански ресторанти.
Колебаех се между Градината, Бялата къща и Прего, но тъй като са местата на които най- често ходим, ми се иска да разнообразим.
Направих резервация и при Радо, но това ще е ми е резервен вариант.Не съм го посещавала, но не знам защо съм предубедена.
Приемам и други предложения ресторант с италианска/средиземноморска кухня и градина  Hug

Общи условия

Активация на акаунт